PRG-ICN & PRG-ICN-PRG

Kde sehnat levné letenky, tipy na prodejce.
Odpovědět
alesesl
Kapitán
Kapitán
Příspěvky: 2863
Registrován: 27. 02. 2004, 05:55
Oblíbené typy letadel: vrtulove letadla
Pohlaví: muž
Bydliště: Praha Zapad
Stav: Offline

PRG-ICN & PRG-ICN-PRG

Příspěvek od alesesl »

Potreboval bych poradit ohledne koupi letenek za co nejlepsi cenu.

PRG-ICN na pulku kvetna, 2006

PRG-ICN-PRG nekdy v poslednim tydnu cervna na 5 tydnu.

Diky moc.

Nevite o nejakych dobrych strankach kde se daji kupovat letenky.

Next Flight:


MS743
Kapitán
Kapitán
Příspěvky: 1639
Registrován: 12. 02. 2003, 11:16
Stav: Offline

PRG-ICN & PRG-ICN-PRG

Příspěvek od MS743 »

BOhuzel se mi zda ze Korean byva nejdrazsi ze vsech skyteamu (asi tak po AF)... ja mam stesti ze jsem nasel zas nejvyhodnejsi s KA BKK-ICN-PRG-ICN-BKK take jsem zvedavy...

Asijske aerolinky nejsou moc na slevy a pokud vim tak lety do Phy jsou stale plne! snad Asiana nebo kdyby meli nejaky special offer sami od sebe

Petrov
Cestující Economy Class
Cestující Economy Class
Příspěvky: 151
Registrován: 07. 07. 2005, 13:31
Stav: Offline

PRG-ICN & PRG-ICN-PRG

Příspěvek od Petrov »

"a pokud vím tak lety do Phy jsou stale plné"

Smím se zeptat, okud to víte? Občas se pohybuji kolem odbavení letu KE do ICN a i když neznám přesná čísla, nemůžu se zbavit pocitu, že už to nebývá tak natřískané, jako zpočátku.

Ale rád se nechám přesvědčit, že se mýlím.



Změněno uživatelem - petrov na 17/11/2005 16:29:44

MS743
Kapitán
Kapitán
Příspěvky: 1639
Registrován: 12. 02. 2003, 11:16
Stav: Offline

PRG-ICN & PRG-ICN-PRG

Příspěvek od MS743 »

u Korean nebyvam ale trvalo mi to sakra dlouho a jeste hodne zmen datum cesty abych nasel 1 misto.. porad jsem slysel FLIGHT FULL... tak predpokladam ze asi nemaji problem n natizenosti....

Petrov
Cestující Economy Class
Cestující Economy Class
Příspěvky: 151
Registrován: 07. 07. 2005, 13:31
Stav: Offline

PRG-ICN & PRG-ICN-PRG

Příspěvek od Petrov »

Já se jenom ptal s pozice člověka, který se pracovně pohybuje po letišti. Letenku jsem si kupovat nezkoušel. Několikrát jsem slyšel od kolegů, že letělo třeba jenom 80 PAX, pak hned další let přes 200. Můžu jenom spekulovat, že letenky hodně skupují korejské cestovní kanceláře.
Navíc v létě se přidávala 4. frekvence.
Jinak samozřejmně této lince upřímně fandím a doufám, že jí budou následovat další s Asie.
Když může nějaká čínská letecká společnost (značka HU) létat z Pekingu do Budapešti, tak by mohla časem létat i do Prahy.
<BLOCKQUOTE id=quote><font size=1 face="Verdana, Arial, Helvetica" id=quote>quote:<hr height=1 noshade id=quote>
u Korean nebyvam ale trvalo mi to sakra dlouho a jeste hodne zmen datum cesty abych nasel 1 misto.. porad jsem slysel FLIGHT FULL... tak predpokladam ze asi nemaji problem n natizenosti....


<hr height=1 noshade id=quote></BLOCKQUOTE id=quote></font id=quote><font face="Verdana, Arial, Helvetica" size=2 id=quote>


Odpovědět