Nepřesnost ILS? Prosím o radu...

FS 2000, FS 2004, FS 2006...
Odpovědět
Vaca
Nováček
Nováček
Příspěvky: 7
Registrován: 27. 07. 2009, 09:18
Stav: Offline

Nepřesnost ILS? Prosím o radu...

Příspěvek od Vaca »

Zdravím všechny vespolek!
Mám takovou menší nesrovnalost, které nerozumím, a tak bych Vás poprosil o radu.
Jedná se o ILS přistání s letadlem CRJ700 na letišti CYYJ. -Jde o to, že mne ILS navede na přistání mimo dráhu, čemuž nerozumím.
Naladím si příslušnou frekvenci ILS, navedu letadlo do paprsku, a přepnu autopilota na APP, letadlo se začne samo navádět na glide slope a ladně přistane, jenomže problém je, že právě přistane vedle dráhy, ne na dráze... Na GPS to sice vypadá že je pozičně přesně na RWY ale ve skutečnosti je mimo. Vypadá to skoro jakoby bylo letiště na mapě jinde než ve skutečnosti je...
Přikládám obrázky, jsem z toho jelen. Budu vděčný za jakoukoliv radu.
Přílohy
2009-10-5_2-32-10-468.jpg
2009-10-5_2-32-27-531.jpg


Ian
Cestující Economy Class
Cestující Economy Class
Příspěvky: 154
Registrován: 08. 07. 2006, 19:19
Stav: Offline

Re: Nepřesnost ILS? Prosím o radu...

Příspěvek od Ian »

Zdravím, vypadá to na nesrovnalost v AF datech, zkuste si nainstalovat http://www.flightsim.com/file.php?cm=SEARCH1&fname=cyyj_502.zip (bude třeba provést registraci).

RadekB
Cestující Business Class
Cestující Business Class
Příspěvky: 361
Registrován: 08. 03. 2010, 12:19
Oblíbené typy letadel: A350, A380, B747
Pohlaví: muž
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:
Stav: Offline

Re: Nepřesnost ILS? Prosím o radu...

Příspěvek od RadekB »

Vaca píše:Zdravím všechny vespolek!
Mám takovou menší nesrovnalost, které nerozumím, a tak bych Vás poprosil o radu.
Jedná se o ILS přistání s letadlem CRJ700 na letišti CYYJ. -Jde o to, že mne ILS navede na přistání mimo dráhu, čemuž nerozumím.
Naladím si příslušnou frekvenci ILS, navedu letadlo do paprsku, a přepnu autopilota na APP, letadlo se začne samo navádět na glide slope a ladně přistane, jenomže problém je, že právě přistane vedle dráhy, ne na dráze... Na GPS to sice vypadá že je pozičně přesně na RWY ale ve skutečnosti je mimo. Vypadá to skoro jakoby bylo letiště na mapě jinde než ve skutečnosti je...
Přikládám obrázky, jsem z toho jelen. Budu vděčný za jakoukoliv radu.

Hmm hlavně na GPS to nevypadá pozičně přesně na rwy mrkni na ty bílé čáry to je rwy a tu nemáš přesně za paprskem to je ta chyba

rychlovka
Cestující Economy Class
Cestující Economy Class
Příspěvky: 133
Registrován: 18. 01. 2011, 18:51
Stav: Offline

Re: Nepřesnost ILS? Prosím o radu...

Příspěvek od rychlovka »

To máš v FSX?


Odpovědět