Nové forum

Moderátor: Airways.cz

vitezslav
Kapitán
Kapitán
Příspěvky: 2464
Registrován: 06. 01. 2005, 13:33
Stav: Offline

Příspěvek od vitezslav »

Bohužel se musím přidat ke kritikům nového fóra - to předešlé bylo přehlednější, lépe se četlo a hlavně bylo jakési pohlednější. Ovšem, můj názor není zcela objektivní, nemám rád šedou barvu a i šedý nábytek v mé kanceláři mi připadá hnusný :D


zajkodano
Cestující Economy (low-cost)
Cestující Economy (low-cost)
Příspěvky: 56
Registrován: 03. 05. 2003, 19:35
Kontaktovat uživatele:
Stav: Offline

Příspěvek od zajkodano »

Je to tu dost od veci...neda sa najst nova tema od poslednej navstevi. Je to dost neprehladne.

kober
Cestující Economy Class
Cestující Economy Class
Příspěvky: 288
Registrován: 13. 07. 2005, 15:02
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:
Stav: Offline

Příspěvek od kober »

zajkodano píše:Je to tu dost od veci...neda sa najst nova tema od poslednej navstevi. Je to dost neprehladne.

http://forum.airways.cz/search.php?search_id=newposts
A dokonce mě to narozdíl od starého fóra hodí přesně na ty příspěvky, co jsem nečetl. Ale jsem na tohle fórum zvyklý, možná jsem akorát nepochopil to předchozí...

pepa007
Kapitán
Kapitán
Příspěvky: 3026
Registrován: 01. 11. 2004, 11:33
Oblíbené typy letadel: CRJ900, A320, A346, A350, B757
Bydliště: Olomouc
Stav: Offline

Příspěvek od pepa007 »

no já jsem byl hodně zmatenej když jsem byl poprvé na tom předchozím fóru. Všechno záleží na zvyku. Nový příspěvky se zobrazujou se žlutou "ikonkou" a myslím, že by se dalo přidat tlačítko na "new posts only". A vzhled se dá taky měnit v osobním profilu, ale musí je dát správce k dispozici (což zatím nedal).

kormidylko
Cestující Economy Class
Cestující Economy Class
Příspěvky: 131
Registrován: 20. 07. 2005, 04:49
Stav: Offline

Příspěvek od kormidylko »

Tak ja s tim vubec nemam problem. Pri prvnim prihlaseni jsem odskrtl okno automaticky prihlasit pri pristim prihlaseni [nebo tak nejak] a pokazdy kdyz vlezu na forum tak akorat kliknu na " zobrazit prispevky od posledni navstevy" vpravo nahore a je to naprosto v pohode. Rikam, chce to par pivek, pohrat si s tim a je to doma.


Dingo
Cestující Economy Class
Cestující Economy Class
Příspěvky: 246
Registrován: 12. 10. 2005, 10:03
Bydliště: Brno
Stav: Offline

Příspěvek od Dingo »

To jste teda kritici... Buďte rádi, že na českým leteckým serveru takové rozsáhlé fórum vůbec existuje. :roll:

pepa007
Kapitán
Kapitán
Příspěvky: 3026
Registrován: 01. 11. 2004, 11:33
Oblíbené typy letadel: CRJ900, A320, A346, A350, B757
Bydliště: Olomouc
Stav: Offline

Příspěvek od pepa007 »

Když už webmaster tak zvládl phpBB, tak by mohl pokračovat instalací galerie Coppermine http://coppermine-gallery.net/index.php

Instalace jednoduchá a provoz taky. A je to user friendly

letajicismoula
Cestující Economy Class
Cestující Economy Class
Příspěvky: 260
Registrován: 15. 03. 2003, 19:48
Stav: Offline

Příspěvek od letajicismoula »

Už aby tu ta galerie byla. Planes.cz poslední dobou působí spíš jako parodie na web, viz to "upozornění" na titulce: "Pokud uvidíte zprávu
"Service Unavailable", vyčkejte prosím před obnovením stránky jednu minutu. Jde o nové opatření poskytovatele hostingu, na nápravě pracujeme. Děkujeme za pochopení."

Swansong
Vedoucí kabiny
Vedoucí kabiny
Příspěvky: 969
Registrován: 26. 02. 2005, 17:37
Bydliště: Moskva, Praha
Kontaktovat uživatele:
Stav: Offline

Příspěvek od Swansong »

Už aby tu ta galerie byla. Planes.cz poslední dobou působí spíš jako parodie na web, viz to "upozornění" na titulce: "Pokud uvidíte zprávu
"Service Unavailable", vyčkejte prosím před obnovením stránky jednu minutu. Jde o nové opatření poskytovatele hostingu, na nápravě pracujeme. Děkujeme za pochopení."


Bohuzel ale www.airways.cz na rozdyl od www.planes.cz nema vubec nic. Jenom forum. Ale ten je dobry :)

Robert
Druhý pilot
Druhý pilot
Příspěvky: 1394
Registrován: 21. 10. 2003, 19:55
Bydliště: Praha
Stav: Offline

Příspěvek od Robert »

Swansong píše:Bohuzel ale www.airways.cz na rozdyl od www.planes.cz nema vubec nic. Jenom forum. Ale ten je dobry :)

Jak to nic? Je tu docela hodně zpráv z letecké dopravy, zpravodajství je podle mě podrobnější než na Planes.

yhnatko
Cestující Economy Class
Cestující Economy Class
Příspěvky: 138
Registrován: 15. 07. 2005, 23:37
Bydliště: Bratislava
Stav: Offline

Příspěvek od yhnatko »

Robert píše:
Swansong píše:Bohuzel ale www.airways.cz na rozdyl od www.planes.cz nema vubec nic. Jenom forum. Ale ten je dobry :)

Jak to nic? Je tu docela hodně zpráv z letecké dopravy, zpravodajství je podle mě podrobnější než na Planes.


Možno by stálo za úvahu zaviesť rubriku, kde by samotní užívatelia fóra prekladali a pridávali krátke aktuality z leteckej dopravy a priemyslu, naštudované predovšetkým zo zahraničných stránok. Veď ani admin ani nikto iný to sám všetko nemôže stihnúť prezerať a kopa zaujímavých a dôležitých vecí nám potom uniká.

Jafa
Kapitán
Kapitán
Příspěvky: 1594
Registrován: 18. 02. 2003, 10:59
Stav: Offline

Příspěvek od Jafa »

Robert píše:
Swansong píše:Bohuzel ale www.airways.cz na rozdyl od www.planes.cz nema vubec nic. Jenom forum. Ale ten je dobry :)

Jak to nic? Je tu docela hodně zpráv z letecké dopravy, zpravodajství je podle mě podrobnější než na Planes.



...jen ta frekvence novinek pokulhává.. :?

letajicismoula
Cestující Economy Class
Cestující Economy Class
Příspěvky: 260
Registrován: 15. 03. 2003, 19:48
Stav: Offline

Příspěvek od letajicismoula »

Každý web má své a prostor je tu pro oba. Planes ale v poslední době hodně pokulhává co do dostupnosti :-(

map
Administrátor
Administrátor
Příspěvky: 18
Registrován: 07. 03. 2006, 10:08
Pohlaví: muž
Stav: Offline

Příspěvek od map »

O víkendu jsme provedli další vylepšení fóra - po přihlášení nyní vidíte v závorce vedle odkazu na nepřečtené příspěvky jejich počet.

Jafa
Kapitán
Kapitán
Příspěvky: 1594
Registrován: 18. 02. 2003, 10:59
Stav: Offline

Příspěvek od Jafa »

map píše:O víkendu jsme provedli další vylepšení fóra - po přihlášení nyní vidíte v závorce vedle odkazu na nepřečtené příspěvky jejich počet.


Super...tak teď už jen zbývá, aby se link "nové příspěvky od poslední návštěvy" dostal i na další stránky při zobrazení určitého fóra - aby se nemuselo chodit chodit obklikou přes "Obsah fóra.." :wink:


Odpovědět