nafukovaci letadla FA

Letadla Fischer Air * Discovery Link * Air Ostrava * Air Terrex * ...
Odpovědět
letuska
Cestující Economy Class
Cestující Economy Class
Příspěvky: 149
Registrován: 07. 11. 2005, 14:45
Stav: Offline

nafukovaci letadla FA

Příspěvek od letuska »

nemate nekdo k dispozici velke nafukovaci letadlo? mam jenom to male. specha....dekuju.


American
Cestující First Class
Cestující First Class
Příspěvky: 795
Registrován: 08. 07. 2003, 21:03
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:
Stav: Offline

Re: nafukovaci letadla FA

Příspěvek od American »

letuska píše:nemate nekdo k dispozici velke nafukovaci letadlo? mam jenom to male. specha....dekuju.


jj mám, kdyžtak napiš soukromou zprávu.

American
Cestující First Class
Cestující First Class
Příspěvky: 795
Registrován: 08. 07. 2003, 21:03
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:
Stav: Offline

Příspěvek od American »

Promin, nejdou mi odesilat soukromy zpravy, nevim proč, ukládaj se do nedoručených. Ta vesta je reflexní? to by bylo super, odkud si? Jinak klidně piš do soukromejch, ale asi budu muset odpovídat tady, nebo mi napiš číslo, písnu sms.

Admin
Administrátor
Administrátor
Příspěvky: 439
Registrován: 24. 12. 2000, 00:00
Oblíbené typy letadel: Boeing 747, Boeing 777, Airbus A330
Pohlaví: muž
Bydliště: fórum
Stav: Offline

Příspěvek od Admin »

American píše:Promin, nejdou mi odesilat soukromy zpravy, nevim proč, ukládaj se do nedoručených. Ta vesta je reflexní? to by bylo super, odkud si? Jinak klidně piš do soukromejch, ale asi budu muset odpovídat tady, nebo mi napiš číslo, písnu sms.


Zpráva se po odeslání uloží do nedoručených, kde je dokud si jí příjemce nepřečte. Pak se automaticky přesune do odeslaných zpráv.

American
Cestující First Class
Cestující First Class
Příspěvky: 795
Registrován: 08. 07. 2003, 21:03
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:
Stav: Offline

Příspěvek od American »

Admin píše:
American píše:Promin, nejdou mi odesilat soukromy zpravy, nevim proč, ukládaj se do nedoručených. Ta vesta je reflexní? to by bylo super, odkud si? Jinak klidně piš do soukromejch, ale asi budu muset odpovídat tady, nebo mi napiš číslo, písnu sms.


Zpráva se po odeslání uloží do nedoručených, kde je dokud si jí příjemce nepřečte. Pak se automaticky přesune do odeslaných zpráv.


Díky moc, sem nevěděl. :)


Odpovědět