Letenky z USA

Kde sehnat levné letenky, tipy na prodejce.
Odpovědět
xmenadis
Cestující Economy Class
Cestující Economy Class
Příspěvky: 160
Registrován: 16. 06. 2012, 13:24
Bydliště: PRG
Stav: Offline

Letenky z USA

Příspěvek od xmenadis »

Takový protiklad vlákna "Letenky do USA" :) Potřebuji pro sestřenici najít co nejlevnější letenku z USA (New York, Washington DC, Baltimore a jejich blízko okolí) do ideálně Prahy, případně Vídně, Budapešti a možná by mohlo být i Polsko. Datum odletu v rozmezí 18.-20.12., návrat do USA ideálně 5.1., případně někdy okolo. Vyhledával jsem přes Momondo a letenky jsem našel nejlevněji za nějakých 24 tis. Kč, což je sice jakž takž přijatelné (běžně platila za letenku do ČR i $1200-$1400), ale spíš jsem se chtěl zeptat, jestli nevíte o nějakém lepším vyhledávači, případně cenách.

Předem díky moc všem, kteří pomohou


jencik
Vedoucí kabiny
Vedoucí kabiny
Příspěvky: 825
Registrován: 23. 03. 2014, 15:03
Bydliště: SIN
Stav: Offline

Re: Letenky z USA

Příspěvek od jencik »

Pod 1000$ sa dostanes s Aeroflotom z NYC do PRG, pripadne za nieco vyse 1000$ sa da ist domov s Aeroflotom a spat s AB.

xmenadis
Cestující Economy Class
Cestující Economy Class
Příspěvky: 160
Registrován: 16. 06. 2012, 13:24
Bydliště: PRG
Stav: Offline

Re: Letenky z USA

Příspěvek od xmenadis »

To jsem právě našel taky. Jen mě zajímalo, jestli náhodou není ještě nějaký jiný vyhledávač, který by našel něco, o čem nevím :wink:

Globik
Kapitán
Kapitán
Příspěvky: 5910
Registrován: 04. 01. 2004, 11:53
Oblíbené typy letadel: B767, Cessna 208
Pohlaví: muž
Bydliště: Honolulu
Stav: Offline

Re: Letenky z USA

Příspěvek od Globik »

xmenadis píše:To jsem právě našel taky. Jen mě zajímalo, jestli náhodou není ještě nějaký jiný vyhledávač, který by našel něco, o čem nevím :wink:

Zkus třeba Matrix nebo Kayak. Každopádně ale moc neotálejte. Je jen měsíc a půl před odletem a je to nejvyšší sezona, může to (ale nemusí) jít rychle nahoru. Víc by Ti možná k vývoji cen letenek na Vánoce řekli prodejce nebo romul.

xmenadis
Cestující Economy Class
Cestující Economy Class
Příspěvky: 160
Registrován: 16. 06. 2012, 13:24
Bydliště: PRG
Stav: Offline

Re: Letenky z USA

Příspěvek od xmenadis »

Kayak pomohl, našel jsem díky němu několik dalších letenek za jen mírně vyšší cenu :) Což je dobře, protože letět s Aeroflotem přes Moskvu, to byla pro sestřenici poslední možnost, byť si myslím, že to bude úplně v pohodě :D


Odpovědět