Reklamy

Moderátor: Airways.cz

Odpovědět
Nicolas
Cestující First Class
Cestující First Class
Příspěvky: 542
Registrován: 26. 02. 2007, 22:11
Pohlaví: muž
Bydliště: PRG
Stav: Offline

Reklamy

Příspěvek od Nicolas »

Od kdy tolik reklam :?: Chápu, že každá koruna dobrá, ale 3 na jednou...


ziletka
Cestující First Class
Cestující First Class
Příspěvky: 780
Registrován: 07. 04. 2007, 16:52
Bydliště: Brumov-Bylnice
Stav: Offline

Re: Reklamy

Příspěvek od ziletka »

Nicolas píše:Od kdy tolik reklam :?: Chápu, že každá koruna dobrá, ale 3 na jednou...

Taky mě to docela šoklo, ale na druhou stranu to chapu....kdo vi, kdy si tady da reklamu, treba CSA nebo, ze by Click4sky :D

Nicolas
Cestující First Class
Cestující First Class
Příspěvky: 542
Registrován: 26. 02. 2007, 22:11
Pohlaví: muž
Bydliště: PRG
Stav: Offline

Příspěvek od Nicolas »

Ano, kdyby to bylo na nějaké aerolinie nebo rezervační servery, pak bych to bral spíš. Planes.cz mají jednu reklamu a ta je na Click4Sky.

Foxx
Vedoucí kabiny
Vedoucí kabiny
Příspěvky: 854
Registrován: 11. 02. 2003, 09:15
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:
Stav: Offline

Příspěvek od Foxx »

Já celkem chápu že autoři nahodili reklamu. Přeci jenom léta airwyays běží jen s minimem inzerce a že třeba hosting něco stojí nehledě na to, pokud mají autoři nějaké plány na rozvoj, nějak se musí zaplatit.

Jediné co mi nepřijde moc košer je ten postraní banner kterej posunuje menu někam dolů.

euroflyer
Druhý pilot
Druhý pilot
Příspěvky: 1480
Registrován: 08. 05. 2007, 21:10
Stav: Offline

Příspěvek od euroflyer »

Foxx píše:Já celkem chápu že autoři nahodili reklamu. Přeci jenom léta airwyays běží jen s minimem inzerce a že třeba hosting něco stojí nehledě na to, pokud mají autoři nějaké plány na rozvoj, nějak se musí zaplatit.

Jediné co mi nepřijde moc košer je ten postraní banner kterej posunuje menu někam dolů.

reklama mi přijde naprosto v pohodě, dokud tady nebudou vyskakovat okna a přes celou stránku nebude nějaká kráva zvoucí na mobilního operátora, tak jsem určitě i pro reklamu, třeba se tu člověk dočká nějaké zajímavé nabídky:)


OKTVC
Cestující Business Class
Cestující Business Class
Příspěvky: 434
Registrován: 03. 11. 2007, 15:44
Stav: Offline

Příspěvek od OKTVC »

Reklama je opravdu do oci bijici az prebijici :? ale chapu ze je potreba, snad zaplati alespon technicke zkvalitneni webu a nekterych rubrik :-)

Don intanon
Cestující First Class
Cestující First Class
Příspěvky: 542
Registrován: 28. 06. 2007, 10:54
Bydliště: PRG
Kontaktovat uživatele:
Stav: Offline

Příspěvek od Don intanon »

Proste se konicek prehoupl na konicek ktery me konecne uzivi, to je v poradku. Co jsem si vsiml, tak vesmes vsechny prispevky na homepage od Tomase byly pridavany v noci, takze si dovedu predstavit tech veceru, kdy uz clovek na oko nevidi a psat uz se mu fakt nechce. S predstavou, ze za to druhy den stejne schyta od manzelky kartac..)) Takhle se to da alespon castecne oduvodnit..))
( fabuluju, vse je ma fiktivni predstava :wink: )

Nicolas
Cestující First Class
Cestující First Class
Příspěvky: 542
Registrován: 26. 02. 2007, 22:11
Pohlaví: muž
Bydliště: PRG
Stav: Offline

Příspěvek od Nicolas »

Rozhodně chápu důvody, které vedou k inzerci reklamy na stránkách. Nevidím nic špatného na tom, aby výnos z reklamy přispěl k provozování těchto stránek, ba naopak. Ale na Planes.cz se mi zdá, že je inzerce nabízena mnohem decentěji (až tak, že o odkazu na LKPR jsem si myslel, že patří ke stránkám a až pak jsem zaznamenal, že se jedná o reklamu). Zdá se mi, že na tam jsou zmíněné reklamy (Click4Sky a LKPR), prvně jedna, poté druhá, přidány také nově. Ale mi vůbec nevadí, jsou dobře (graficky i tématicky) zakomponovány a návštěvníka stránek nijak neruší. Na rwy24.net pro tuto chvíli nejsou žádné reklamy, tak to nejde porovnávat. Tady ale (na můj vkus) je inzerce umístěna trochu agresivně a také z velké části se nejedná o reklamy propagující letectví. Velice si vážím stránek Airways.cz, ale dnešní krok na mě nepůsobí úplně nejlepším dojmem.

Kamyl
Kapitán
Kapitán
Příspěvky: 1644
Registrován: 20. 01. 2006, 18:49
Oblíbené typy letadel: B747, A330
Pohlaví: muž
Bydliště: OSR
Kontaktovat uživatele:
Stav: Offline

Příspěvek od Kamyl »

A tak to mi je zase uplne jedno. Pokud to prospeje veci, pripadne vykompenzuje naklady na provoz stranek, tak proc ne. Ja uz jsem z internetu natolik otrly, ze ani nevnimam, ze tu neco je. Nejake obrazky vidim, ze tu blikaj, ale ani jsem se nedival co to je... :lol: Pokud mi to neskace pod kurzor, jako napriklad na iDnesu (to je u me naprosto kontraproduktivni, jelikoz me to vzdycky nas..e a jdu uplne pryc), tak je to v pohode...

pepa007
Kapitán
Kapitán
Příspěvky: 3026
Registrován: 01. 11. 2004, 11:33
Oblíbené typy letadel: CRJ900, A320, A346, A350, B757
Bydliště: Olomouc
Stav: Offline

Příspěvek od pepa007 »

reklamy jsou ok, divím se že tady nebyly dřív. reklamy mi přijdou celkem relevantní, předpokládám že web je zařazen někde v kategorii cestování apod. takže mi vyskakujou reklamy na studentagency, cestovní pojištění apod.

Nicolas má ale pravdu, že jsou do součanýho layoutu naroubovaný dost násilně? chystá se nějakej redesign? možná bych dokázal pomoct...


Odpovědět