Aerosalon Le Bourget 2011

Diskuse o typech letadel - postřehy, praktické zkušenosti.
PavelD
Druhý pilot
Druhý pilot
Příspěvky: 1028
Registrován: 23. 01. 2004, 12:31
Bydliště: Praha
Stav: Offline

Re: Aerosalon Le Bourget 2011

Příspěvek od PavelD »

Měl bych napůl OT dotaz na vás, co jste byli osobně.

Předvedli postsověti nějaké bojové stroje ? ( na stojánce/ve vzduchu )
Díky za odpověď.


vitezslav
Kapitán
Kapitán
Příspěvky: 2464
Registrován: 06. 01. 2005, 13:33
Stav: Offline

Re: Aerosalon Le Bourget 2011

Příspěvek od vitezslav »

PavelD: Na tuhle otázku ti bohužel nejsem schopen odpovědět, vojenská letadla mě nezajímají. Ale byla parádní letová ukázka BE-200.

happyna
Vedoucí kabiny
Vedoucí kabiny
Příspěvky: 872
Registrován: 09. 09. 2008, 18:37
Pohlaví: muž
Bydliště: PRG, YVR
Kontaktovat uživatele:
Stav: Offline

Re: Aerosalon Le Bourget 2011

Příspěvek od happyna »

Mohli byste mi sem hodit ceny a přibližně data kdy jste kupovali letenky na tuhle akci? :P
A jestli třeba AF nebo OK reagovali nějakou akční nabídkou? (Zatím čekám na U2, jestli se vytasí s nějakou novoroční nabídkou) :lol:

Airbus380
Nejlepší autor trip reportů 2015
Nejlepší autor trip reportů 2015
Příspěvky: 1649
Registrován: 13. 06. 2010, 12:33
Oblíbené typy letadel: Let 410, 346, 747
Pohlaví: muž
Bydliště: Provodín
Stav: Offline

Re: Aerosalon Le Bourget 2011

Příspěvek od Airbus380 »

happyna píše:Mohli byste mi sem hodit ceny a přibližně data kdy jste kupovali letenky na tuhle akci? :P
A jestli třeba AF nebo OK reagovali nějakou akční nabídkou? (Zatím čekám na U2, jestli se vytasí s nějakou novoroční nabídkou) :lol:


Tuším, že jsem kupoval někdy v dubnu, ale to byla trochu odlišná situace. Loni probíhal bratrovražedný cenový souboj mezi OK a AF, takže letenky byly na více než přijatelné úrovni.

vitezslav
Kapitán
Kapitán
Příspěvky: 2464
Registrován: 06. 01. 2005, 13:33
Stav: Offline

Re: Aerosalon Le Bourget 2011

Příspěvek od vitezslav »

happyna: Přesně, jak píše A380, v roce 2011 byla obrovská výhoda, že u AF i ČSA neplatila restrikce tří dnů (nebo noci ze So na Ne), takže jsem kupoval RT v jednom dni s ČSA za 3.200 :)
Letos očekávej spíš vyšší ceny pro velký zájem - jediná možnost je brzký ranní odlet a večerní návrat s TVS. Ceny hotelů v době aerosalonu v blízkosti CDG a LeBourget jsou už nyní na úrovni zhruba trojnásobku běžných hodnot
:(


happyna
Vedoucí kabiny
Vedoucí kabiny
Příspěvky: 872
Registrován: 09. 09. 2008, 18:37
Pohlaví: muž
Bydliště: PRG, YVR
Kontaktovat uživatele:
Stav: Offline

Re: Aerosalon Le Bourget 2011

Příspěvek od happyna »

Díky, tak už to řešit nemusim. U2 nahodili akci, takže 20-22. to zakempim v F1 na letišti :wink:
(Kdyby někdo sháněl 20-22ubytko/848Kč, tak jedna postel je volná)

happyna
Vedoucí kabiny
Vedoucí kabiny
Příspěvky: 872
Registrován: 09. 09. 2008, 18:37
Pohlaví: muž
Bydliště: PRG, YVR
Kontaktovat uživatele:
Stav: Offline

Re: Aerosalon Le Bourget 2011

Příspěvek od happyna »

Potřeboval bych poradit, koukám že vstupenky už jsou v prodeji. Zjistil jsem, že na ISICa to budu mít první den pro veřejnost grátis, ale potřebuju ještě pro jednoho dospělýho. A teďka koukám a jsou tam 2druhy lístků, jeden za 13,50 (Salon/Foire) a druhej je snad za 21,50 (Salon/Foire, Exposition). Můžete mi poradit jakej je v tom rozdíl? (V tom druhým je ta Exposition navíc, chápu to správně, že teda je tam ještě nějaká expozice navíc na kterou potřebuju ten dražší lístek?)

Teď mě napadlo, není ta expozice myšlena jako vstupenka do toho stálýho muzea co je na Le Bourget?

Díky předem :thumbup:

vitezslav
Kapitán
Kapitán
Příspěvky: 2464
Registrován: 06. 01. 2005, 13:33
Stav: Offline

Re: Aerosalon Le Bourget 2011

Příspěvek od vitezslav »

Předloni to bylo tak, že levnější lístek byl jen pro vstup na výstavu, dražší zahrnoval vstup na tribunu ke sledování letových ukázek.


Odpovědět