Bludy pana Sůry

Robert
Druhý pilot
Druhý pilot
Status: Offline

Re: Bludy pana Sůry

Příspěvekod Robert » 28. 01. 2019, 18:59

Pro mě začíná být na zdopravy.cz až příliš reklam. Jen na jednom článku jsem napočítal 12 různých reklamních formátů. Možná méně by bylo více.

HonzaLB
Druhý pilot
Druhý pilot

Příspěvekod HonzaLB » 28. 01. 2019, 19:59

Robert píše:Pro mě začíná být na zdopravy.cz až příliš reklam. Jen na jednom článku jsem napočítal 12 různých reklamních formátů. Možná méně by bylo více.

až budeme vlastnit tiskárnu peněz, určitě zmizí zcela:-)

hafi
Kapitán
Kapitán
Pohlaví: muž

Příspěvekod hafi » 28. 01. 2019, 21:04

Když už to tu bylo nakousnuto, mám vás vyjmutý z adblocku, ale kladné bych ohodnotil, kdyby ty reklamy byly nějak lepší. Zaprvé vzájemně jiný - tatáž reklama se na jedné stránce zobrazí klidně pětkrát, za druhý ideálně nějak rozumně tématické - tady teď třeba vidím reklamu na nějaké letecké ocenění, Iberii, vymáhací agenturu na kompenzace zpoždění letadel a domácí spotřebiče, tedy 3/4 parádně k tématu, čtvrtá vcelku korektní. U vás je to víceméně furt ten nejhorší clickbait odpad.

HonzaLB
Druhý pilot
Druhý pilot

Příspěvekod HonzaLB » 28. 01. 2019, 22:09

hafi píše:Když už to tu bylo nakousnuto, mám vás vyjmutý z adblocku, ale kladné bych ohodnotil, kdyby ty reklamy byly nějak lepší. Zaprvé vzájemně jiný - tatáž reklama se na jedné stránce zobrazí klidně pětkrát, za druhý ideálně nějak rozumně tématické - tady teď třeba vidím reklamu na nějaké letecké ocenění, Iberii, vymáhací agenturu na kompenzace zpoždění letadel a domácí spotřebiče, tedy 3/4 parádně k tématu, čtvrtá vcelku korektní. U vás je to víceméně furt ten nejhorší clickbait odpad.

my opravdu neovlivňujeme, co se tam objevuje za reklamy (kromě vulgárního obsahu, erotických služeb atd.).nicméně pokud mluvíte o té přiblblé reklamě, že stačí sníst dva citrony a zhubnete do plavek (nebo tak nějak), tak ta půjde snad brzo pryč. není to úplně tak jednoduché se něčeho zbavit. za tu se omlouvám

Robert
Druhý pilot
Druhý pilot

Příspěvekod Robert » 28. 01. 2019, 22:28

HonzaLB píše:
Robert píše:Pro mě začíná být na zdopravy.cz až příliš reklam. Jen na jednom článku jsem napočítal 12 různých reklamních formátů. Možná méně by bylo více.

No zdá se mi, že pod náporem těch reklam a různých skriptů i pěkně nabobtnala stránka datově. Díval jsem při mobilním připojení na množství přenesených dat a přišlo mi to dost.

HonzaLB
Druhý pilot
Druhý pilot

Příspěvekod HonzaLB » 28. 01. 2019, 22:46

Robert píše:
HonzaLB píše:

No zdá se mi, že pod náporem těch reklam a různých skriptů i pěkně nabobtnala stránka datově. Díval jsem při mobilním připojení na množství přenesených dat a přišlo mi to dost.

od minulého pátku pátku by tomu tak už být nemělo, stálo nás to dva výpadky:-)

prodejce
Prodejce
Prodejce

Příspěvekod prodejce » 16. 04. 2019, 14:42

Další meta dobyta: ČT24 cituje zdopravy.cz (stran toho Moose).

Zpět na “Off-topic”