Flightradar24.com

Diskuse o typech letadel - postřehy, praktické zkušenosti.
Odpovědět
creyman
Vedoucí kabiny
Vedoucí kabiny
Příspěvky: 899
Registrován: 24. 09. 2008, 14:29
Stav: Offline

Re: Flightradar24.com

Příspěvek od creyman »

Dnes z Dubaje nějaká neobvyklá trasa.
Letěl jsem, nebo viděl trasování vždy jen přes Irán. Tuší někdo důvod, nebo to také tak někdy prostě létají?
Přílohy
Dubai.png
Dubai.png (304.04 KiB) Zobrazeno 4751 x


micaello
Druhý pilot
Druhý pilot
Příspěvky: 1234
Registrován: 15. 04. 2013, 14:50
Oblíbené typy letadel: E145, A340, A350
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:
Stav: Offline

Re: Flightradar24.com

Příspěvek od micaello »

Tak FR24 si připravil nepěknou (čti sviňáckou) novinku pro své mobilní aplikace.
Nevím, jak na Androidu, ale na iOS se FR24 kupoval za pár dolarů, plus jsem si dokoupil i všechny tři extras (modely letadel, letištní info a alerty), bratru to stálo celkem asi €10.
Dnes vydali aplikaci úplně novou (ne update, ale komplet novou appku), která je zdarma a nabízí téměř totožné funkce jako webová verze. Jenže už nenabízí jednorázově dokoupitelné extras, ale předplatné shodné s tím webovým. Samozřejmě basic, který je zdarma, tak extras zakoupené ve staré appce, nemá. Tyto extras nejdou ani do nové appky převést. Stará appka zůstane funkční, ale už nebude aktualizovaná (takže za pár měsíců, rok, nepoužitelná..).
Jako odškodné nabídl FR24 měsíc gold členství zdarma..
Holt našli způsob, jak vyrýžovat další peníze :(

JackBrno
Kapitán
Kapitán
Příspěvky: 2574
Registrován: 08. 01. 2008, 13:03
Stav: Offline

Re: Flightradar24.com

Příspěvek od JackBrno »

To je pěknej humus. Ale vzhledem k tomu, že na webu už předplatné frčí pořádně dlouho, tak bylo jen otázkou času, kdy budou chtít ucpat tu díru v dříve jednorázově zakoupených plných aplikací, kudy jim utíkají peníze a přejdou i v mobilní appce na předplatné. Takže aplikaci neaktualizovat a pro jistotu současnou verzi zazálohovat.

bubo
Cestující Business Class
Cestující Business Class
Příspěvky: 482
Registrován: 14. 06. 2005, 14:09
Stav: Offline

Re: Flightradar24.com

Příspěvek od bubo »

tak hold zustaneme u puvodni...

CheckFlyer
Cestující Economy Class
Cestující Economy Class
Příspěvky: 167
Registrován: 16. 10. 2016, 16:48
Stav: Offline

Re: Flightradar24.com

Příspěvek od CheckFlyer »

Nesnáším jakékoliv předplatné u aplikací! Vyhovuje mi si fuknci zakoupit, klidně za větší peníz, ale posílat jikm pravidelně peníze mě štve. :evil:


michal4
Cestující Business Class
Cestující Business Class
Příspěvky: 345
Registrován: 17. 03. 2017, 18:56
Pohlaví: muž
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:
Stav: Offline

Re: Flightradar24.com

Příspěvek od michal4 »

Ahoj, oživím tuto diskuzi - jakým způsobem zapisujete vyhlídkové lety do Flightradaru ? (pokud je zapisujete)
Třída economy nebo private?
V případě komerčního plánovaného letu uvádíte čas z letového řádku nebo ten skutečný + preferujete číslo letu z FR24 nebo to, s kterým to bylo prodané?
Vzdálenost asi "0" nebo existuje jednoduchý způsob, jak dostat skutečnou, co se uletělo?

Díky. Trochu tu laboruji se zápisem.

zbozivulekral
Cestující Business Class
Cestující Business Class
Příspěvky: 414
Registrován: 14. 01. 2018, 11:42
Oblíbené typy letadel: 787
Pohlaví: muž
Bydliště: LKTB
Kontaktovat uživatele:
Stav: Online

Re: Flightradar24.com

Příspěvek od zbozivulekral »

Já tam dávám jen to, co se letělo pod AOC. Vyhldky si úplně neumím představit, jak tam dát...


Odpovědět