zhasínání světel

Diskuse o typech letadel - postřehy, praktické zkušenosti.
brichoni
Cestující Economy (low-cost)
Cestující Economy (low-cost)
Příspěvky: 97
Registrován: 08. 08. 2008, 17:50
Bydliště: MXP, PRG
Kontaktovat uživatele:
Stav: Offline

Příspěvek od brichoni »

andrei píše:je to divne, no skoda, ze csa nemaji ty kamery bylo by to fajn videt jako u FinnAiru.
Ale alespon safety demonstration maji lepsi na videu nez TVS, TVS video a cele airshow mi prijde hodne stare, CSA se mi libi poloha letadla za letu, celkem pekna grafika, na ceske pomery.


Pokud si dobre pamatuji, tak presne obdobne airshow jsem videl na letu s LH z FRA do LAX s B744, a to pred 11 lety :wink: myslim si, ze ten program jako takovy bude vsude stejny... jenom se grafika vymeni...


andrei
Cestující Economy Class
Cestující Economy Class
Příspěvky: 188
Registrován: 17. 06. 2008, 12:25
Pohlaví: muž
Stav: Offline

Příspěvek od andrei »

az na ten u TVS, to mi prijde hrozny.

kober
Cestující Economy Class
Cestující Economy Class
Příspěvky: 288
Registrován: 13. 07. 2005, 15:02
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:
Stav: Offline

Příspěvek od kober »

Mně teda děsně vadí ten "kapitán" v safety demonstration ČSA, spíše vypadá jako tramvaják a vůbec :)

brichoni
Cestující Economy (low-cost)
Cestující Economy (low-cost)
Příspěvky: 97
Registrován: 08. 08. 2008, 17:50
Bydliště: MXP, PRG
Kontaktovat uživatele:
Stav: Offline

Příspěvek od brichoni »

kober píše:Mně teda děsně vadí ten "kapitán" v safety demonstration ČSA, spíše vypadá jako tramvaják a vůbec :)


LoL - ale mam overeno, ze to kapitan vubec neni... je to jenom nastrceny "herec"... takze taky-kapitan... to uz tam mohli dat rovnou DiCapriho...

andrei
Cestující Economy Class
Cestující Economy Class
Příspěvky: 188
Registrován: 17. 06. 2008, 12:25
Pohlaví: muž
Stav: Offline

Příspěvek od andrei »

brichoni_cze píše:
kober píše:Mně teda děsně vadí ten "kapitán" v safety demonstration ČSA, spíše vypadá jako tramvaják a vůbec :)


LoL - ale mam overeno, ze to kapitan vubec neni... je to jenom nastrceny "herec"... takze taky-kapitan... to uz tam mohli dat rovnou DiCapriho...
Tak 100% to kapitan nebude, tohle dela nejaka reklamni firma nebo nekdo a ty maji sve vlastni lidi.


BB
Druhý pilot
Druhý pilot
Příspěvky: 1211
Registrován: 28. 02. 2003, 13:19
Kontaktovat uživatele:
Stav: Offline

Příspěvek od BB »

andrei píše:
brichoni_cze píše:
kober píše:Mně teda děsně vadí ten "kapitán" v safety demonstration ČSA, spíše vypadá jako tramvaják a vůbec :)


LoL - ale mam overeno, ze to kapitan vubec neni... je to jenom nastrceny "herec"... takze taky-kapitan... to uz tam mohli dat rovnou DiCapriho...
Tak 100% to kapitan nebude, tohle dela nejaka reklamni firma nebo nekdo a ty maji sve vlastni lidi.


No, jestli tam je stale ten stejny, co cca pred pul rokem, tak to je skutecny pilot, jen ten anglicky hlas mu nepatri... A cele video nepochazi z reklamni agentury, ale z provenience vycvikace posadek, ktere se zrejme snazi dohnat hollywood, nebo si v nem plni detske herecke sny nekterych zamestnancu, protoze tech videi se posledni dobou vynoruje nejak moc. Jsou sice prevazne pro vnitropodnikove ucely, ale i tak jsou to celkem pekne komedie.

andrei
Cestující Economy Class
Cestující Economy Class
Příspěvky: 188
Registrován: 17. 06. 2008, 12:25
Pohlaví: muž
Stav: Offline

Příspěvek od andrei »

no ja myslim, ze u CSA je ten chlapik stejny tak rok urcite, sedi tam v nejakem Airbusu.

jo jo taky u nas ve firme jsou nekteri radoby herci, spis je to k pobaveni a ucinek sdeleni informaci to nema vubec zadny.


Odpovědět