Sydney

Kde sehnat levné letenky, tipy na prodejce.
Odpovědět
Shwollo
Nováček
Nováček
Příspěvky: 4
Registrován: 29. 07. 2016, 09:10
Stav: Offline

Sydney

Příspěvek od Shwollo »

Ahojte,

budem letiet do Sydney. Oplati sa mi priplatit za Emirates? Alebo je uplne jedno s kym tam pojdem? Pripadne mate nejake typy na letenky - ako je najlepsie letiet, odkial a pod?


Filisipi
Cestující Economy Class
Cestující Economy Class
Příspěvky: 215
Registrován: 09. 11. 2012, 19:11
Oblíbené typy letadel: B748, Dash8 - Q400NG
Pohlaví: muž
Bydliště: Seoul, GMP + ICN
Stav: Offline

Re: Sydney

Příspěvek od Filisipi »

Shwollo píše:Ahojte,

budem letiet do Sydney. Oplati sa mi priplatit za Emirates? Alebo je uplne jedno s kym tam pojdem? Pripadne mate nejake typy na letenky - ako je najlepsie letiet, odkial a pod?



připlatit? nejsou jedni z nejlevnějších co tam llítají?

Shwollo
Nováček
Nováček
Příspěvky: 4
Registrován: 29. 07. 2016, 09:10
Stav: Offline

Re: Sydney

Příspěvek od Shwollo »

no ani nie. je to asi o 150-200e drahsie (one way)
link

mne ide o to, ze ked v tom lietadle presedim 20 hodin tak by som chcel nieco pohodlne ale zas na biznis triedu nemam :D tak hladam moznosti

Tony Smoke
Autor nejlepších fotografií v trip reportu 2015
Autor nejlepších fotografií v trip reportu 2015
Příspěvky: 1048
Registrován: 16. 05. 2011, 23:48
Oblíbené typy letadel: A321, E190, A330
Pohlaví: muž
Bydliště: VIE
Stav: Offline

Re: Sydney

Příspěvek od Tony Smoke »

Shwollo píše:no ani nie. je to asi o 150-200e drahsie (one way)
link

mne ide o to, ze ked v tom lietadle presedim 20 hodin tak by som chcel nieco pohodlne ale zas na biznis triedu nemam :D tak hladam moznosti


Len ta upozornim, ze pokial nemas spiatocnu letenku (alebo letenku pokracujucu mimo Australiu) alebo pracovne/studijne viza atd. tak ta do krajiny nevpustia. Je dost mozne, ze ani do lietadla do Australie nie.

Co sa tyka economy...ak nemas na business, tak je to asi jedno s kym poletis, komfort je vsade porovnatelny. Jedine, cim si mozes sprijemnit cestu je, ze si naplanujes co najkratsie prestupy, aby si to mal co najrychlejsie zasebou, alebo sa niekde po ceste vyspis v hoteli.

Filisipi
Cestující Economy Class
Cestující Economy Class
Příspěvky: 215
Registrován: 09. 11. 2012, 19:11
Oblíbené typy letadel: B748, Dash8 - Q400NG
Pohlaví: muž
Bydliště: Seoul, GMP + ICN
Stav: Offline

Re: Sydney

Příspěvek od Filisipi »

Shwollo píše:no ani nie. je to asi o 150-200e drahsie (one way)
link

mne ide o to, ze ked v tom lietadle presedim 20 hodin tak by som chcel nieco pohodlne ale zas na biznis triedu nemam :D tak hladam moznosti


A odkud? zkusil jsem nástřel leden- březen (ok, je to mimo Evropskou sezonu beru), nejlevnější finnair+cathay, ale s 2 přestupy..jinak všechno kolem 30.000, emirates 31500..to mi v tom celkovém budgetu přijde jako skoro bez rozdílu


Shwollo
Nováček
Nováček
Příspěvky: 4
Registrován: 29. 07. 2016, 09:10
Stav: Offline

Re: Sydney

Příspěvek od Shwollo »

Tony Smoke píše:Len ta upozornim, ze pokial nemas spiatocnu letenku (alebo letenku pokracujucu mimo Australiu) alebo pracovne/studijne viza atd. tak ta do krajiny nevpustia.
viza mam. Takze s tym problem nebude ale dik :)
ono na biznis by som aj mal, ale v AU potrebujem aj z niecoho zit :D

Filisipi píše:A odkud? zkusil jsem nástřel leden- březen (ok, je to mimo Evropskou sezonu beru), nejlevnější finnair+cathay, ale s 2 přestupy..jinak všechno kolem 30.000, emirates 31500..to mi v tom celkovém budgetu přijde jako skoro bez rozdílu

ja som pozeral skor jednosmerne na November - tam je to od 17000 a pri Emirates 22000 pricom pri emirates je len jeden prestup a trva to o par hodin menej.
Je mi jedno ci pojdem z Prahy, Viedne alebo Krakowa alebo z akehokolvek dostupneho letiska v okoli CZ/SK

mbsvobodova
Cestující Economy (low-cost)
Cestující Economy (low-cost)
Příspěvky: 23
Registrován: 02. 05. 2016, 14:27
Pohlaví: žena
Stav: Offline

Re: Sydney

Příspěvek od mbsvobodova »

S Emirates jsem neletěla, ale byla jsem na Zélandu s Cathay Pacific v economy (dva cca desetihodinové lety za sebou) a úplně v pohodě, předloni LHR-BOM a BOM-SIN s JetAirways a taky bez problémů, i když zrovna Mumbai na přestup nedoporučuju kvůli šílenému zmatku, který tam vládne. Rozdíl v pohodlí podle mě tak velký nebude, pokud člověk nebere v potaz nízkonákladovky (předloňské SIN-SYD, SYD-SIN se Scoot už nikdy víc), takže bych asi rozhodovala především podle cenového rozdílu vs. počtu přestupů a času na přestupech.

rtoldy
Cestující Economy Class
Cestující Economy Class
Příspěvky: 138
Registrován: 03. 05. 2014, 18:04
Pohlaví: muž
Stav: Offline

Re: Sydney

Příspěvek od rtoldy »

Shwollo píše:....
Filisipi píše:A odkud? zkusil jsem nástřel leden- březen (ok, je to mimo Evropskou sezonu beru), nejlevnější finnair+cathay, ale s 2 přestupy..jinak všechno kolem 30.000, emirates 31500..to mi v tom celkovém budgetu přijde jako skoro bez rozdílu

ja som pozeral skor jednosmerne na November - tam je to od 17000 a pri Emirates 22000 pricom pri emirates je len jeden prestup a trva to o par hodin menej.
Je mi jedno ci pojdem z Prahy, Viedne alebo Krakowa alebo z akehokolvek dostupneho letiska v okoli CZ/SK


453€ je veľmi dobrá cena si myslím. Plus máš aj garanciu od Kiwi a môžeš sa zastaviť v KUL alebo pokračovať ďalej. Tu máš jeden príklad: https://www.kiwi.com/sk/booking?passeng ... C285299356

Shwollo
Nováček
Nováček
Příspěvky: 4
Registrován: 29. 07. 2016, 09:10
Stav: Offline

Re: Sydney

Příspěvek od Shwollo »

super, diky za tipy. tak vezmem tu najlacnejsiu s najkratsimi prestupmi

krakra
Cestující Economy Class
Cestující Economy Class
Příspěvky: 288
Registrován: 06. 01. 2013, 09:39
Pohlaví: muž
Stav: Offline

Re: Sydney

Příspěvek od krakra »

Shwollo píše:super, diky za tipy. tak vezmem tu najlacnejsiu s najkratsimi prestupmi


Tak co jsi nakonec vybral?


Odpovědět