Nové diskusní fórum

Moderátor: Airways.cz

Nová verze diskusního fóra se mi:

líbí
21
44%
nelíbí
21
44%
je mi to jedno
6
13%
 
Celkem hlasů: 48

Kamyl
Kapitán
Kapitán
Příspěvky: 1644
Registrován: 20. 01. 2006, 18:49
Oblíbené typy letadel: B747, A330
Pohlaví: muž
Bydliště: OSR
Kontaktovat uživatele:
Stav: Offline

Re: Nové diskusní fórum

Příspěvek od Kamyl »

pepa007 píše:Tomáši buď v klidu, lidi obecně nemají rádi změny. Tohle je jen otázka zvyku. A pokud jsem si dobře všiml, tak my "skalní" jsme změnu docela bez problémů akceptovali. Nám jde hlavně o obsah a ne o formu :wink:

Asi tak nejak... :)


vitezslav
Kapitán
Kapitán
Příspěvky: 2464
Registrován: 06. 01. 2005, 13:33
Stav: Offline

Re: Nové diskusní fórum

Příspěvek od vitezslav »

Admin, Kamyl, pepa007: V technických záležitostech se nevyznám, což sportovně přiznávám. Popravě řečeno mě ani nezajímají. Byl jsem slušně dotázán, co se mi nelíbí, tak jsem se snažil slušně odpovědět. Koneckonců anketa k tomu sama vybízí - že dopadla negativně, je asi nepříjemné překvapení, ale to už je "riziko podnikání". Závěr z mého pohledu je ten, že sem chodím mnohem méně. Ale přiznávám, že jsem zcela konzervativní jedinec se svérázným pohledem na tento podivně globální svět. Sám doufám, že mě to ještě hned tak "nesemele"... :lol: .

pepa007
Kapitán
Kapitán
Příspěvky: 3026
Registrován: 01. 11. 2004, 11:33
Oblíbené typy letadel: CRJ900, A320, A346, A350, B757
Bydliště: Olomouc
Stav: Offline

Re: Nové diskusní fórum

Příspěvek od pepa007 »

vitezslav píše:Admin, Kamyl, pepa007: V technických záležitostech se nevyznám, což sportovně přiznávám. Popravě řečeno mě ani nezajímají. Byl jsem slušně dotázán, co se mi nelíbí, tak jsem se snažil slušně odpovědět. Koneckonců anketa k tomu sama vybízí - že dopadla negativně, je asi nepříjemné překvapení, ale to už je "riziko podnikání". Závěr z mého pohledu je ten, že sem chodím mnohem méně. Ale přiznávám, že jsem zcela konzervativní jedinec se svérázným pohledem na tento podivně globální svět. Sám doufám, že mě to ještě hned tak "nesemele"... :lol: .


víťo, nedáme nějakou stávku? tohle jsem odborářům vždycky záviděl :D

vitezslav
Kapitán
Kapitán
Příspěvky: 2464
Registrován: 06. 01. 2005, 13:33
Stav: Offline

Re: Nové diskusní fórum

Příspěvek od vitezslav »

pepa007: Skoč si k ČSA pro přihlášku - pokud pracuješ ve firmě, kde nejsou odbory, můžeš se přihlásit i jinde jako hostující člen :lol: :lol:
Já vyjadřuju nespokojenost razantní redukcí návštěv :!:

Lingus
Cestující Business Class
Cestující Business Class
Příspěvky: 425
Registrován: 26. 04. 2008, 16:08
Pohlaví: muž
Bydliště: PRG
Stav: Offline

Re: Nové diskusní fórum

Příspěvek od Lingus »

Já bych vás hnal, holoto odborářská :lol: :lol:


j.ree
Kapitán
Kapitán
Příspěvky: 1995
Registrován: 17. 04. 2007, 19:22
Oblíbené typy letadel: A318, A330-300, ATR42
Pohlaví: muž
Bydliště: OSR
Kontaktovat uživatele:
Stav: Offline

Re: Nové diskusní fórum

Příspěvek od j.ree »

Se mi strasne libi jedna fičurka tady na tom foru - kdyz kliknu na Kdo je online, tak se mi ukaze co prave ten clovek dela :)

PS: vitezslav tu asi fakt uz casto nechodi, bo sem ho tu moc nevidel a ani tolik nediskutuje. Admin, o kolik se ti snizila/zvysila navstevnost fora v souvislosti s novou verzi diskuzniho fora? :)

Admin
Administrátor
Administrátor
Příspěvky: 439
Registrován: 24. 12. 2000, 00:00
Oblíbené typy letadel: Boeing 747, Boeing 777, Airbus A330
Pohlaví: muž
Bydliště: fórum
Stav: Offline

Re: Nové diskusní fórum

Příspěvek od Admin »

j.ree píše:Admin, o kolik se ti snizila/zvysila navstevnost fora v souvislosti s novou verzi diskuzniho fora? :)


Řekl bych, že je to stejné jako u staré verze fóra.

vitezslav
Kapitán
Kapitán
Příspěvky: 2464
Registrován: 06. 01. 2005, 13:33
Stav: Offline

Re: Nové diskusní fórum

Příspěvek od vitezslav »

j.ree: Máš pravdu, jsem tu minimálně... Koupil jsem si od Standy Vacka 11 dílů DVD Airport Prague Ruzyně /provoz 1999-2007/ a hodlám si je pouštět dokola celou zimu... Je to stejně perverzní, jako zdejší fórum. :D

Pan Am
Kapitán
Kapitán
Příspěvky: 1822
Registrován: 08. 01. 2003, 21:50
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:
Stav: Offline

Re: Nové diskusní fórum

Příspěvek od Pan Am »

vitezslav píše:j.ree: Máš pravdu, jsem tu minimálně... Koupil jsem si od Standy Vacka 11 dílů DVD Airport Prague Ruzyně /provoz 1999-2007/ a hodlám si je pouštět dokola celou zimu... Je to stejně perverzní, jako zdejší fórum. :D


Vítezslave, tak si to už začni pouštět dokola...začínáš už být totiž únavný s tím fňukáním ohledně vzhledu fóra. Já mám nastavený ten druhý vzhled a jsem spokojený.

vitezslav
Kapitán
Kapitán
Příspěvky: 2464
Registrován: 06. 01. 2005, 13:33
Stav: Offline

Re: Nové diskusní fórum

Příspěvek od vitezslav »

Pan Am: A bere tě to někdo?? j.ree konstatoval, že sem chodím míň, tak jsem mu odepsal proč.
Pokud jsi spokojený, tak tě to přeji, ale nevnucuj mi, že mám být také. Rozhodně nikde nefňukám - když se mi něco nelíbí, tak tam prostě nechodím, nebo aspoň chodím co nejméně. O letadla jsem se zajímal už době, kdy žádný internet nebyl a jak vidíš, taky jsem to přežil.


Odpovědět