FS X

FS 2000, FS 2004, FS 2006...
Bubajs
Cestující Economy Class
Cestující Economy Class
Příspěvky: 206
Registrován: 26. 01. 2007, 20:28
Stav: Offline

Re: FS X

Příspěvek od Bubajs »

Ahoj chtěl bych se zeptat když mam 1,81 ghz a 512 mb ram jestli mi pujde fs x bez problemu?


Smurfx
Vedoucí kabiny
Vedoucí kabiny
Příspěvky: 961
Registrován: 05. 01. 2008, 21:30
Oblíbené typy letadel: Airbus A320, Airbus A380, Airbus A330
Canadair CRJ900, ULL Zephyr :)
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:
Stav: Offline

Re: FS X

Příspěvek od Smurfx »

Bubajs píše:Ahoj chtěl bych se zeptat když mam 1,81 ghz a 512 mb ram jestli mi pujde fs x bez problemu?


Na to můžeš rovnou zapomenout. Pro FSX je potřeba minimálně mírně nadprůměrný počítač, aby to slušně šlapalo - dvoujádrový procesor, minimálně 2GB RAM (pro rozumný běh určitě více) a výbornou grafiku.

Na tvém počítači by byl spíš zázrak, kdyby se to úspěšně spustilo :)

Bubajs
Cestující Economy Class
Cestující Economy Class
Příspěvky: 206
Registrován: 26. 01. 2007, 20:28
Stav: Offline

Re: FS X

Příspěvek od Bubajs »

No hele asi se budes divit ale normalně se mi to spustí ale mam jen demo jen kdyz pristavam tak se mi to jako by seka(nejde to plynule) proto sem to chtěl vědět asi bude nejlepsi 2004 a jeste otazka okolik je lepsi grafika na x apopř. jestli nekdo nevite kde v Praze je ten obchod highinthesky

Smurfx
Vedoucí kabiny
Vedoucí kabiny
Příspěvky: 961
Registrován: 05. 01. 2008, 21:30
Oblíbené typy letadel: Airbus A320, Airbus A380, Airbus A330
Canadair CRJ900, ULL Zephyr :)
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:
Stav: Offline

Re: FS X

Příspěvek od Smurfx »

Bubajs píše:No hele asi se budes divit ale normalně se mi to spustí ale mam jen demo jen kdyz pristavam tak se mi to jako by seka(nejde to plynule) proto sem to chtěl vědět asi bude nejlepsi 2004 a jeste otazka okolik je lepsi grafika na x apopř. jestli nekdo nevite kde v Praze je ten obchod highinthesky


No tak to je logické, že se to seká při přistání - počítač musí vypočítávat mnohem detailnější textury a případně objekty kolem. Právě při přistání je plynulost nejdůležitější, jinak je to k ničemu.

Ale věř mi, že pokud by sis nastavil o trochu lepší detaily, než ty nejhorší, tak by sis nezahrál ani ve vzduchu - detailní mraky, model letadla apod.

Dotazu : "o kolik je lepsi grafika na x" moc nerozumím. Ptáš se, za kolik je možné sehnat grafickou kartu, aby FSX v pohodě chodil?

Bubajs
Cestující Economy Class
Cestující Economy Class
Příspěvky: 206
Registrován: 26. 01. 2007, 20:28
Stav: Offline

Re: FS X

Příspěvek od Bubajs »

Nn ja myslel jako krajina a tak


Odpovědět