Je tohle opravdu čočík?

Zamčeno
Ulafme
Cestující Economy Class
Cestující Economy Class
Příspěvky: 162
Registrován: 08. 11. 2009, 00:32
Stav: Offline

Je tohle opravdu čočík?

Příspěvek od Ulafme »

Ano, bohužel je.
A pro mnohé, tak jako pro mne, bude zajisté níže uvedená kopie z diskuse na iDNES dost studenou sprchou:
Screenshot_2021-05-09 Diskuse Česko je rusofobní loutkou Západu Dezinformátoři zkoušejí zkreslit Vrbětice - iDNES cz.png
Předpokládám, že všichni mají Lukáše za toho věčného vysmátého pohodáře, kterého snad nic pořádně nevytočí.
Co tady ale vidíme? Lež, nechutné očerňování a ještě horší urážky, a to vše veřejně bez jediného důkazu v diskusi v druhém nejčtenějším médiu v ČR.

Politruk, stalker, manipulátor, cenzor a "úplně zbytečný člověk".... Dovolit si někoho takto veřejně označit, je pro mne osobně zdaleka největší čočíkův víkendový úlet ever :thumbdown:


pettte
Cestující Business Class
Cestující Business Class
Příspěvky: 455
Registrován: 02. 04. 2017, 15:55
Stav: Offline

Re: Je tohle opravdu čočík?

Příspěvek od pettte »

Těžko říct, co za tím je. 12 či kolik let v zemi jako je Čína, samozřejmě člověka změní.
Na druhou stranu, může za tím být obyčejná, lidská "tragedie" či osobní problémy. Nemluvě o tom, že mnoha lidem z hysterie okolo COVIDu, už těžce hrabe.....
Ale trochu odlehčení. Jeho největším trestem, jako "polovičního asiata" je, že "ztratil tvář" =))
Nicméně lidé, by se v této těžké době, měli dást spíše dohromady, a všechny lživé a zlodějské politiky vypráskat!

loupeznik
Cestující First Class
Cestující First Class
Příspěvky: 622
Registrován: 13. 08. 2010, 01:37
Bydliště: ČB/ZH
Stav: Offline

Re: Je tohle opravdu čočík?

Příspěvek od loupeznik »

Myslím, že má jen větší nadhled než hodně lidí z nenávistí naplněné kotliny.

pavelpmi
Nejlepší autor trip reportů 2013 a nejlepších fotografií v trip reportu 2013
Nejlepší autor trip reportů 2013 a nejlepších fotografií v trip reportu 2013
Příspěvky: 2207
Registrován: 29. 11. 2008, 10:56
Pohlaví: muž
Bydliště: Palma de Mallorca
Stav: Offline

Re: Je tohle opravdu čočík?

Příspěvek od pavelpmi »

Ano, příspěvky ze zde publikovaného úryvku diskuse na idnes.cz jsou plné lásky a vyjadřují takový nadhled, že větší snad už ani nemůže být.

beardie
Druhý pilot
Druhý pilot
Příspěvky: 1074
Registrován: 08. 10. 2011, 18:58
Bydliště: BRQ
Stav: Offline

Re: Je tohle opravdu čočík?

Příspěvek od beardie »

Správne hovorí o melonovych politikoch, zvonku zelení, vnútri červení


hafi
Kapitán
Kapitán
Příspěvky: 1805
Registrován: 20. 09. 2007, 17:47
Pohlaví: muž
Bydliště: bejvávalo YVR
Stav: Offline

Re: Je tohle opravdu čočík?

Příspěvek od hafi »

Řekl bych, že tam značně chybí začátek diskuse, který nejspíše proběhl úplně jindy a jinde. A dokážu si představit kontext, v němž bych cocikovu reakci považoval za vcelku adekvátní. Čímž neříkám, že adekvátní je.

MEA
Kapitán
Kapitán
Příspěvky: 1884
Registrován: 18. 04. 2009, 18:29
Oblíbené typy letadel: DG-1000, VSO-10, C-101 Pegase, Jak-40,Li-2,Tu-134,Em-145,A-320,Ae-45,L-200
Pohlaví: muž
Bydliště: Svet
Stav: Offline

Re: Je tohle opravdu čočík?

Příspěvek od MEA »

wtf chlapci, no a čo, tak sa niekto s inými diskutujúcimi pohádal niekde na sieti. nevieme celý kontext. mám málo info na to aby som sa priklonil na niektorú stranu a ani to nemienim robiť, lebo mi je to uprdele a čas je drahý. ale na ktorú onú to niekto ako taký nežný teplý bonz ťahá sem?

Robert
Druhý pilot
Druhý pilot
Příspěvky: 1394
Registrován: 21. 10. 2003, 19:55
Bydliště: Praha
Stav: Offline

Re: Je tohle opravdu čočík?

Příspěvek od Robert »

MEA píše:
12. 05. 2021, 16:29
wtf chlapci, no a čo, tak sa niekto s inými diskutujúcimi pohádal niekde na sieti. nevieme celý kontext. mám málo info na to aby som sa priklonil na niektorú stranu a ani to nemienim robiť, lebo mi je to uprdele a čas je drahý. ale na ktorú onú to niekto ako taký nežný teplý bonz ťahá sem?
Taky bych to tak viděl... Proč má pisatel původního příspěvku potřebu to tahat sem? Jako upozornění pro nás ostatní? Abych řekl pravdu je mi to jedno. Jak píše MEA, čas je drahý.

Fabo
Kapitán
Kapitán
Příspěvky: 3146
Registrován: 04. 01. 2007, 13:42
Bydliště: HAG
Kontaktovat uživatele:
Stav: Offline

Re: Je tohle opravdu čočík?

Příspěvek od Fabo »

Ja hlavne tak uplne nevim co je na tom prekvapujiciho.

cocik se svou politikou netajil ani tady, ani na YT.

Ulafme
Cestující Economy Class
Cestující Economy Class
Příspěvky: 162
Registrován: 08. 11. 2009, 00:32
Stav: Offline

Re: Je tohle opravdu čočík?

Příspěvek od Ulafme »

hafi píše:
12. 05. 2021, 11:58
Řekl bych, že tam značně chybí začátek diskuse, který nejspíše proběhl úplně jindy a jinde. A dokážu si představit kontext, v němž bych cocikovu reakci považoval za vcelku adekvátní. Čímž neříkám, že adekvátní je.
Žádný začátek diskuse nebyl.
Pisatel na Lukášovy příspěvky na iDNES reagoval za poslední dva roky asi 5x.
Třikrát mu poslal něco ve smyslu "zdravím do Číny (nebo do Irska), kdy bude další video na YT?"
Pouze jednou jedinkrát někdy vloni mu vyčetl, stejně jako teď v neděli, že ačkolik se ve svém TR rozčiluje nad tragickým stavem dopravní infrastruktury v Česku, tak se v té diskusi přidává na stranu těch, kteří jsou za ten stav jednoznačně zodpovědní.

Pokud měl Lukáš pocit, že ho tím ta osoba obtěžuje (?), tak měl ty obtěžující vzkazy poslat redakci iDNES. Místo toho používá veřejně bez důkazů ty nejubožejší urážky.
I teď v té "diskusi" Lukáš použil výraz stalker až v okamžiku, kdy ten LP napsal, že je všeobecně známo, že v EU žije pouze chvíli. Což je přitom informace, kterou znají desetitisíce těch, kteří jeho videa sledují.

Na mne to působí tak, že si toho LP čočík s někým prostě spletl a navíc asi není zvyklý, aby mu někdo oponoval. Viděli jste snad video nebo rozhovor s ním, aby mu někdo natvrdo řekl "Lukáši, nemáš pravdu"? Já ne. A když se to náhodou někdo opovážil udělat, tak je označen za osobu, která "je všem úplně u zadku". Protože on je přece ten čočík, před kterým si naopak všichni na zadek sedají.

Ulafme
Cestující Economy Class
Cestující Economy Class
Příspěvky: 162
Registrován: 08. 11. 2009, 00:32
Stav: Offline

Re: Je tohle opravdu čočík?

Příspěvek od Ulafme »

Fabo píše:
12. 05. 2021, 19:18
Ja hlavne tak uplne nevim co je na tom prekvapujiciho.

cocik se svou politikou netajil ani tady, ani na YT.
Pro mne překvapující je ubohost těch jeho invektiv. Vůbec na to nemusel reagovat, mohl zůstat nad věcí a svým způsobem odejít jako vítěz. Místo toho kolem sebe začal kopat a urážet jako smyslu zbavený.

Nikomu neberu právo se k čemukoliv vyjadřovat. Ale netvrdil snad x-krát ve svých videích, že politiku komentovat nebude? A potom napíše tohle? Jak tím svým komentářem pomohl, aby se v Česku dopravní infrastruktura zlepšila?

Ať si každý myslí co chce, ať si každý volí, koho chce. Ale v okamžiku, kdy po příjezdu do Brna veřejně prohlásí, cituji z jeho videa https://www.youtube.com/watch?v=IHU-GHdNa7Y, čas 37:10

"Hele, teďka fakt trochu vážně a beze srandy. Vám všem ....? Jako do ....., vždyť todle to prostě ne. Tvl, rok 2019, jednadvacáté století, dvě největší místa v České republice, po dálnici se tam nedá jet, protože je rozkopaná. A když si vezmu ten nejlepší vlak, tak jedu v něčem z munulého století, co ten kousek jede dvě a půl hodiny. Což je totální peklo. --- A pak prostě vylezu tady v Gulagu. Jako já nevím, tvl. Prostě přestaňte řešit v týhle zemi ...oviny a udělejte s tím něco. Tohle je prostě špatný, hodně špatný."

tak bych očekával, že se podle toho bude chovat. A ne že se ve veřejných diskusích v druhém nejčtenějším periodiku v ČR bude stavět na stranu těch, kteří jsou za to, co kritizuje, jednoznačně zodpovědní, kteří místo zásadních věcí opravdu řeší pouze ....oviny, že bude používat jejich slovník a sám další zástupné ....oviny bude šířit do světa.
Pro mne je něco takového na jednu stranu chucpe a na druhou neskutečné pokrytectví.

Přetože mnoho jeho názorů a určitý flegmatický způsob řešení věcí (prostě je ajťák..) mi nebyly blízké, tak jsem si Lukáše do neděle vážil.
Teď už nemohu.

Fabo
Kapitán
Kapitán
Příspěvky: 3146
Registrován: 04. 01. 2007, 13:42
Bydliště: HAG
Kontaktovat uživatele:
Stav: Offline

Re: Je tohle opravdu čočík?

Příspěvek od Fabo »

Uvedomujes si, ze jde o cloveka ktery si polovinu sveho "brandu" postavil na tom, jak nadava na cinany? :roll:

Nemluve o tom, ze kazdemu kdo delal v nejakem korporatu urcite je jasne, ze clovek ktery se v 40ti (a vlastne vubec) dostal na pozici jakou ma on, tak nemuze byt clovek "vecne vysmaty pohodar".
a ze se schvalne vyhyba politice na YT? Clovece, byls nekdy v sekci komentaru na trubce? to jinak fakt nejde.

Hele, ne ze bych s nim souhlasil, nebo schvaloval tento zpusob komunikace, jen me fakt absolutne neprekvapuje

MEA
Kapitán
Kapitán
Příspěvky: 1884
Registrován: 18. 04. 2009, 18:29
Oblíbené typy letadel: DG-1000, VSO-10, C-101 Pegase, Jak-40,Li-2,Tu-134,Em-145,A-320,Ae-45,L-200
Pohlaví: muž
Bydliště: Svet
Stav: Offline

Re: Je tohle opravdu čočík?

Příspěvek od MEA »

Ukončime túto uhorkovú sezónu niečím výživnejším:

http://avherald.com/h?article=4e74b6e5&opt=0

...šťastie je krásna vec, ale rozum si zaň nekúpiš...

jencik
Vedoucí kabiny
Vedoucí kabiny
Příspěvky: 825
Registrován: 23. 03. 2014, 15:03
Bydliště: SIN
Stav: Offline

Re: Je tohle opravdu čočík?

Příspěvek od jencik »

Praveze v IT firmach byvaju ludia viac v pohode nez v banke alebo inych financnych instituciach. Nemyslim si, zeby popularitu mal postavenu na nadavani, skor je to o cestovani s vtipnym komentarom. Na druhej strane on sam vie, ze v Cine existuju nejake hranice, ktore nemoze prekrocit, max ich moze trochu posunut, napriklad sa povozil lodou medzi hranicou KLDR a Cinou, ale v Tokyu uz do parku nesiel, lebo by sa to dotklo jeho rodiny. Jeho zamestnavatel to nebude riesit, ale mal by si dat pozor, lebo v buducnosti moze nastvat niekoho vyssie a potom to problem bude, hlavne ked mnohym tym niemadom vlastne vdaci za to, ze robi to, co robi.

marthym
Cestující Business Class
Cestující Business Class
Příspěvky: 475
Registrován: 09. 10. 2012, 10:37
Stav: Offline

Re: Je tohle opravdu čočík?

Příspěvek od marthym »

Možná jsem divný, ale poslední cocikuv TR jsem zde četl kdy? Přiznám se, že jeho videa mě zdaleka nebaví, jako když přispíval tady písmenkem a fotkami. Mělo to nějakou úroveň. Ostatně to asi bude důvod toho, proč jsem jeho kanál viděl naposledy v roce 2018 8)

Přijde mi zbytečné to sem tahat, stejně sem předpokládám dávno nechodí, na něco jako leteckou komunitu už taky zapomněl, tak proč jej řešit? S tím časem to je trefné :!:


Zamčeno