Iran Air - mezipřistání v Praze

Kde sehnat levné letenky, tipy na prodejce.
posticka
Nováček
Nováček
Příspěvky: 1
Registrován: 16. 12. 2015, 23:00
Stav: Offline

Re: Iran Air - mezipřistání v Praze

Příspěvek od posticka »

Jenom male upresneni. Iranska vnitrostatni letenka se i mimo Iran koupit da a to primo od airolinky.
Jsou dve moznosti (obe ovsem plati pouze pro Iran air)
1, Navstivit jejich sales office ve Vidni
2, Zavolat jejich sales office. Pozadali me abych jim poslal emailem svuj pozadavek, pote mi mailem odpovedeli s informacemi o rezervaci kde byl i link na zaplaceni. Tady bych chtel upozornit, ze nemaji na webu zadne kryptovani, tudiz jsem pouzil svoji internet card kterou mohu hned po zaplaceni zase zamknout. Existuji ale i predplacene Visa/Mc karty, ktere poslouzi stejne dobre.
Jako dukaz pridavam svuj booking s vymazanymi osobnimi udaji.... Letenku jsem poridil za cca 1500 ovsem za to same po me chteli vypecene agentury pres 2000 Kc

DATE FLIGHT DEPARTURE AIRPORT TIME ARRIVAL AIRPORT CLASS BAG
IR 322 THR-MEHRABAD - TEHRAN 0625 SYZ-SHIRAZ, IRAN, ISLA V -OK 25K
TERMINAL 2 ARRIVAL:0755

RESTRICTIONS: REBKG/REFUND FEE 20/40 PC/NOSHOW FEE 40 PC APLLY/1IRR-0.
00002517EUR

FORM OF PAYMENT: MISC/XX/CC
BASE FARE IRR 1910000
EQUIVALENT AMOUNT PAID EUR 48.00
TAX/FEE/CHARGE EUR 2.88KU/1.77LP
TICKET TOTAL EUR 52.65


pepa007
Kapitán
Kapitán
Příspěvky: 3029
Registrován: 01. 11. 2004, 11:33
Oblíbené typy letadel: CRJ900, A320, A346, A350, B757
Bydliště: Olomouc
Stav: Offline

Re: Iran Air - mezipřistání v Praze

Příspěvek od pepa007 »

posticka píše:Jenom male upresneni. Iranska vnitrostatni letenka se i mimo Iran koupit da a to primo od airolinky.
Jsou dve moznosti (obe ovsem plati pouze pro Iran air)
1, Navstivit jejich sales office ve Vidni


lehce offtopic: tos mi připomněl že jsem kolem té jejich office mnohokrát šel a kroutil hlavou :D - mají to na adrese Opernring 1, což je přímo naproti vídeňské opery na rožku, relativně prestižní adresa.

Přímo před něma jsou zastávky nočních autobusů, kde jsem zažil nejedno čekání na spásnou cestu domů :D

micaello
Druhý pilot
Druhý pilot
Příspěvky: 1234
Registrován: 15. 04. 2013, 14:50
Oblíbené typy letadel: E145, A340, A350
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:
Stav: Offline

Re: Iran Air - mezipřistání v Praze

Příspěvek od micaello »

yellow píše:
hafi píše:Ze by dusledek sankci omezujicich dodavani zbozi do Iranu a iranskym spolecnostem? Tedy v AMS netankuji a do PRG doleti na iranske palivo? Spis me prekvapuje, ze v ramci EU ty sankce nekde plati, jinde ne...cekal bych ten fuel stop treba v SJJ...

Sankce jsou definované tak, že záleží na výkladu, který si ale provádí každý stát sám :D Jako letecká společnost se zdají být celkem neškodní a nějakou podivnou náhodou jim to prošlo zrovna v Praze, protože ČR je tradičně ve výkladu mezinárodních dokumentů ultra striktní...


Včera v PRG dokonce byly dvě A300 , odlétaly s pětiminutovým odstupem..


Odpovědět