Potlesk po startu

Diskuse o typech letadel - postřehy, praktické zkušenosti.
datlos
Cestující Economy (low-cost)
Cestující Economy (low-cost)
Příspěvky: 20
Registrován: 13. 06. 2006, 16:28
Stav: Offline

Příspěvek od datlos »

Pavel píše:promiň seděl jsem v kokpitu 737 dost často a můžu ti říct,že potlesk slyšet je......pochopitelně nic nebude slyšet,když poletí pouze třeba 10 lidí :P


Já jsem to teda nikdy neslyšel, tak teď jen nevím, jestli máme tak tlustý dveře, nebo přistávám tak blbě. :?


Jafa
Kapitán
Kapitán
Příspěvky: 1594
Registrován: 18. 02. 2003, 10:59
Stav: Offline

Příspěvek od Jafa »

datlos píše:
Pavel píše:promiň seděl jsem v kokpitu 737 dost často a můžu ti říct,že potlesk slyšet je......pochopitelně nic nebude slyšet,když poletí pouze třeba 10 lidí :P


Já jsem to teda nikdy neslyšel, tak teď jen nevím, jestli máme tak tlustý dveře, nebo přistávám tak blbě. :?
¨

Musíš se dát napsat na nějakou pořádnou koupáckou linku... :wink:

Richiee
Druhý pilot
Druhý pilot
Příspěvky: 1468
Registrován: 14. 01. 2003, 18:38
Kontaktovat uživatele:
Stav: Offline

Příspěvek od Richiee »

Já sem taky potlesk v B737-400 neslyšel i když prý po přistání tleskali... :roll:

Skytravel
Cestující Business Class
Cestující Business Class
Příspěvky: 346
Registrován: 05. 06. 2006, 15:55
Bydliště: Koucourkov
Stav: Offline

Příspěvek od Skytravel »

Pavel píše:
FISCHER AIR LOVER píše:a maj z toho ty piloti aspon radost? :lol:


..ti piloti :D .....a obávám se že jim to je jedno a ani to v tu chvíli nevnímají :wink:


Je to jak v cirkusu, lvy taky nezajima potlesk divaku, ale zradlo :D

dracoola
Vedoucí kabiny
Vedoucí kabiny
Příspěvky: 823
Registrován: 13. 08. 2006, 07:57
Bydliště: PRG
Stav: Offline

Příspěvek od dracoola »

Skytravel píše:
Pavel píše:
FISCHER AIR LOVER píše:a maj z toho ty piloti aspon radost? :lol:


..ti piloti :D .....a obávám se že jim to je jedno a ani to v tu chvíli nevnímají :wink:


Je to jak v cirkusu, lvy taky nezajima potlesk divaku, ale zradlo :D



Tak tohle je myslenka dne!!!! :D :D :D :D


ppl
Cestující First Class
Cestující First Class
Příspěvky: 640
Registrován: 25. 11. 2005, 17:59
Stav: Offline

Příspěvek od ppl »

Zkuste si sundat sluchatka udelat Valsalvuv manevr a uslysite i mysku v motoru 8)

Xatem
Cestující Economy Class
Cestující Economy Class
Příspěvky: 111
Registrován: 09. 07. 2005, 15:27
Stav: Offline

Příspěvek od Xatem »

Já mám zkušenost takovou, že na linkách TVS (těch koupáckých) se tleská vždy (i když je zpoždění neb jsou rádi, že konečně doletěli :) ) a na linkách SW netleskají resp. velmi minimálně.
Po startu většinou tleskají Italové a někdy Španěláci. A když je hodně velké zpoždění tak i Češi, ale to už fakt musí být mega delay.

dell
Druhý pilot
Druhý pilot
Příspěvky: 1243
Registrován: 17. 11. 2006, 23:07
Stav: Offline

Příspěvek od dell »

Xatem píše:Já mám zkušenost takovou, že na linkách TVS (těch koupáckých) se tleská vždy (i když je zpoždění neb jsou rádi, že konečně doletěli :) ) a na linkách SW netleskají resp. velmi minimálně.
Po startu většinou tleskají Italové a někdy Španěláci. A když je hodně velké zpoždění tak i Češi, ale to už fakt musí být mega delay.

Český dráhy maj občas taky mega zpoždění a nikdo netleska, když se vlak konečně pohne :D

dracoola
Vedoucí kabiny
Vedoucí kabiny
Příspěvky: 823
Registrován: 13. 08. 2006, 07:57
Bydliště: PRG
Stav: Offline

Příspěvek od dracoola »

dell píše:
Xatem píše:Já mám zkušenost takovou, že na linkách TVS (těch koupáckých) se tleská vždy (i když je zpoždění neb jsou rádi, že konečně doletěli :) ) a na linkách SW netleskají resp. velmi minimálně.
Po startu většinou tleskají Italové a někdy Španěláci. A když je hodně velké zpoždění tak i Češi, ale to už fakt musí být mega delay.

Český dráhy maj občas taky mega zpoždění a nikdo netleska, když se vlak konečně pohne :D


Jo to kdyby se ten vlak vznesl,tak by mozna tleskali... :)

ppl
Cestující First Class
Cestující First Class
Příspěvky: 640
Registrován: 25. 11. 2005, 17:59
Stav: Offline

Příspěvek od ppl »

dell píše:
Xatem píše:Já mám zkušenost takovou, že na linkách TVS (těch koupáckých) se tleská vždy (i když je zpoždění neb jsou rádi, že konečně doletěli :) ) a na linkách SW netleskají resp. velmi minimálně.
Po startu většinou tleskají Italové a někdy Španěláci. A když je hodně velké zpoždění tak i Češi, ale to už fakt musí být mega delay.

Český dráhy maj občas taky mega zpoždění a nikdo netleska, když se vlak konečně pohne :D

Protoze obecne zakaznici CD vi, ze zpozdeni bude markantne vetsi v cilove stanici nez je na odjezdu :)

ppl
Cestující First Class
Cestující First Class
Příspěvky: 640
Registrován: 25. 11. 2005, 17:59
Stav: Offline

Příspěvek od ppl »

Xatem píše:Já mám zkušenost takovou, že na linkách TVS (těch koupáckých) se tleská vždy (i když je zpoždění neb jsou rádi, že konečně doletěli :) ) a na linkách SW netleskají resp. velmi minimálně.
Po startu většinou tleskají Italové a někdy Španěláci. A když je hodně velké zpoždění tak i Češi, ale to už fakt musí být mega delay.

Jeste jsem videl video na FL350, ze tleskali pri vzletu Polaci z Krakowa...

Bubajs
Cestující Economy Class
Cestující Economy Class
Příspěvky: 206
Registrován: 26. 01. 2007, 20:28
Stav: Offline

Příspěvek od Bubajs »

Tak co ten A320 je to tam slyset nebo ne :wink:

dracoola
Vedoucí kabiny
Vedoucí kabiny
Příspěvky: 823
Registrován: 13. 08. 2006, 07:57
Bydliště: PRG
Stav: Offline

Příspěvek od dracoola »

Bubajs píše:Tak co ten A320 je to tam slyset nebo ne :wink:


Uz jsem se na to pilotu A32S ptal a kazdej mi rekl neco jineho,podle me to zalezi na sluchu pilota a intenzite potlesku... :)

Ale moc se mi libilo jak tu napsal Skytravel:Je to jak v cirkusu, lvy taky nezajima potlesk divaku, ale zradlo :D :D :D
Naposledy upravil(a) dracoola dne 01. 02. 2007, 13:40, celkem upraveno 1 x.

ppl
Cestující First Class
Cestující First Class
Příspěvky: 640
Registrován: 25. 11. 2005, 17:59
Stav: Offline

Příspěvek od ppl »

Starsi s perforovanymi bubinky rekli ne a mladsi svarni junaci rekli ano ze? :)

dracoola
Vedoucí kabiny
Vedoucí kabiny
Příspěvky: 823
Registrován: 13. 08. 2006, 07:57
Bydliště: PRG
Stav: Offline

Příspěvek od dracoola »

ppl píše:Starsi s perforovanymi bubinky rekli ne a mladsi svarni junaci rekli ano ze? :)


Ano,hlavne mladsi to "potrebujou"slyset a starsim je to fuk. :D :D


Odpovědět