BTS -DXB - DAC, MLE -DXB - BTS

Kde sehnat levné letenky, tipy na prodejce.
Odpovědět
flydubai
Nováček
Nováček
Příspěvky: 6
Registrován: 07. 06. 2015, 14:17
Stav: Offline

BTS -DXB - DAC, MLE -DXB - BTS

Příspěvek od flydubai »

Rad by som kupil multicity letenku:

BTS-DAC (10.11.2015)
MLE-BTS (04.12.2015)

vyzera to na flydubai podla tej trasy...ale prijimem aj ine alternativy v pripade zaujimavej ceny, s odletom PRG, VIE, BUD. Ako to je s akciami u flydubai, ma niekto prehlad? Je tu pripadne aj nejaky predajca, ktorý by mi to vedel predat?

Vdaka vopred za akekolvek info.


vladivostok
Cestující First Class
Cestující First Class
Příspěvky: 505
Registrován: 10. 12. 2014, 12:03
Stav: Offline

Re: BTS -DXB - DAC, MLE -DXB - BTS

Příspěvek od vladivostok »

flydubai píše:Rad by som kupil multicity letenku:

BTS-DAC (10.11.2015)
MLE-BTS (04.12.2015)

vyzera to na flydubai podla tej trasy...ale prijimem aj ine alternativy v pripade zaujimavej ceny, s odletom PRG, VIE, BUD. Ako to je s akciami u flydubai, ma niekto prehlad? Je tu pripadne aj nejaky predajca, ktorý by mi to vedel predat?

Vdaka vopred za akekolvek info.

Treba sledovat flydubai ten mava pravidelne akcie na letenky ja som napr kupoval kamaratovi spiatocnu letenku BTS-MLE v aprili za 390 eur

flydubai
Nováček
Nováček
Příspěvky: 6
Registrován: 07. 06. 2015, 14:17
Stav: Offline

Re: BTS -DXB - DAC, MLE -DXB - BTS

Příspěvek od flydubai »

ano, suhlasim. otazka je ako casto mavaju tie akcie? Mas to nejak odsledovane?

rumi007
Nováček
Nováček
Příspěvky: 3
Registrován: 13. 05. 2015, 17:11
Stav: Offline

Re: BTS -DXB - DAC, MLE -DXB - BTS

Příspěvek od rumi007 »

flydubai píše:ano, suhlasim. otazka je ako casto mavaju tie akcie? Mas to nejak odsledovane?


Teraz za taketo ceny su http://bit.ly/1QCHqpb
na flydubai este trosku lacnejsie

flydubai
Nováček
Nováček
Příspěvky: 6
Registrován: 07. 06. 2015, 14:17
Stav: Offline

Re: BTS -DXB - DAC, MLE -DXB - BTS

Příspěvek od flydubai »

jj...519 EUR by som aj pomaly bral, ale ty si tam dal BTS-MLE (RT). Ja tam potrebujem zakomponovat este tu DAC, a to ti uz takuto cenu neda :-) Naviac, ta ich stranka je dost zla. Aspon ja som tam vobec nenasiel zatial moznost multicity, maju len OW a RT :-(


flydubai
Nováček
Nováček
Příspěvky: 6
Registrován: 07. 06. 2015, 14:17
Stav: Offline

Re: BTS -DXB - DAC, MLE -DXB - BTS

Příspěvek od flydubai »

a tak beriem spat...uz som to tam nasiel :-)

maf
Vedoucí kabiny
Vedoucí kabiny
Příspěvky: 951
Registrován: 23. 01. 2003, 16:02
Bydliště: BTS
Kontaktovat uživatele:
Stav: Offline

Re: BTS -DXB - DAC, MLE -DXB - BTS

Příspěvek od maf »

Blue Sky Travel je oficialny predajca pre flydubai na SK a CZ, skus im zavolat, mavaju aj lepsie ceny ako na webe.

flydubai
Nováček
Nováček
Příspěvky: 6
Registrován: 07. 06. 2015, 14:17
Stav: Offline

Re: BTS -DXB - DAC, MLE -DXB - BTS

Příspěvek od flydubai »

maf diky. To je dobra informacia. Skusim tam zavolat. Zatial tie ceny priamo na webe flydubai su extremne vysoke. Na nete je plno predjacov ktori to maju lacnejsie ako oni na webe. Takze skusim aj tu cestovku co si pisal. Este raz vdaka.

maf
Vedoucí kabiny
Vedoucí kabiny
Příspěvky: 951
Registrován: 23. 01. 2003, 16:02
Bydliště: BTS
Kontaktovat uživatele:
Stav: Offline

Re: BTS -DXB - DAC, MLE -DXB - BTS

Příspěvek od maf »

flydubai píše:maf diky. To je dobra informacia. Skusim tam zavolat. Zatial tie ceny priamo na webe flydubai su extremne vysoke. Na nete je plno predjacov ktori to maju lacnejsie ako oni na webe. Takze skusim aj tu cestovku co si pisal. Este raz vdaka.


Za malo, daj vediet ako si dopadol.
Inak flydubai zvykli mat najlepsie akcie na prelome rokov (december - februar).

flydubai
Nováček
Nováček
Příspěvky: 6
Registrován: 07. 06. 2015, 14:17
Stav: Offline

Re: BTS -DXB - DAC, MLE -DXB - BTS

Příspěvek od flydubai »

No prelom rokov som uz premeskal, ale v podstate este mam dost casu. Ak mas nejak odsledovanu tu cenotvorbu u nich...ako to vyzera koncom leta??? Ja sa spolieham ze na prelome rokov je zimna akcia...a potom zase niekedy v auguste letna akcia :-) Myslim ze priestor tam je na upravu cenu. Neviem ako sa im napriklad dari v PRG, co by ma celkom zaujimalo, kedze za rovnake ceny ako oni to lietaju aj Turkish...a to je full service airline, ziadny lowcost. Takze by ma celkom zaujimalo kolko ludi s nimi z Prahy lieta. V BA im takato konkurencia chyba, lebo VIE. Ale aj tak verim ze nejaka akcia v lete bude :-) A dam potom urcite vediet.

maf
Vedoucí kabiny
Vedoucí kabiny
Příspěvky: 951
Registrován: 23. 01. 2003, 16:02
Bydliště: BTS
Kontaktovat uživatele:
Stav: Offline

Re: BTS -DXB - DAC, MLE -DXB - BTS

Příspěvek od maf »

flydubai píše:No prelom rokov som uz premeskal, ale v podstate este mam dost casu. Ak mas nejak odsledovanu tu cenotvorbu u nich...ako to vyzera koncom leta??? Ja sa spolieham ze na prelome rokov je zimna akcia...a potom zase niekedy v auguste letna akcia :-) Myslim ze priestor tam je na upravu cenu. Neviem ako sa im napriklad dari v PRG, co by ma celkom zaujimalo, kedze za rovnake ceny ako oni to lietaju aj Turkish...a to je full service airline, ziadny lowcost. Takze by ma celkom zaujimalo kolko ludi s nimi z Prahy lieta. V BA im takato konkurencia chyba, lebo VIE. Ale aj tak verim ze nejaka akcia v lete bude :-) A dam potom urcite vediet.


Myslim, ze akcie budu (aj ked 290 eur je tiez super cena). V PRG sa im bud dari, alebo chcu nadobro vytlacit Smart Wings, kedze od zimy pridavaju frekvenciu. Ten Turkish ma tu cenu ako flydubai len v akcii a stale s prestupom, prijemnejsie je ist priamo (urcite ten akoze super servis ozeliem ak usetrim pol dna). Ja tiez rozmyslam v suvislosti, ze radsej podporim rast flydubai u nas ako rast Turkishu v Rakusku :).

Tony Smoke
Autor nejlepších fotografií v trip reportu 2015
Autor nejlepších fotografií v trip reportu 2015
Příspěvky: 1048
Registrován: 16. 05. 2011, 23:48
Oblíbené typy letadel: A321, E190, A330
Pohlaví: muž
Bydliště: VIE
Stav: Offline

Re: BTS -DXB - DAC, MLE -DXB - BTS

Příspěvek od Tony Smoke »

maf píše:
flydubai píše:No prelom rokov som uz premeskal, ale v podstate este mam dost casu. Ak mas nejak odsledovanu tu cenotvorbu u nich...ako to vyzera koncom leta??? Ja sa spolieham ze na prelome rokov je zimna akcia...a potom zase niekedy v auguste letna akcia :-) Myslim ze priestor tam je na upravu cenu. Neviem ako sa im napriklad dari v PRG, co by ma celkom zaujimalo, kedze za rovnake ceny ako oni to lietaju aj Turkish...a to je full service airline, ziadny lowcost. Takze by ma celkom zaujimalo kolko ludi s nimi z Prahy lieta. V BA im takato konkurencia chyba, lebo VIE. Ale aj tak verim ze nejaka akcia v lete bude :-) A dam potom urcite vediet.


Myslim, ze akcie budu (aj ked 290 eur je tiez super cena). V PRG sa im bud dari, alebo chcu nadobro vytlacit Smart Wings, kedze od zimy pridavaju frekvenciu. Ten Turkish ma tu cenu ako flydubai len v akcii a stale s prestupom, prijemnejsie je ist priamo (urcite ten akoze super servis ozeliem ak usetrim pol dna). Ja tiez rozmyslam v suvislosti, ze radsej podporim rast flydubai u nas ako rast Turkishu v Rakusku :).


flydubai sa v PRG zdaleka nedari tak ako v BTS. par krat neleteli vobec a prebookovali vsetkych na EK. Ta dalsia frekvencia je na vytlacenie QS z trhu.


Odpovědět