Nové forum

Moderátor: Airways.cz

American
Cestující First Class
Cestující First Class
Příspěvky: 795
Registrován: 08. 07. 2003, 21:03
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:
Stav: Offline

Nové forum

Příspěvek od American »

Řekl bych, zlaté staré forum. Bylo přehlednější, barevnější, hodnosti a hlavně mi tady chybí možnost vyvolat pouze "nová témata" od vaší poslední návštěvy.


Yankee Alpha
Cestující First Class
Cestující First Class
Příspěvky: 760
Registrován: 30. 01. 2005, 12:41
Oblíbené typy letadel: MD11
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:
Stav: Offline

Nové forum

Příspěvek od Yankee Alpha »

No já z něho upřímně řečeno nadšená taky nejsem, hodnosti byly fajn a přišlo mi přehlednější. Nové příspěvky tady si sice vyvolat lze (u přehledu všech témat v pravém horním rohu, první ze třech odkazů), ale pak už se na jejich přehled nelze tak snadno dostat jako na starém fóru. Buď musím klikat několikrát na šipku zpět, nebo zase napřehled všech příspěvků a znova na odkaz...

P.T.
Cestující Economy Class
Cestující Economy Class
Příspěvky: 258
Registrován: 08. 04. 2005, 22:41
Stav: Offline

Příspěvek od P.T. »

na druhou stranu se nova temata ukazuji barevne a nemizi pri dalsi navsteve. Stavalo se mi, ze jsem nestihl precist vsechny nove prispevky a kdyz jsem prisel priste, tak uz jsem spoustu starsich nevidel... Takhle mi neporectene zustanou oznacene :-)

bubo
Cestující Business Class
Cestující Business Class
Příspěvky: 482
Registrován: 14. 06. 2005, 14:09
Stav: Offline

Re: Nové forum

Příspěvek od bubo »

American píše:Řekl bych, zlaté staré forum. Bylo přehlednější, barevnější, hodnosti a hlavně mi tady chybí možnost vyvolat pouze "nová témata" od vaší poslední návštěvy.


je to vpravo nahore nad rameckem se zpravama, ale blbe se to hleda, to mas pravdu..

Airways.cz
Vydavatel Airways.cz
Vydavatel Airways.cz
Příspěvky: 244
Registrován: 03. 01. 2003, 21:55
Pohlaví: muž
Bydliště: Praha 9
Kontaktovat uživatele:
Stav: Offline

Re: Nové forum

Příspěvek od Airways.cz »

American píše:Řekl bych, zlaté staré forum. Bylo přehlednější, barevnější, hodnosti a hlavně mi tady chybí možnost vyvolat pouze "nová témata" od vaší poslední návštěvy.


Nové fórum by mělo umožnit postupné zavádění různých nových funkcí, což u starého fóra prakticky nešlo. Již teď je k dispozici řada novinek, které staré fórum neumělo - například si lze zobrazit všechny přispěvky člena fóra za celou dobu jeho členství, což může být docela zajímavé, uživatelé si mohou nově posílat mezi s sebou v rámci fóra soukromé zprávy aníž by museli prozrazovat svůj e-mail atp.

Co se týče odkazu "Nová témata" - zkusím se podívat, zda-li by nešlo pro odkaz najít lepší umístění, či alespoň jej nějak zvýraznit.


American
Cestující First Class
Cestující First Class
Příspěvky: 795
Registrován: 08. 07. 2003, 21:03
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:
Stav: Offline

Příspěvek od American »

Taky by mě zajímalo, proč se mi snížil počet příspěvků a některým dalším také...

Yankee Alpha
Cestující First Class
Cestující First Class
Příspěvky: 760
Registrován: 30. 01. 2005, 12:41
Oblíbené typy letadel: MD11
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:
Stav: Offline

Re:

Příspěvek od Yankee Alpha »

American píše:Taky by mě zajímalo, proč se mi snížil počet příspěvků a některým dalším také...

viz. tady http://forum.airways.cz/viewtopic.php?t=255

Wingletka
Cestující Economy Class
Cestující Economy Class
Příspěvky: 205
Registrován: 21. 01. 2004, 10:15
Kontaktovat uživatele:
Stav: Offline

Příspěvek od Wingletka »

Nové forum je docela fajn. Stejný vzhled a funkce má jiné forum, kam docházím, takže jsem si rychle zvykla. Ale co mi vadí nejvíc...příspěvky se automaticky řadí od nejstaršího a pokud si to přejeme opačně, musíme si to dole přehodit a při vstupu do jiného tématu rovněž. Nemohl by admin zakomponovat způsob řazení příspěvků do nastavení profilu??

J.Pau
Cestující Economy Class
Cestující Economy Class
Příspěvky: 291
Registrován: 18. 10. 2004, 20:38
Bydliště: PRG
Kontaktovat uživatele:
Stav: Offline

Příspěvek od J.Pau »

Mám si na co zvykat. Ono todle nový fórum bude fajn ale bude mi chvilku trvat než se v něm naučim trošičku orientovat. Připadám si trošku jako J.Pau v říši divů.

kormidylko
Cestující Economy Class
Cestující Economy Class
Příspěvky: 131
Registrován: 20. 07. 2005, 04:49
Stav: Offline

Příspěvek od kormidylko »

Kazda zmena na prvni pohled vypada slozite. Jde jenom o zvyk a o vychytani much. Za par dni uz by jste se neradi vraceli zpatky k puvodnimu designu. Myslim ze se tady dela dobra prace...

P.T.
Cestující Economy Class
Cestující Economy Class
Příspěvky: 258
Registrován: 08. 04. 2005, 22:41
Stav: Offline

Příspěvek od P.T. »

Taky si myslim ze nove forum je jen otazkou zvyku :-) Navic vetsina diskuzi na netu kam chodim uz v phpBB beha takze pro mne zadny problem s prechodem :-)

pepa007
Kapitán
Kapitán
Příspěvky: 3026
Registrován: 01. 11. 2004, 11:33
Oblíbené typy letadel: CRJ900, A320, A346, A350, B757
Bydliště: Olomouc
Stav: Offline

super!

Příspěvek od pepa007 »

díky za nový fórum :D

Ali2
Cestující Economy Class
Cestující Economy Class
Příspěvky: 118
Registrován: 15. 01. 2005, 10:55
Kontaktovat uživatele:
Stav: Offline

Příspěvek od Ali2 »

Designove se mi vic libilo predesle forum, dle meho oka vic ladilo s novym designem airways.
Jinak funkcne je to urcite krok ku predu, a diky za tu zmenu.
Jen m chybi odkaz na "nova temata" zdlouhave nove zpravy od posledni navstevy primo na levo v meny, jak to bylo drive.

eif
Cestující Economy Class
Cestující Economy Class
Příspěvky: 103
Registrován: 27. 01. 2004, 15:15
Stav: Offline

Příspěvek od eif »

Nešlo by prosím udělat tlačítko nových příspěvků za poslední den třeba? Kdesi jsem to na tomto softwaru myslím viděl formou předdefinovaného hledání na liště nahoře... Není vždy čas/nálada se přihlašovat... ale samozřejmě to nespěchá, díky za fungování webu i tak.

Florian
Cestující Business Class
Cestující Business Class
Příspěvky: 321
Registrován: 28. 03. 2004, 13:49
Stav: Offline

Příspěvek od Florian »

A proč nám zmizely "funkce" (Palubní průvodčí, Cestujcí First a Bussines C)? :-((


Odpovědět