Nové diskusní fórum

Moderátor: Airways.cz

Nová verze diskusního fóra se mi:

líbí
21
44%
nelíbí
21
44%
je mi to jedno
6
13%
 
Celkem hlasů: 48

Airways.cz
Vydavatel Airways.cz
Vydavatel Airways.cz
Příspěvky: 244
Registrován: 03. 01. 2003, 21:55
Pohlaví: muž
Bydliště: Praha 9
Kontaktovat uživatele:
Stav: Offline

Nové diskusní fórum

Příspěvek od Airways.cz »

Vítejte v novém upgradovaném diskusním fóru Airways.cz! Doufám, že se vám bude líbit a budete jej užívat stejně intenzivně jako to předchozí. Zatím je nyní zde instalována základni verze, postupně jej budeme upravovat a přidávat doplňky. Případné problémy s novým fórem prosím pište sem, budeme je průběžně řešit.

Tomáš Hampl


Malvolio
Vedoucí kabiny
Vedoucí kabiny
Příspěvky: 992
Registrován: 28. 06. 2007, 21:18
Bydliště: PRG
Stav: Offline

Re: Nové diskusní fórum

Příspěvek od Malvolio »

To barevné provedení je moc pěkné, co se mi ovšem naprosto nelíbí jsou ty ikonky s běžícím textem....snad to nešlehne třeba s epileptiky. Uvidíme, já jsem tedy spíš konzerva, takže teď bych určitě řekl, že se mi víc líbilo to staré téma...ale za pár dní si snad zvykneme všichni.

vitezslav
Kapitán
Kapitán
Příspěvky: 2464
Registrován: 06. 01. 2005, 13:33
Stav: Offline

Re: Nové diskusní fórum

Příspěvek od vitezslav »

Pane bože, už taky to PŘÍŠERNÉ "moderní" fórum, které je teď všude. Když si na něco zvyknu, tak to tak chci dalších 50 let :?
Navíc absolutně nepoznávám témata, které se od mé poslední návštěvy nějak aktualizovala...

OK622
Cestující Economy (low-cost)
Cestující Economy (low-cost)
Příspěvky: 55
Registrován: 04. 07. 2008, 11:18
Bydliště: PRG
Kontaktovat uživatele:
Stav: Offline

Re: Nové diskusní fórum

Příspěvek od OK622 »

Je docela povedený, ikdyž klasika byla klasika , zase je tu mnohem víc funkcí

j.ree
Kapitán
Kapitán
Příspěvky: 1995
Registrován: 17. 04. 2007, 19:22
Oblíbené typy letadel: A318, A330-300, ATR42
Pohlaví: muž
Bydliště: OSR
Kontaktovat uživatele:
Stav: Offline

Re: Nové diskusní fórum

Příspěvek od j.ree »

A tak jako pokrok je pokrok, i tady to byla otazka casu, stejne se o tom spekulovalo drive. Jen by to chtelo asi jiny skin, nejak se mi to zda mene prehledne. To je ale muj nazor. Treba toto se mi libi - podobne jako dvojka, ale v novem - http://www.phpbb.com/styles/demo/3.0/?style=2

Jinak parada, nove funkce atd. ... :)

4admin: jake prilohy jsou povoleny?


pepa007
Kapitán
Kapitán
Příspěvky: 3026
Registrován: 01. 11. 2004, 11:33
Oblíbené typy letadel: CRJ900, A320, A346, A350, B757
Bydliště: Olomouc
Stav: Offline

Re: Nové diskusní fórum

Příspěvek od pepa007 »

vypadá to dobře. zvlášť ve srovnání třeba s planes.cz kde "redesign" fóra skončil totální katastrofou :lol:

díky

Admin
Administrátor
Administrátor
Příspěvky: 439
Registrován: 24. 12. 2000, 00:00
Oblíbené typy letadel: Boeing 747, Boeing 777, Airbus A330
Pohlaví: muž
Bydliště: fórum
Stav: Offline

Re: Nové diskusní fórum

Příspěvek od Admin »

j.ree píše:A tak jako pokrok je pokrok, i tady to byla otazka casu, stejne se o tom spekulovalo drive. Jen by to chtelo asi jiny skin, nejak se mi to zda mene prehledne. To je ale muj nazor. Treba toto se mi libi - podobne jako dvojka, ale v novem - http://www.phpbb.com/styles/demo/3.0/?style=2

Jinak parada, nove funkce atd. ... :)

4admin: jake prilohy jsou povoleny?


Plánujeme během několika dnů ještě nasadit druhý skin Subsilver2, který vzhledově připomíná staré fórum. Co se týče příloh - tak zatím je povoleno všechno, co fórum umožňuje - vedle obrázků také flashe, dokumenty, videa, zvuky, archivy. Velikost přílohy je zatím omezena na 256 kB.

FlightDetent
Druhý pilot
Druhý pilot
Příspěvky: 1007
Registrován: 20. 04. 2003, 13:11
Stav: Offline

Re: Nové diskusní fórum

Příspěvek od FlightDetent »

Linky na externi URL, jako treba ty v predchozim prispevku, se doposud oteviraly v novem okne (mam tak nastaveny FF a na jinych serverech to stale dela). Ted vsak se prepise aktivni zalozka a tak zmizi stranka z prispevky.

pepa007
Kapitán
Kapitán
Příspěvky: 3026
Registrován: 01. 11. 2004, 11:33
Oblíbené typy letadel: CRJ900, A320, A346, A350, B757
Bydliště: Olomouc
Stav: Offline

Re: Nové diskusní fórum

Příspěvek od pepa007 »

ještě chybí statistiky uživatelů, např. seřazování podle počtu příspěvků, apod.

Malvolio
Vedoucí kabiny
Vedoucí kabiny
Příspěvky: 992
Registrován: 28. 06. 2007, 21:18
Bydliště: PRG
Stav: Offline

Re: Nové diskusní fórum

Příspěvek od Malvolio »

pepa007 píše:ještě chybí statistiky uživatelů, např. seřazování podle počtu příspěvků, apod.


To už tam je, stačí kliknout v tom bleděmodrém poli na Členové, tam na Příspěvky a seřadí se to podle počtu příspěvků. Btw, jseš zatím čtvrtej :-)

Robert
Druhý pilot
Druhý pilot
Příspěvky: 1394
Registrován: 21. 10. 2003, 19:55
Bydliště: Praha
Stav: Offline

Re: Nové diskusní fórum

Příspěvek od Robert »

FlightDetent píše:Linky na externi URL, jako treba ty v predchozim prispevku, se doposud oteviraly v novem okne (mam tak nastaveny FF a na jinych serverech to stale dela). Ted vsak se prepise aktivni zalozka a tak zmizi stranka z prispevky.


Já linky do nového okna otevírám kliknutím na kolečko myši, funguje to tak v Mozille i v IE7.

vitezslav
Kapitán
Kapitán
Příspěvky: 2464
Registrován: 06. 01. 2005, 13:33
Stav: Offline

Re: Nové diskusní fórum

Příspěvek od vitezslav »

Tak se mě asi konečně zbavíte. Protože tohle je tak nepřehledné a ošklivé, že se mi to ani nechce číst, natož do toho něco psát.

Admin
Administrátor
Administrátor
Příspěvky: 439
Registrován: 24. 12. 2000, 00:00
Oblíbené typy letadel: Boeing 747, Boeing 777, Airbus A330
Pohlaví: muž
Bydliště: fórum
Stav: Offline

Re: Nové diskusní fórum

Příspěvek od Admin »

vitezslav píše:Tak se mě asi konečně zbavíte. Protože tohle je tak nepřehledné a ošklivé, že se mi to ani nechce číst, natož do toho něco psát.


Jak jsem psal, brzy bude zprovozněn další skin a fórum bude volitelně vypadat jako to staré.

Prohlédnul jsem si příspěvky, co psali uživatelé, když se v roce 2006 spouštěla předchozí verze fóra - zaujal mě tento názor - viewtopic.php?f=27&t=1255&p=23364#p23364 :D

j.ree
Kapitán
Kapitán
Příspěvky: 1995
Registrován: 17. 04. 2007, 19:22
Oblíbené typy letadel: A318, A330-300, ATR42
Pohlaví: muž
Bydliště: OSR
Kontaktovat uživatele:
Stav: Offline

Re: Nové diskusní fórum

Příspěvek od j.ree »

jojo, vita ten kritizuje krom sebe porad vsechno, skin je akurat neprehledny, ta barevna kombinace je zkratka spatne zvolena a taky musim mzourat oci, at si vsimnu zda je nejaky novy prispevek. casem po instalovani noveho skinu bude situace zas lepsi. takze asi jen vydrzet. 8)

Admin
Administrátor
Administrátor
Příspěvky: 439
Registrován: 24. 12. 2000, 00:00
Oblíbené typy letadel: Boeing 747, Boeing 777, Airbus A330
Pohlaví: muž
Bydliště: fórum
Stav: Offline

Re: Nové diskusní fórum

Příspěvek od Admin »

j.ree píše:jojo, vita ten kritizuje krom sebe porad vsechno, skin je akurat neprehledny, ta barevna kombinace je zkratka spatne zvolena a taky musim mzourat oci, at si vsimnu zda je nejaky novy prispevek. casem po instalovani noveho skinu bude situace zas lepsi. takze asi jen vydrzet. 8)


Druhý skin jsem právě zprovoznil :) . Změnu vzhledu provedete přes uživatelský panel -> nastavení -> vzhled fóra -> subsilver2


Odpovědět