Odborné časopisy

Odpovědět
Eidi
Cestující Economy Class
Cestující Economy Class
Příspěvky: 172
Registrován: 14. 09. 2014, 10:56
Oblíbené typy letadel: B737, B757, B777, B787, A320ceo/neo Family, A330ceo/neo, A350XWB.
Pohlaví: muž
Stav: Offline

Odborné časopisy

Příspěvek od Eidi »

Ahoj,

chtěl jsem se zeptat, jestli někdo nemáte zkušenost s odběrem (ať už fyzickym nebo elektronickym subscriptionem) dvouměsíčníku Aircraft Commerce, popřípadě jinýho zahraničního odbornýho periodika se zaměřením na techniku & technologie v letectví, ekonomiku a provoz v letectví (letiště, aerolinky), inovace apod. Mám na mysli, jaký jsou s tim zkušenosti a jak je to dobrý po formální a obsahový stránce.

Díky


easydrink
Cestující Economy (low-cost)
Cestující Economy (low-cost)
Příspěvky: 20
Registrován: 27. 04. 2014, 11:27
Stav: Offline

Re: Odborné časopisy

Příspěvek od easydrink »

Já jsem před nějakou dobou odebíral několik let Airliner World (odběr jsem ukončil asi deset let zpět), docházelo mi to pravidelně do Olomouce, a bylo to naprosto bez problémů.

https://airlinerworld.keypublishing.com/

Eidi
Cestující Economy Class
Cestující Economy Class
Příspěvky: 172
Registrován: 14. 09. 2014, 10:56
Oblíbené typy letadel: B737, B757, B777, B787, A320ceo/neo Family, A330ceo/neo, A350XWB.
Pohlaví: muž
Stav: Offline

Re: Odborné časopisy

Příspěvek od Eidi »

easydrink píše:Já jsem před nějakou dobou odebíral několik let Airliner World (odběr jsem ukončil asi deset let zpět), docházelo mi to pravidelně do Olomouce, a bylo to naprosto bez problémů.

https://airlinerworld.keypublishing.com/


Moc děkuju za odpověď :)

Zetor
Nováček
Nováček
Příspěvky: 3
Registrován: 09. 09. 2018, 21:57
Stav: Offline

Re: Odborné časopisy

Příspěvek od Zetor »

Odebírám Airliner World někdy od roku 2017. Chodí to bez problému, párkárt jsem si nechal poslat i některý starší čísla. Není to špatné počtení, člověk se z toho nedozví asi žádné novinky, kterých by mezitím už nebyl plný internet, ale články o vývoji některých letadel nebo o určitých aerolinkách jsou docela zajímavé. Semtam i nějaký zajímavý report z významného prvního letu. Je to zaměřené čistě na civilní nebo cargo přepravu.

Eidi
Cestující Economy Class
Cestující Economy Class
Příspěvky: 172
Registrován: 14. 09. 2014, 10:56
Oblíbené typy letadel: B737, B757, B777, B787, A320ceo/neo Family, A330ceo/neo, A350XWB.
Pohlaví: muž
Stav: Offline

Re: Odborné časopisy

Příspěvek od Eidi »

Zetor píše:Odebírám Airliner World někdy od roku 2017. Chodí to bez problému, párkárt jsem si nechal poslat i některý starší čísla. Není to špatné počtení, člověk se z toho nedozví asi žádné novinky, kterých by mezitím už nebyl plný internet, ale články o vývoji některých letadel nebo o určitých aerolinkách jsou docela zajímavé. Semtam i nějaký zajímavý report z významného prvního letu. Je to zaměřené čistě na civilní nebo cargo přepravu.


Díky moc. Já jsem si nechal poslat dva články v rámci "free demo" od Aircraft Commerce, ale zas tak nadšenej z toho nejsem, abych si to předplatil. Je to, tušim, 140 USD za první rok přeplatnýho, a pak se to zvedá.

Jak tak pozoruju, tak mi skoro přijde lepší, kdyby si člověk mohl koupit článek týkající se konkrétního tématu, protože, jak řikáš, těhle novinek je často plnej internet.


Petrpakl
Cestující Economy (low-cost)
Cestující Economy (low-cost)
Příspěvky: 77
Registrován: 09. 02. 2014, 12:15
Oblíbené typy letadel: MD 11, Concorde, B747
Pohlaví: muž
Stav: Offline

Re: Odborné časopisy

Příspěvek od Petrpakl »

Eidi píše:Ahoj,

chtěl jsem se zeptat, jestli někdo nemáte zkušenost s odběrem (ať už fyzickym nebo elektronickym subscriptionem) dvouměsíčníku Aircraft Commerce, popřípadě jinýho zahraničního odbornýho periodika se zaměřením na techniku & technologie v letectví, ekonomiku a provoz v letectví (letiště, aerolinky), inovace apod. Mám na mysli, jaký jsou s tim zkušenosti a jak je to dobrý po formální a obsahový stránce.

Díky


Airliner World kupuju pravidelne. Pokud te zajimaji i letiste a jejich provoz, tak bych jeste doporucil Airports of the World. Vychazi to myslim 6x do roka.

https://airportsworld.keypublishing.com ... iew-issue/

Eidi
Cestující Economy Class
Cestující Economy Class
Příspěvky: 172
Registrován: 14. 09. 2014, 10:56
Oblíbené typy letadel: B737, B757, B777, B787, A320ceo/neo Family, A330ceo/neo, A350XWB.
Pohlaví: muž
Stav: Offline

Re: Odborné časopisy

Příspěvek od Eidi »

Petrpakl píše:
Eidi píše:Ahoj,

chtěl jsem se zeptat, jestli někdo nemáte zkušenost s odběrem (ať už fyzickym nebo elektronickym subscriptionem) dvouměsíčníku Aircraft Commerce, popřípadě jinýho zahraničního odbornýho periodika se zaměřením na techniku & technologie v letectví, ekonomiku a provoz v letectví (letiště, aerolinky), inovace apod. Mám na mysli, jaký jsou s tim zkušenosti a jak je to dobrý po formální a obsahový stránce.

Díky


Airliner World kupuju pravidelne. Pokud te zajimaji i letiste a jejich provoz, tak bych jeste doporucil Airports of the World. Vychazi to myslim 6x do roka.

https://airportsworld.keypublishing.com ... iew-issue/


Paráda, díky moc za tipy. Airports of the wolrd vypadá zajímavě. :)


Odpovědět