Fischer Air - upomínkové předměty

Letadla Fischer Air * Discovery Link * Air Ostrava * Air Terrex * ...
Odpovědět
l161
Cestující Economy (low-cost)
Cestující Economy (low-cost)
Příspěvky: 17
Registrován: 14. 07. 2009, 15:17
Stav: Offline

Fischer Air - upomínkové předměty

Příspěvek od l161 »

Ahoj,já jsem velký fanoušek Fischer Air a sbíral jsem co se dalo nafukovací letadla modely na stojánku atd. Ale ještě jsem přišel na to že mi chybí modrá šňůrka na krk na klíče s nápisem Fischer Air a stříbrná propiska s modrým nápisem FISCHER air. Ale na to jsem přišel bohužel až teď 4 roky potom co už modré Boeingy nelétají. A nevím kde nebo jak bych je teď sehnal :( .Já jsem nato přišel když jsem to náhodou objevil na stránckách http://www.pilotka.cz v sekci FA materials. Tak jsem se chtěl zeptat jestli je někdo z vás nemá nebo alespoň jedno z toho a jestli by mi to někdo neprodal nebo nenapsal kde bych je teď mohl sehnat,protože já si opravdu nevím rady. Kdyby někdo nevěděl co mám na mysli tak tady jsou odkazy: Šňůrka na krk: http://www.pilotka.cz/fotky/materialy2/P4120389.jpg a propiska: http://www.pilotka.cz/fotky/materialy2/P4120387.jpg Já jsem psal e-mail majitelce webu už dříve když jsem se ptal na něco jiného a to už je docela dlouho ale pořád mi nic neodpověděla. Prosím poraďte mi někdo. Děkuju.


odar
Cestující Economy (low-cost)
Cestující Economy (low-cost)
Příspěvky: 95
Registrován: 21. 01. 2008, 21:09
Oblíbené typy letadel: A330, B747,
Pohlaví: muž
Kontaktovat uživatele:
Stav: Offline

Re: Fischer Air - upomínkové předměty

Příspěvek od odar »

Skus pohladat na aukro.cz, aukro.sk kde sa obcas nejake upomynkove predmety Fischer Air objavia...popripadne ebay.com

rob
Cestující Economy (low-cost)
Cestující Economy (low-cost)
Příspěvky: 39
Registrován: 25. 01. 2010, 18:52
Stav: Offline

Re: Fischer Air - upomínkové předměty

Příspěvek od rob »

Nevíte, zda byl k sehnání kovový modýlek FA :?: Když jsem s nim letěl (bylo mi 4 nebo 5, takže si to bohužel moc dobře nepamatuji), mám pocit, že jsem kromě nafukovacího (mám ho doma) letadla a odznáčku (taky tu někde je) dostal/koupil i kovový model (1/600??). Příbuzní, co letěli se mnou, si matně pamatují, že jsem něco takového dostal... Právě jestli něco takového kdy bylo, obrátím celý dům naruby, než to najdu 8)
Díky

creyman
Vedoucí kabiny
Vedoucí kabiny
Příspěvky: 899
Registrován: 24. 09. 2008, 14:29
Stav: Offline

Re: Fischer Air - upomínkové předměty

Příspěvek od creyman »

Já koupil na palubě hodinky Fischer, ale vytrhla se osička a kus plastu tak letěli do koše. Dnes si taky říkám chyba.. chyba..

palan
Cestující Economy (low-cost)
Cestující Economy (low-cost)
Příspěvky: 77
Registrován: 25. 07. 2011, 20:55
Stav: Offline

Re: Fischer Air - upomínkové předměty

Příspěvek od palan »

Taky rozdávaly vystřihovánku letiště- viz Obrázek. Pamatuju se, jak jsem to stavěl (to mi bylo tak 10). Ve sklepě jsem už našel bohužel jen podklad (návod+ letištní dráha + místo na budovu), letadlo ani příslušenství nikde. Taková škoda... A už se nikde nedá sehnat :(, před cca dvěma lety jsem psal jak na výrobce- Betexa tak na Fischera, jestli jim náhodou něco nezbylo- odpověď zněla ne. :sad:


Odpovědět