Nové diskusní fórum

Moderátor: Airways.cz

Nová verze diskusního fóra se mi:

líbí
21
44%
nelíbí
21
44%
je mi to jedno
6
13%
 
Celkem hlasů: 48

j.ree
Kapitán
Kapitán
Příspěvky: 1995
Registrován: 17. 04. 2007, 19:22
Oblíbené typy letadel: A318, A330-300, ATR42
Pohlaví: muž
Bydliště: OSR
Kontaktovat uživatele:
Stav: Offline

Re: Nové diskusní fórum

Příspěvek od j.ree »

Admin píše:Druhý skin jsem právě zprovoznil :) . Změnu vzhledu provedete přes uživatelský panel -> nastavení -> vzhled fóra -> subsilver2


Parada, hned se to lip cte a pohodlneji ovlada, bod pro airways :)


Admin
Administrátor
Administrátor
Příspěvky: 439
Registrován: 24. 12. 2000, 00:00
Oblíbené typy letadel: Boeing 747, Boeing 777, Airbus A330
Pohlaví: muž
Bydliště: fórum
Stav: Offline

Re: Nové diskusní fórum

Příspěvek od Admin »

Admin píše:
j.ree píše:A tak jako pokrok je pokrok, i tady to byla otazka casu, stejne se o tom spekulovalo drive. Jen by to chtelo asi jiny skin, nejak se mi to zda mene prehledne. To je ale muj nazor. Treba toto se mi libi - podobne jako dvojka, ale v novem - http://www.phpbb.com/styles/demo/3.0/?style=2

Jinak parada, nove funkce atd. ... :)

4admin: jake prilohy jsou povoleny?


Plánujeme během několika dnů ještě nasadit druhý skin Subsilver2, který vzhledově připomíná staré fórum. Co se týče příloh - tak zatím je povoleno všechno, co fórum umožňuje - vedle obrázků také flashe, dokumenty, videa, zvuky, archivy. Velikost přílohy je zatím omezena na 256 kB.


Doplňuji ještě, že je možné vkládat přímo do příspěvků videa z Youtube. Ukázka vložení:

Kód: Vybrat vše

[youtube]http://www.youtube.com/watch?v=6yMXjQL32BI[/youtube]


[youtube]http://www.youtube.com/watch?v=6yMXjQL32BI[/youtube]

Stačí tedy vložit jen adresu videa mezi uvedené značky BBCode. Bohužel to funguje jen pro globální web Youtube s www, pro jiné jazykové verze Youtube například českou na adrese cz.youtube.com kód není funkční.

vitezslav
Kapitán
Kapitán
Příspěvky: 2464
Registrován: 06. 01. 2005, 13:33
Stav: Offline

Re: Nové diskusní fórum

Příspěvek od vitezslav »

j.ree: Ale ale, já sebe kritizuju nejvíc-když se mi dřív někdo ptal, jak se mám, odpovídal jsem JDE TO. Dnes odpovídám JEŠTĚ JSEM SE NEOBĚSIL...
Admin: Teď jsem si nastavil ten alternativní vhled a vypadá to o něco málo méně příšerně... Bohužel, mám dojem, že phpBB se vyvíjí pořád k horšímu-ta základní verze byla super, druhá už nepřehlednější a o třetí ani nemluvím. Ale třeba je to jen můj problém, že když si na něco zvyknu, chci to tak NAPOŘÁD /nechápu svůj PC, že furt spouští nějaký aktualizace a přitom se nic nemění... :roll: /. Ale asi se vrátím zpět na planes.
P.S. Musí být všechny www. stránky od lide.cz až sem opravdu tak příšerně modré???

pepa007
Kapitán
Kapitán
Příspěvky: 3026
Registrován: 01. 11. 2004, 11:33
Oblíbené typy letadel: CRJ900, A320, A346, A350, B757
Bydliště: Olomouc
Stav: Offline

Re: Nové diskusní fórum

Příspěvek od pepa007 »

vitezslav píše:Tak se mě asi konečně zbavíte. Protože tohle je tak nepřehledné a ošklivé, že se mi to ani nechce číst, natož do toho něco psát.


no tak víťo, nebuď stará struktura. kousni se, bez tebe by to nebylo ono :twisted:

a když si dáš ten druhej skin, tak rozdíl proti starýmu fóru je minimální

Keano
Cestující Economy Class
Cestující Economy Class
Příspěvky: 159
Registrován: 09. 03. 2008, 13:01
Oblíbené typy letadel: B-777
Pohlaví: muž
Bydliště: Istanbul
Kontaktovat uživatele:
Stav: Offline

Re: Nové diskusní fórum

Příspěvek od Keano »

Admin píše:
j.ree píše:jojo, vita ten kritizuje krom sebe porad vsechno, skin je akurat neprehledny, ta barevna kombinace je zkratka spatne zvolena a taky musim mzourat oci, at si vsimnu zda je nejaky novy prispevek. casem po instalovani noveho skinu bude situace zas lepsi. takze asi jen vydrzet. 8)


Druhý skin jsem právě zprovoznil :) . Změnu vzhledu provedete přes uživatelský panel -> nastavení -> vzhled fóra -> subsilver2


Dekuju :!: :)


OKTVC
Cestující Business Class
Cestující Business Class
Příspěvky: 434
Registrován: 03. 11. 2007, 15:44
Stav: Offline

Re: Nové diskusní fórum

Příspěvek od OKTVC »

Nové forum vypadá na první pohled moderně. Nepřijde mi ale extra přehledné ani snadno ovladatelné. Ale chápu, že se jedná asi o nějakou verzi na kostře for, ktere jsou dnes ve světě k dispozici, za pár týdnů nebo měsíců si člověk zvykne. Jen nevím zdali byl upgrade nutný a prospěšný u takovéhoto druhu fóra, které vzhledem k okruhu uživatelů by spíš mělo být co nejjednodušší a nejpřehlednější, protože velká :?: část se jen chce zeptat a "jít" a málokdo jej sleduje komplexně a žije zde :D a využije nové a nabízené funkce, o nějaké ne/důležité možnosti vkládat youtube videa ani nemluvě. Sám ale nevím jak třeba zpřehlednit vlákna, která mají přes 100 stránek nebo zamezit zakládání nových s otázkami na které bylo již dříve odpovězeno :? Hlasoval bych spíš pro upgrade stránek Airways celkově, s rozšířením a zpřehledněním informací, více fotek a odstraněním nefunkčních odkazů (z menu na hlavní stránce odkaz jde, z menu u zpráv už třeba ne; nebo nejde ani z hlavní stránky, jako třeba ODKAZY nebo nejsou informace, viz třeba přílety a odlety Ruzyně). I když i v této oblasti se za poslední dobu dost zlepšilo, od dřívější "slelpeniny" :wink: Přeji provozovatelům mnoho sil do dalších vylepšení, ač možná nejlépe fungujícího fóra nemuselo tolik spěchat :)

prodejce
Prodejce
Prodejce
Příspěvky: 4294
Registrován: 14. 12. 2004, 11:51
Bydliště: na vejminku
Stav: Offline

Re: Nové diskusní fórum

Příspěvek od prodejce »

.. může být, ale podle mě zbytečná práce.. kulaté rohy a hezčí ikonky nezvýší návštěvnost ani cenu reklamy. Spíš by bylo lepší zabránit sběratelům frček posílat zbytečné příspěvky typu "jj, máš pravdu" .. "a co na to Jan Tleskač" a podobně..

pepa007
Kapitán
Kapitán
Příspěvky: 3026
Registrován: 01. 11. 2004, 11:33
Oblíbené typy letadel: CRJ900, A320, A346, A350, B757
Bydliště: Olomouc
Stav: Offline

Re: Nové diskusní fórum

Příspěvek od pepa007 »

mně ještě chybí zobrazení počtu nových příspěvků od poslední návštěvy

stano
Cestující Business Class
Cestující Business Class
Příspěvky: 430
Registrován: 13. 12. 2003, 21:39
Stav: Offline

Re: Nové diskusní fórum

Příspěvek od stano »

Bolo zakázané niečo kritizovať ? Hneď na začiatku bolo uvedené, že sa vítajú všetky príspevky, vrátane hlasovania..... Ja sa preto tiež pripájam s konštatovaním, že po grafickej stránke nepozorujem žiadny prínos, skôr zhoršenie prehľadnosti. A ešte tá reklama vpravo CITI je úplný otras, keby bola aspoň vpravo.....(viem, že je potrebná, ale v adekvátnej forme..)...A na záver: vystríham pred neuváženými a častokrát samoúčelnými redesignami...!!! Nie jedno fórum už z takýchto dôvod zaniklo. Čitatelia to jednoducho neakceptovali...

Kamyl
Kapitán
Kapitán
Příspěvky: 1644
Registrován: 20. 01. 2006, 18:49
Oblíbené typy letadel: B747, A330
Pohlaví: muž
Bydliště: OSR
Kontaktovat uživatele:
Stav: Offline

Re: Nové diskusní fórum

Příspěvek od Kamyl »

Kdyz prepnete na vzhled subsilver2, tak je to skoro stejne jak predchozi verze... :wink:

pepa007
Kapitán
Kapitán
Příspěvky: 3026
Registrován: 01. 11. 2004, 11:33
Oblíbené typy letadel: CRJ900, A320, A346, A350, B757
Bydliště: Olomouc
Stav: Offline

Re: Nové diskusní fórum

Příspěvek od pepa007 »

stano píše:A na záver: vystríham pred neuváženými a častokrát samoúčelnými redesignami...!!! Nie jedno fórum už z takýchto dôvod zaniklo. Čitatelia to jednoducho neakceptovali...


:lol: to zní jako něco mezi proroctvím a kletbou. já zůstávám, dokonce na novým skinu, a věřím že nebudu jedinej :wink:

poja
Cestující First Class
Cestující First Class
Příspěvky: 681
Registrován: 29. 04. 2007, 11:45
Stav: Offline

Re: Nové diskusní fórum

Příspěvek od poja »

uuuu mě se to teda vubec nelibí...nerad si zvykam na nový věci

casiophea
Cestující Economy Class
Cestující Economy Class
Příspěvky: 194
Registrován: 21. 10. 2007, 23:38
Oblíbené typy letadel: mam rada vsechna letadla:-)...
Pohlaví: žena
Bydliště: PRG
Stav: Offline

Re: Nové diskusní fórum

Příspěvek od casiophea »

:-)...mně se to docela líbí, na všechno si člověk zvykne...:-)..

Keano
Cestující Economy Class
Cestující Economy Class
Příspěvky: 159
Registrován: 09. 03. 2008, 13:01
Oblíbené typy letadel: B-777
Pohlaví: muž
Bydliště: Istanbul
Kontaktovat uživatele:
Stav: Offline

Re: Nové diskusní fórum

Příspěvek od Keano »

kdyz si zvyknout chce :wink:

vitezslav
Kapitán
Kapitán
Příspěvky: 2464
Registrován: 06. 01. 2005, 13:33
Stav: Offline

Re: Nové diskusní fórum

Příspěvek od vitezslav »

poja: Plně souhlasím - hranatý modrý hnus, jako všude.... Mimochodem, v anketě vítězí odpověď "NELÍBÍ", co na to přítel admin??
Těší mi, že tu nejsem jediná konzerva... :lol:


Odpovědět