Mauricius z Prahy

Kde sehnat levné letenky, tipy na prodejce.
Odpovědět
xjedlins
Cestující Economy (low-cost)
Cestující Economy (low-cost)
Příspěvky: 19
Registrován: 16. 11. 2010, 09:13
Stav: Offline

Mauricius z Prahy

Příspěvek od xjedlins »

Chtěl bych podniknout výlet na Mauricius někdy v květnu 2017. Ideálně z Prahy a ideálně z mnoha důvodů s Emirates, resp. přes DXB. Web Emirates mi při rezervaci moc radosti nad cenou nedělá. Momondo našlo zajímavou kombinaci, kterou přikládám jako obrázek. Úsek DXB-MRU je s Air Mauritius (ale operovaný Emirates), vychází to tak levněji o cca 20%. S prosbou na zkušenější, zda a) není v tomto routingu nějaká zrada a zda b) by někdo uměl poslední úsek DXB-PRG (na obrázku 23.5.) posunout o den později a vyrobit tak v DXB jednodenní stopover. Mně se to nedaří, nabízený Pelikán pokud dobře vidím multicity neumí a momondo kýžený výsledek nevrací. V záloze mám odlet a návrat z VIE, kde to je s použitím webu Emirates a započtením nákladů na cestu na letiště v mém případě cca o 4000 levnější, což zase není takové terno.

momondo.jpg


alesesl
Kapitán
Kapitán
Příspěvky: 2862
Registrován: 27. 02. 2004, 05:55
Oblíbené typy letadel: vrtulove letadla
Pohlaví: muž
Bydliště: Praha Zapad
Stav: Offline

Re: Mauricius z Prahy

Příspěvek od alesesl »

Nic zatim nehledej, je to standartni sdileni kodu na dane trase. Kdyz jsme s pritelkyni leteli pred 5 lety na Mauricius, tak jsme meli celou letenku vystavenou na MK kod a bylo to operovane EK. takze bych se o nic nebal.

clovicek
Cestující Economy Class
Cestující Economy Class
Příspěvky: 263
Registrován: 27. 05. 2004, 13:47
Oblíbené typy letadel: 773, 380, 330, 748, 787
Pohlaví: muž
Bydliště: Fox Lake
Stav: Offline

Re: Mauricius z Prahy

Příspěvek od clovicek »

Když prodloužím ten layover v DBX, tak už to lze nacenit jen na Emirates... navíc na segmentu do Prahy je volné jen Q. Tzn cena okolo 23...

xjedlins
Cestující Economy (low-cost)
Cestující Economy (low-cost)
Příspěvky: 19
Registrován: 16. 11. 2010, 09:13
Stav: Offline

Re: Mauricius z Prahy

Příspěvek od xjedlins »

Děkuji za informace, zejména clovickovi. S těmi tarify, třídami, codeshary a vyhledávači je to boj. Zvlášť pro lidi, jako já. Jsem jenom úplně běžný pasažér, který se vyzná jen o malý chloupek víc, než standardní dovolenkář, kterému ty letenky zajišťuje někdo jiný. A přitom rozdíl v ceně téhož může být propastný, jen vědět jak na to. To se mi ve světě letenek asi líbí úplně nejmíň.

flyingblue
Kapitán
Kapitán
Příspěvky: 5478
Registrován: 16. 12. 2008, 14:31
Bydliště: up in the air
Stav: Offline

Re: Mauricius z Prahy

Příspěvek od flyingblue »

xjedlins píše:Děkuji za informace, zejména clovickovi. S těmi tarify, třídami, codeshary a vyhledávači je to boj. Zvlášť pro lidi, jako já. Jsem jenom úplně běžný pasažér, který se vyzná jen o malý chloupek víc, než standardní dovolenkář, kterému ty letenky zajišťuje někdo jiný. A přitom rozdíl v ceně téhož může být propastný, jen vědět jak na to. To se mi ve světě letenek asi líbí úplně nejmíň.


A proto ve svete existuji prodejci, kteri Ti radi za nizky peniz pomohou.


Odpovědět