Repaint

FS 2000, FS 2004, FS 2006...
Odpovědět
rychlovka
Cestující Economy Class
Cestující Economy Class
Příspěvky: 133
Registrován: 18. 01. 2011, 18:51
Stav: Offline

Repaint

Příspěvek od rychlovka »

Chci se zeptat, když si stáhnu nějaký repaint na defaultni stroj v FS9, bude fungovat? Pokud ano, co mám se taženým souborem dělat. Nemám s tím zkušenost. A popřípadě kde se dájí stáhnout letadla zadarmo?

Díky za pomoc


Fabo
Kapitán
Kapitán
Příspěvky: 3146
Registrován: 04. 01. 2007, 13:42
Bydliště: HAG
Kontaktovat uživatele:
Stav: Offline

Re: Repaint

Příspěvek od Fabo »

Ne, kdyz si stahnes repaint, urcite fungovat nebude. To si lidi delaj jen tak, aby se nenudili, a hlavne to pak proto taky vyvesujou na internet... :crazy:

Kamyl
Kapitán
Kapitán
Příspěvky: 1644
Registrován: 20. 01. 2006, 18:49
Oblíbené typy letadel: B747, A330
Pohlaví: muž
Bydliště: OSR
Kontaktovat uživatele:
Stav: Offline

Re: Repaint

Příspěvek od Kamyl »

rychlovka píše:Chci se zeptat, když si stáhnu nějaký repaint na defaultni stroj v FS9, bude fungovat? Pokud ano, co mám se taženým souborem dělat. Nemám s tím zkušenost. A popřípadě kde se dájí stáhnout letadla zadarmo?

Díky za pomoc

www.avsim.com

jvoj
Cestující First Class
Cestující First Class
Příspěvky: 754
Registrován: 20. 03. 2010, 18:40
Oblíbené typy letadel: B737, 787, Všechny Embraery, ATR42/72
Pohlaví: muž
Stav: Offline

Re: Repaint

Příspěvek od jvoj »

Tohle by me taky zajimalo. Vim, ze prilozene konfiguracni udaje se musi vlozit do souboru aircraft.cfg, ale kdyz jsem to tam vlozil, pravdepodobne na spravne misto, zadna zmena se v FS neudala. Konkretne jsem zkousel pridat Paint Lufthansy Regional k ISDT ATR 72-500.

Algy
Cestující Economy (low-cost)
Cestující Economy (low-cost)
Příspěvky: 42
Registrován: 17. 06. 2010, 09:29
Pohlaví: muž
Bydliště: Praha
Stav: Offline

Re: Repaint

Příspěvek od Algy »

jvoj píše:Tohle by me taky zajimalo. Vim, ze prilozene konfiguracni udaje se musi vlozit do souboru aircraft.cfg, ale kdyz jsem to tam vlozil, pravdepodobne na spravne misto, zadna zmena se v FS neudala. Konkretne jsem zkousel pridat Paint Lufthansy Regional k ISDT ATR 72-500.

Tak jsi to nepřidal správně. Stačí udělat blbě mezeru, neuzavřít závorku, nebo jen vynechat jedno písmeno a už ti to nepůjde. Vždycky se řiď informacema v readme. Nic na tom není, uvidíš!
Konkrétně u ATR se repainty dají přidávat i pomocí prográmku Text-O-matic (součást addonu)


Fabo
Kapitán
Kapitán
Příspěvky: 3146
Registrován: 04. 01. 2007, 13:42
Bydliště: HAG
Kontaktovat uživatele:
Stav: Offline

Re: Repaint

Příspěvek od Fabo »

U ATR jo, ale u Flight 1, ne ISDT...


Odpovědět