Hluk A319

Diskuse o typech letadel - postřehy, praktické zkušenosti.
Odpovědět
micaello
Druhý pilot
Druhý pilot
Příspěvky: 1234
Registrován: 15. 04. 2013, 14:50
Oblíbené typy letadel: E145, A340, A350
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:
Stav: Offline

Hluk A319

Příspěvek od micaello »

Nevim, zda nekdo bude znat odpoved, ale celkem by me zajimalo, proc A319 pri klesani/priprave na pristani dela mnohem, ale mnohem vetsi hluk nez A32x. A to jakakoliv A319. Bydlim v Cakovicich, takze po znovuotevreni drahy naletavaji kolem nas :ymapplause: , nicmene pokazde jsem schopny rict, ze kdyz neco slysim, tak to proste je A319 a flightradar me v tom vzdy potvrdi. Pricemz pokud naletava jakykoliv jiny stroj, tak az takovy hluk slyset neni. Vyska a rychlost byvaji velmi podobne.. :roll:
Ne ze by mi to vadilo, jen me to zajima, proc tomu tak je :) (premyslel jsem nad tim zrovna vcera, kdyz jsem slysel za sebou pristavajici 4x 319 OK)


s543
Cestující Business Class
Cestující Business Class
Příspěvky: 393
Registrován: 11. 05. 2013, 20:42
Stav: Offline

Re: Hluk A319

Příspěvek od s543 »

micaello píše:Nevim, zda nekdo bude znat odpoved, ale celkem by me zajimalo, proc A319 pri klesani/priprave na pristani dela mnohem, ale mnohem vetsi hluk nez A32x. A to jakakoliv A319. Bydlim v Cakovicich, takze po znovuotevreni drahy naletavaji kolem nas :ymapplause: , nicmene pokazde jsem schopny rict, ze kdyz neco slysim, tak to proste je A319 a flightradar me v tom vzdy potvrdi. Pricemz pokud naletava jakykoliv jiny stroj, tak az takovy hluk slyset neni. Vyska a rychlost byvaji velmi podobne.. :roll:
Ne ze by mi to vadilo, jen me to zajima, proc tomu tak je :) (premyslel jsem nad tim zrovna vcera, kdyz jsem slysel za sebou pristavajici 4x 319 OK)


To mě docela překvapuje - mě to létalo těsně nad hlavou celé léto a já měl pocit, že dramaticky na hluk vítězí staré 737-300 a 737-500, Ostatní s vyjímkou 747 (ta mě přišla že byla tak do řady s těmi starými 737), že je tak na stejno....

Odpovědět