Flight Aware vs FR24

flyingblue
Kapitán
Kapitán
Příspěvky: 5478
Registrován: 16. 12. 2008, 14:31
Bydliště: up in the air
Stav: Offline

Re: Flight Aware vs FR24

Příspěvek od flyingblue »

rpet píše:
flyingblue píše:
rpet píše:no, vzhledem k tomu, že jsem malinká firma, tak u mě je cena více-méně na prvním místě :))


Tak hodne stesti treba s flightradarem a jejich nejlevnejsim tarifem za 2000 EUR/mes :-)


Na to bych si musel opatřit hodně bohatou manželku :)) Musím si k těm variantám sednout a pak z toho něco vyplodit, ale rozhodně to není o tom, že bez API nemůžu existovat - můžu, API by mohl být zajímavý doplněk pro zákazníky, protože nikdo z konkurence s údaji o letech nepracuje, jejich řidiči jezdí podle scheduled departure/arrival. Pro mě je důležité vědět, kdy to "sedne", protože jet z Bournemouth na Stansted naslepo a zbytečně tam platit za parking je opruz, pokud let chytí hodinu spoždění a já o tom vím, dává mi to prostor navíc...


Flightaware ma cenu per query, to by mozna davalo vetsi smysl nez pausal :-)

Zkoumam to z jine strany, jiny use case, ale data me zajimaji podobny (ano, provoz slowTV letistni televize stoji i prachy za data :-) )


beardie
Druhý pilot
Druhý pilot
Příspěvky: 1074
Registrován: 08. 10. 2011, 18:58
Bydliště: BRQ
Stav: Offline

Re: Flight Aware vs FR24

Příspěvek od beardie »

rpet píše:
beardie píše:Alebo sa zapojiť s ADS-B receiverom za 40 euro a máš business licenciu v cene


to zní hezky. Problém je jen v tom, že nemám absolutně žádné ponětí, o čem je řeč :lol:
https://www.flightradar24.com/apply-for-receiver

rpet
Cestující First Class
Cestující First Class
Příspěvky: 712
Registrován: 21. 02. 2010, 00:55
Bydliště: LHR
Stav: Offline

Re: Flight Aware vs FR24

Příspěvek od rpet »

aha, tak to už je na mě dost složitý...


Odpovědět