DVD Fischer Air

Letadla Fischer Air * Discovery Link * Air Ostrava * Air Terrex * ...
American
Cestující First Class
Cestující First Class
Příspěvky: 795
Registrován: 08. 07. 2003, 21:03
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:
Stav: Offline

DVD Fischer Air

Příspěvek od American »

Tohle jsem dnes našel při broudání po netu. No prostě nádhera. Nemáte to někdo? http://www.feelthere.com/2005/fischer.html


Pavel
Kapitán
Kapitán
Příspěvky: 2711
Registrován: 19. 01. 2003, 22:30
Stav: Offline

Re: DVD

Příspěvek od Pavel »

American píše:Tohle jsem dnes našel při broudání po netu. No prostě nádhera. Nemáte to někdo? http://www.feelthere.com/2005/fischer.html


máme:)

American
Cestující First Class
Cestující First Class
Příspěvky: 795
Registrován: 08. 07. 2003, 21:03
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:
Stav: Offline

Re: DVD

Příspěvek od American »

Pavel píše:
American píše:Tohle jsem dnes našel při broudání po netu. No prostě nádhera. Nemáte to někdo? http://www.feelthere.com/2005/fischer.html


máme:)


počkej fakt? :shock: ehm, víš jak to dnes chodí co?;-) já, respektive moji rodiče, mi to přes net nekoupěj:-/ a 8F byla moje prvni společnost, se kterou sem letěl, strašně to chci :D .

dider
Kapitán
Kapitán
Příspěvky: 2590
Registrován: 11. 08. 2004, 21:24
Bydliště: Den Haag
Stav: Offline

Příspěvek od dider »

Sranda ze je to k dostani na netu v US...a tady nikde nic.

American
Cestující First Class
Cestující First Class
Příspěvky: 795
Registrován: 08. 07. 2003, 21:03
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:
Stav: Offline

Re: DVD

Příspěvek od American »

Pavel píše:
American píše:Tohle jsem dnes našel při broudání po netu. No prostě nádhera. Nemáte to někdo? http://www.feelthere.com/2005/fischer.html


máme:)


nemohl bys mi to nějakým způsobem půjčit;-) třeba výměnou mám Air Seychelles od Just Planes :D .


vratu
Cestující Economy (low-cost)
Cestující Economy (low-cost)
Příspěvky: 85
Registrován: 18. 08. 2005, 14:57
Bydliště: Mladá Boleslav
Kontaktovat uživatele:
Stav: Offline

Příspěvek od vratu »

Ty jo tak to by se mi mooooc líbilo... mno jsem zvědavej jestli by to přišlo kdybych si to objednal :D

vitezslav
Kapitán
Kapitán
Příspěvky: 2464
Registrován: 06. 01. 2005, 13:33
Stav: Offline

Příspěvek od vitezslav »

Proč by to nepřišlo?? Já takhle objednávám běžně. Pokud máš kartu, která akceptuje internetové platby. Pokud ne, koukni na www.okc.dmm.cz a Zbyněk O. tě to objedná.

American
Cestující First Class
Cestující First Class
Příspěvky: 795
Registrován: 08. 07. 2003, 21:03
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:
Stav: Offline

Příspěvek od American »

vitezslav píše:Proč by to nepřišlo?? Já takhle objednávám běžně. Pokud máš kartu, která akceptuje internetové platby. Pokud ne, koukni na www.okc.dmm.cz a Zbyněk O. tě to objedná.


ten odkaz musí být bez www jinak se nespustí. o co jde?

American
Cestující First Class
Cestující First Class
Příspěvky: 795
Registrován: 08. 07. 2003, 21:03
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:
Stav: Offline

Příspěvek od American »

American píše:
vitezslav píše:Proč by to nepřišlo?? Já takhle objednávám běžně. Pokud máš kartu, která akceptuje internetové platby. Pokud ne, koukni na www.okc.dmm.cz a Zbyněk O. tě to objedná.


ten odkaz musí být bez www jinak se nespustí. o co jde?


Můžete mi prosím říct, jak ste to myslel? na těch stránkách se nabízí pouze pohledy.

vitezslav
Kapitán
Kapitán
Příspěvky: 2464
Registrován: 06. 01. 2005, 13:33
Stav: Offline

Příspěvek od vitezslav »

American: Zmíněný člověk, dlouholetý sběratel leteckých záležitostí, zasílá zájemcům konkrétní nabídky pohlednic /cca jednou za 2 měsíce/ a dalších věcí, zejména knihy a DVD /rozšířená nabídka 2 x za rok/. Co se týče DVD, je schopný objednat skoro cokoli. Stačí si napsat na mail, případně se domluvit telefonem. Je to 100% solidní kontakt, sám od něho odebírám min. 5 let. Věci je možné zaslat poštou, nebo vyzvednout cca 1 x měsíčně v pátek odpoledne na letišti v Ruzyni.

American
Cestující First Class
Cestující First Class
Příspěvky: 795
Registrován: 08. 07. 2003, 21:03
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:
Stav: Offline

Příspěvek od American »

vitezslav píše:American: Zmíněný člověk, dlouholetý sběratel leteckých záležitostí, zasílá zájemcům konkrétní nabídky pohlednic /cca jednou za 2 měsíce/ a dalších věcí, zejména knihy a DVD /rozšířená nabídka 2 x za rok/. Co se týče DVD, je schopný objednat skoro cokoli. Stačí si napsat na mail, případně se domluvit telefonem. Je to 100% solidní kontakt, sám od něho odebírám min. 5 let. Věci je možné zaslat poštou, nebo vyzvednout cca 1 x měsíčně v pátek odpoledne na letišti v Ruzyni.


díky moc, zkusím to

sobol
Nováček
Nováček
Příspěvky: 8
Registrován: 20. 10. 2005, 21:54
Stav: Offline

Příspěvek od sobol »

:) jestli chceš to DVD FA tak mi napiš na email maximw@centrum.cz ještě asi dve mám, koupl jsem si jich víc.
čus

American
Cestující First Class
Cestující First Class
Příspěvky: 795
Registrován: 08. 07. 2003, 21:03
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:
Stav: Offline

Příspěvek od American »

Konečně sem to DVD sehnal a chci se zeptat. Při startu z letiště Tivat, kde byla viditelně poměrně krátká VPD bylo slyšet "řev" motorů charakteristický pro rozjezd, ale letadlo ještě pár sekund stálo a pak se rozjelo rychlejším tempem než je obvyklé. Podle mě byla zatáhnutá "park brake", aby letadlo nabralo určitý výkon a potřebovalo tak menší část dráhy. Chci se zeptat jestli je to bylo opravdu toto a jestli je ta procedura možná. Díky

Lucky
Cestující First Class
Cestující First Class
Příspěvky: 711
Registrován: 30. 01. 2005, 18:43
Stav: Offline

Příspěvek od Lucky »

American píše:Konečně sem to DVD sehnal a chci se zeptat. Při startu z letiště Tivat, kde byla viditelně poměrně krátká VPD bylo slyšet "řev" motorů charakteristický pro rozjezd, ale letadlo ještě pár sekund stálo a pak se rozjelo rychlejším tempem než je obvyklé. Podle mě byla zatáhnutá "park brake", aby letadlo nabralo určitý výkon a potřebovalo tak menší část dráhy. Chci se zeptat jestli je to bylo opravdu toto a jestli je ta procedura možná. Díky


Taky jsem dnes to DVD ziskal.A myslim ze je celkem good.Jen me trochu zklamala kvalita zvuku :cry:

Pavel
Kapitán
Kapitán
Příspěvky: 2711
Registrován: 19. 01. 2003, 22:30
Stav: Offline

Příspěvek od Pavel »

Lucky píše:
American píše:Konečně sem to DVD sehnal a chci se zeptat. Při startu z letiště Tivat, kde byla viditelně poměrně krátká VPD bylo slyšet "řev" motorů charakteristický pro rozjezd, ale letadlo ještě pár sekund stálo a pak se rozjelo rychlejším tempem než je obvyklé. Podle mě byla zatáhnutá "park brake", aby letadlo nabralo určitý výkon a potřebovalo tak menší část dráhy. Chci se zeptat jestli je to bylo opravdu toto a jestli je ta procedura možná. Díky


Taky jsem dnes to DVD ziskal.A myslim ze je celkem good.Jen me trochu zklamala kvalita zvuku :cry:


jo zvuk se nepovedl


Odpovědět