Časáky

Diskuse o typech letadel - postřehy, praktické zkušenosti.
infoair
Cestující Economy Class
Cestující Economy Class
Příspěvky: 149
Registrován: 13. 08. 2003, 00:58
Bydliště: Praha
Stav: Offline

Časáky

Příspěvek od infoair »

megatop: opravdu by to bylo o něčem jiném. Pouze PR články a reklama podporujících společností (což je logické), konkurenční společnosti by tam měli maximálně místo když by měly technické, ekonomické či jiné problémy (což je také logické). Takže stejně nic nového by jsme se z takto pojatého "časopisu" nedozvěděli.


megatop
Cestující Economy (low-cost)
Cestující Economy (low-cost)
Příspěvky: 33
Registrován: 29. 10. 2003, 22:31
Stav: Offline

Časáky

Příspěvek od megatop »

Tohle jsem nemyslel. Osobně by mi tam PR vedle jiného nevadilo, protože se aspoň člověk cvičí v dešifrování. Reklama by taky nevadila, protože se dá snadno přeskočit. Ovládání obsahu by samozřejmě nebylo na místě a pokud by to tak mělo být, smysl by se asi vytratil. Já jsem spíš měl na mysli podpořit projekt, který by nebyl pro ČSL nebo ostatní, ale pro fandy. Ale to se v tomhle světě už asi hodně dlouho nedělá.

Pan Am
Kapitán
Kapitán
Příspěvky: 1822
Registrován: 08. 01. 2003, 21:50
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:
Stav: Offline

Časáky

Příspěvek od Pan Am »

Megatop: Ale nakonec by to skončilo tak, že by v celém časopise byl jeden pořádný článek jako v současném L+K.

megatop
Cestující Economy (low-cost)
Cestující Economy (low-cost)
Příspěvky: 33
Registrován: 29. 10. 2003, 22:31
Stav: Offline

Časáky

Příspěvek od megatop »

To si teda nemyslím. Pokud by to dělali lidi, který by to bavilo a měli odpovídající zázemí, pak by nebyl důvod, věřit, že by se ten časopis kdy podobal LK.

Robert
Druhý pilot
Druhý pilot
Příspěvky: 1394
Registrován: 21. 10. 2003, 19:55
Bydliště: Praha
Stav: Offline

Časáky

Příspěvek od Robert »

Megatop - fakt to není dobrý nápad cvičit se v dešifrování a ještě za to platit stovku. Takovéhle tiskoviny bývají zadarmo...


Odpovědět