Flotila Fischer air

Letadla Fischer Air * Discovery Link * Air Ostrava * Air Terrex * ...
FISCHER AIR LOVER
Cestující Business Class
Cestující Business Class
Příspěvky: 363
Registrován: 10. 07. 2006, 11:26
Bydliště: PRG
Kontaktovat uživatele:
Stav: Offline

Re: stále stojící

Příspěvek od FISCHER AIR LOVER »

euroflyer píše:Je něco nového s prodejem obou letadel Norwegian Air Shuttle? to bylo povyku a stále nic....


zatim to moc nevypadá :cry: asi na tý 22 schnijou :cry: i když aspoň ve svejch krásnejch barvách :wink:


Jafa
Kapitán
Kapitán
Příspěvky: 1594
Registrován: 18. 02. 2003, 10:59
Stav: Offline

Re: stále stojící

Příspěvek od Jafa »

FISCHER AIR LOVER píše:zatim to moc nevypadá :cry: asi na tý 22 schnijou :cry: i když aspoň ve svejch krásnejch barvách :wink:


Tak by mě zajímalo, na jakou částku už za tu dobu narostlo "parkovné"? Nebo ho snad někdo platí? Pokud ne, tak předpokládám, že Letiště Praha je se svou pohledávkou přihlášeno taky do konkurzu...

FISCHER AIR LOVER
Cestující Business Class
Cestující Business Class
Příspěvky: 363
Registrován: 10. 07. 2006, 11:26
Bydliště: PRG
Kontaktovat uživatele:
Stav: Offline

Re: stále stojící

Příspěvek od FISCHER AIR LOVER »

Jafa píše:Tak by mě zajímalo, na jakou částku už za tu dobu narostlo "parkovné"? Nebo ho snad někdo platí? Pokud ne, tak předpokládám, že Letiště Praha je se svou pohledávkou přihlášeno taky do konkurzu...


No myslim, že částka za "parkovné" už přesáhla cenu novýho letadla...

Skybob
Cestující First Class
Cestující First Class
Příspěvky: 524
Registrován: 07. 07. 2006, 13:14
Kontaktovat uživatele:
Stav: Offline

Příspěvek od Skybob »

Tak dneska jsem byl na exkurzi Letiště Praha a náš průvodce říkal: nejdražší letadla světa :D :D

FISCHER AIR LOVER
Cestující Business Class
Cestující Business Class
Příspěvky: 363
Registrován: 10. 07. 2006, 11:26
Bydliště: PRG
Kontaktovat uživatele:
Stav: Offline

Příspěvek od FISCHER AIR LOVER »

Skybob píše:Tak dneska jsem byl na exkurzi Letiště Praha a náš průvodce říkal: nejdražší letadla světa :D :D


to bych řekla :lol:


Skybob
Cestující First Class
Cestující First Class
Příspěvky: 524
Registrován: 07. 07. 2006, 13:14
Kontaktovat uživatele:
Stav: Offline

Příspěvek od Skybob »

No jestli to takhle půjde dál tak je opravdu nikdo nekoupí! Jedině,že by je Fischer musel dát zadarmo a i tak by to nebylo s těma poplatkama zrovna žhavý!

FISCHER AIR LOVER
Cestující Business Class
Cestující Business Class
Příspěvky: 363
Registrován: 10. 07. 2006, 11:26
Bydliště: PRG
Kontaktovat uživatele:
Stav: Offline

Příspěvek od FISCHER AIR LOVER »

Skybob píše:No jestli to takhle půjde dál tak je opravdu nikdo nekoupí! Jedině,že by je Fischer musel dát zadarmo a i tak by to nebylo s těma poplatkama zrovna žhavý!


ale ono to už brzo skončí... já myslim, že už tam moc dlouho stát nebudou, když teda všechno vyjde tak jak se řikalo.

euroflyer
Druhý pilot
Druhý pilot
Příspěvky: 1480
Registrován: 08. 05. 2007, 21:10
Stav: Offline

Příspěvek od euroflyer »

FISCHER AIR LOVER píše:ale ono to už brzo skončí... já myslim, že už tam moc dlouho stát nebudou, když teda všechno vyjde tak jak se řikalo.


co mám info, tak norwegian od toho kompletně ustoupili..takže tak v roce 2040 se ozve kovošrot praha, že by je vykoupil...

Skybob
Cestující First Class
Cestující First Class
Příspěvky: 524
Registrován: 07. 07. 2006, 13:14
Kontaktovat uživatele:
Stav: Offline

Příspěvek od Skybob »

Můj názor! Kdo by kupoval zorvna -300 když si za podobný peníze může koupit něco lepšího :?

euroflyer
Druhý pilot
Druhý pilot
Příspěvky: 1480
Registrován: 08. 05. 2007, 21:10
Stav: Offline

novinky...

Příspěvek od euroflyer »


PV
Druhý pilot
Druhý pilot
Příspěvky: 1066
Registrován: 19. 02. 2005, 14:17
Kontaktovat uživatele:
Stav: Offline

Příspěvek od PV »

No jestliže se VF šprajcnul a vede další soudy, tak to s tím prodejem nebude tak horké - bude se zase čekat jak to dopadne. A navíc - letadla jsou pravděpodobně odkonzervována - tak potěš.

Lucky
Cestující First Class
Cestující First Class
Příspěvky: 711
Registrován: 30. 01. 2005, 18:43
Stav: Offline

Příspěvek od Lucky »

PV píše:No jestliže se VF šprajcnul a vede další soudy, tak to s tím prodejem nebude tak horké - bude se zase čekat jak to dopadne. A navíc - letadla jsou pravděpodobně odkonzervována - tak potěš.


tak odkonzervovany je jenom FAN protoze uz byl skoro cely pripraven na prelet.FUN je porad ve stejnem stavu v jakem byl zanechan pred 2 roky a konzervace ma propadle.Delala se na nem jenom boroskopie motoru

PV
Druhý pilot
Druhý pilot
Příspěvky: 1066
Registrován: 19. 02. 2005, 14:17
Kontaktovat uživatele:
Stav: Offline

Příspěvek od PV »

A pochybuju,že někdo další konzervaci /překonzervaci zaplatí. Takže zanedlouho ta letadla budou zadarmo drahá.

Zdenek
Druhý pilot
Druhý pilot
Příspěvky: 1302
Registrován: 27. 02. 2003, 11:37
Stav: Offline

Příspěvek od Zdenek »

Nevyznam se v uctech, ale podle mne VF a/ nema co ztratit (stejne nedostane ani korunu) a b/ je dost nastvan. Takze myslim, ze osud letadel je bohuzel zpeceten.
Skoda preskoda.

poja
Cestující First Class
Cestující First Class
Příspěvky: 681
Registrován: 29. 04. 2007, 11:45
Stav: Offline

Příspěvek od poja »

ja nevim myslim že mít na zahradce misto skodarny zaparkovanej b735 za 36mil usd je docela luxus to mi nerikejte že je nikdo nechce když nic tak pro koupaky to staci ne....jinak to parkovný rikal fisher je cca 60za mesic ale kdo to dneska vlstne plati cort znaje


Odpovědět