FS 2004 Multiplayer (clan)

FS 2000, FS 2004, FS 2006...
Odpovědět
pejsek
Nováček
Nováček
Příspěvky: 2
Registrován: 31. 03. 2008, 19:24
Kontaktovat uživatele:
Stav: Offline

FS 2004 Multiplayer (clan)

Příspěvek od pejsek »

Cau, chtel jsem se zeptat jestli taky hrajete multiplayer ve FS2004, protoze ja jsem MP hral, ale byl jsem docela zklamanej, protoze mne tam sel zrychlovat cas a davat pauzy - to je nelogicky. Jinak musim mit na MP specialni program ja mam FSHostSpy, nevim jaky jsou jeste. No, ja ted shanim nakej clan, se kterym bych mohl MP hrat. Protoze ja litam v singleplayeru a to uz me moc nebavi, chce to vic zabavy s jinejma lidma. Koukal jsem na net, ale nic jsem nenasel. Mozna, ze by ten clan zalozit zrovna tady. Napr.: Bylo by nas 20, 1 nebo 2 lidi by meli vrtulnik a delali by Air Traffic Control treba na Ruzyni jeden by mel Ruzyne Tower a druhy Ruzyne Ground, s tema vrtulnikama by litali nad letistem (misto ridici veze). Ostatni by leteli na Ruzyni v urcitejch casovejch rozestupech a z jinyho smeru a v jinejch letadlech. A aby jsme si nemuseli slozite psat na chatu, komunikovali bysme pres mikrofon. Tady uvadim jenom priklad, kterej me tedko napadl. Mohla by to bejt docela zabava.
Cau.


Phatewater
Cestující Economy (low-cost)
Cestující Economy (low-cost)
Příspěvky: 38
Registrován: 29. 01. 2007, 17:37
Bydliště: PRG
Kontaktovat uživatele:
Stav: Offline

Příspěvek od Phatewater »


pejsek
Nováček
Nováček
Příspěvky: 2
Registrován: 31. 03. 2008, 19:24
Kontaktovat uživatele:
Stav: Offline

Příspěvek od pejsek »

Dik za odkazy, ja jsem to myslel ale trochu jinak. Tohle jsou naky anglicky stranky, ja myslel ceskej klan mluvit cesky a mit ceskej server. Jinak multiplayer pouzivat umim (pomoci FSHostSpy).

Phatewater
Cestující Economy (low-cost)
Cestující Economy (low-cost)
Příspěvky: 38
Registrován: 29. 01. 2007, 17:37
Bydliště: PRG
Kontaktovat uživatele:
Stav: Offline

Příspěvek od Phatewater »

cz.ivao.aero - tady to mas cesky

Bc.Ďábel
Nováček
Nováček
Příspěvky: 4
Registrován: 09. 06. 2008, 16:53
Stav: Offline

Multiplayer

Příspěvek od Bc.Ďábel »

Jo,super jdu do toho.Jen napište kdy a v kolik.


Ian
Cestující Economy Class
Cestující Economy Class
Příspěvky: 154
Registrován: 08. 07. 2006, 19:19
Stav: Offline

Příspěvek od Ian »

Soudě podle tvých dotazů filozofii sítí IVAO či VATSIM ještě moc nerozumíš. Zkus si nejprve pročíst základní informace na divizním webu. Poté můžeš pasivně sledovat dění na síti. Až si budeš jistý, že víš, jak se na síti máš chovat, můžeš začít získávat první praktické zkušenosti, zpočátku raději mimo špičku.

Bc.Ďábel
Nováček
Nováček
Příspěvky: 4
Registrován: 09. 06. 2008, 16:53
Stav: Offline

Příspěvek od Bc.Ďábel »

Osiris píše:Soudě podle tvých dotazů filozofii sítí IVAO či VATSIM ještě moc nerozumíš. Zkus si nejprve pročíst základní informace na divizním webu. Poté můžeš pasivně sledovat dění na síti. Až si budeš jistý, že víš, jak se na síti máš chovat, můžeš začít získávat první praktické zkušenosti, zpočátku raději mimo špičku.



MS hraji od té doby,co se začal prodávat a Multiplayer jsem začal chvíli poté.Jen jsem vyjádřil nadšení nad nápadem o Airwaysovém clanu.Promiň,že vůbec žiju,ty primadono.Radši se starej o sebe.

Jay
Cestující Business Class
Cestující Business Class
Příspěvky: 324
Registrován: 21. 07. 2005, 19:10
Stav: Offline

Příspěvek od Jay »

Osiris píše:Soudě podle tvých dotazů filozofii sítí IVAO či VATSIM ještě moc nerozumíš. Zkus si nejprve pročíst základní informace na divizním webu. Poté můžeš pasivně sledovat dění na síti. Až si budeš jistý, že víš, jak se na síti máš chovat, můžeš začít získávat první praktické zkušenosti, zpočátku raději mimo špičku.

Takhle bych nadsence neodrazoval, myslim, ze pratelstejsi odpoved by vubec nuskodila... :roll:

Ian
Cestující Economy Class
Cestující Economy Class
Příspěvky: 154
Registrován: 08. 07. 2006, 19:19
Stav: Offline

Příspěvek od Ian »

Bc.Ďábel píše:MS hraji od té doby,co se začal prodávat a Multiplayer jsem začal chvíli poté.Jen jsem vyjádřil nadšení nad nápadem o Airwaysovém clanu.Promiň,že vůbec žiju,ty primadono.Radši se starej o sebe.

Od roku 1982? Podle toho, co jsi psal, bys chtěl řídící nahradit vrtulníky. Jestli si přečteš informace, které najdeš pomocí každého z odkazů v tomhle vlákně, zjistíš, že sítě IVAO a VATSIM umožňují virtuálním řídícím používat obdobné prostředky, jaké jsou jim k dispozici ve skutečnosti. Na IVAO komunikace probíhá přes free program Team Speak. Piloti létají klasicky v FS8/9/X nebo v X-Plane. Kdyby sis přečetl odkazy, dozvíš se, že servery jsou online nepřetržitě... Jestli máš ještě nějaké nejasnosti, primadona je ti k dispozici :wink:


Odpovědět