Kdoze ze zdejsich prispevatelu to zije na Havaji?

Odpovědět


Globik
Kapitán
Kapitán
Příspěvky: 5906
Registrován: 04. 01. 2004, 11:53
Oblíbené typy letadel: B767, Cessna 208
Pohlaví: muž
Bydliště: Honolulu
Stav: Offline

Re: Kdoze ze zdejsich prispevatelu to zije na Havaji?

Příspěvek od Globik »

Tři kilometry od místa incidentu. Z balkonu jsem viděl hustý dým v ohromném množství po dobu dvou hodin, vypadalo to jako když hoří sklad uhlí. Ta policajtka měla tři děti, v místě jsou stále nezvěstní dva lidé. Celé je to strašné. Doufám, že se tam ten magor opravdu uškvařil, proniknout ven IMHO neměl šanci. Kdo jste někdy byli na Diamond Head, bylo to přímo na úpatí, když se díváte na oceán, tak mírně vpravo, jakoby úplný konec Waikiki. Krásné stoleté vilky.

marthym
Cestující Business Class
Cestující Business Class
Příspěvky: 475
Registrován: 09. 10. 2012, 10:37
Stav: Offline

Re: Kdoze ze zdejsich prispevatelu to zije na Havaji?

Příspěvek od marthym »

Z Diamond Headu si pamatuju tu štreku nahoru 8)

Hrůza, hrůza... Co jsem četl na věrohodnějších - US - zdrojích, hledají jeho zbytky... O lecčems svědčí i tohle:

Hanel, a native of the Czech Republic who used Czech interpreters in court

Globik
Kapitán
Kapitán
Příspěvky: 5906
Registrován: 04. 01. 2004, 11:53
Oblíbené typy letadel: B767, Cessna 208
Pohlaví: muž
Bydliště: Honolulu
Stav: Offline

Re: Kdoze ze zdejsich prispevatelu to zije na Havaji?

Příspěvek od Globik »

marthym píše:Z Diamond Headu si pamatuju tu štreku nahoru 8)

Hrůza, hrůza... Co jsem četl na věrohodnějších - US - zdrojích, hledají jeho zbytky... O lecčems svědčí i tohle:

Hanel, a native of the Czech Republic who used Czech interpreters in court

Zatím nenašli, ono když shoří dřevostavba je to asi něco jiného, než něco najít na spáleništi zděné budovy. A spolu s ním zatím nenašli tu jeho bytnou, co ho šla urgovat o vystěhování. Ta tam pravděpodobně taky uhořela (ta žena, co skončila s bodnými ranami v nemocnici, je známá bytné, která bydlela o patro výš než ten magor; to je upřesnění od místních novin, původně novináři předpokládali, že to byla ta bytná a tak to i přetiskly české noviny).


Odpovědět