Nováčci zde na fóru

Odpovědět
firefly
Cestující First Class
Cestující First Class
Příspěvky: 601
Registrován: 17. 06. 2009, 20:15
Pohlaví: žena
Bydliště: PRG
Stav: Offline

Nováčci zde na fóru

Příspěvek od firefly »

Nechci být za rýpala, ale zdá se mi dost podivné, že během posledních pár dnů se zaregistrovalo několik lidí (Sylvia Barker, Patsy Collier, Jon Quinn, elzvolooo) a napíšou k nějakému starému tématu úplnou hloupost. Zajímalo by mě, co tím sledují a že se vyrojili najednou během chvilky. Nechci nikomu křivdit, třeba je to opravdu jen náhoda a tito noví členové budou velkým přínosem pro airways.cz


arak
Cestující Economy (low-cost)
Cestující Economy (low-cost)
Příspěvky: 14
Registrován: 20. 04. 2010, 17:33
Stav: Offline

Re: Nováčci zde na fóru

Příspěvek od arak »

Jde o testování AI

Admin
Administrátor
Administrátor
Příspěvky: 439
Registrován: 24. 12. 2000, 00:00
Oblíbené typy letadel: Boeing 747, Boeing 777, Airbus A330
Pohlaví: muž
Bydliště: fórum
Stav: Offline

Re: Nováčci zde na fóru

Příspěvek od Admin »

firefly píše:
21. 08. 2023, 11:29
Nechci být za rýpala, ale zdá se mi dost podivné, že během posledních pár dnů se zaregistrovalo několik lidí (Sylvia Barker, Patsy Collier, Jon Quinn, elzvolooo) a napíšou k nějakému starému tématu úplnou hloupost. Zajímalo by mě, co tím sledují a že se vyrojili najednou během chvilky. Nechci nikomu křivdit, třeba je to opravdu jen náhoda a tito noví členové budou velkým přínosem pro airways.cz
Tak jsem to vyhodnotil jako spamové příspěvky. Všechny byly vloženy z jedné země daleko východním směrem od ČR.

firefly
Cestující First Class
Cestující First Class
Příspěvky: 601
Registrován: 17. 06. 2009, 20:15
Pohlaví: žena
Bydliště: PRG
Stav: Offline

Re: Nováčci zde na fóru

Příspěvek od firefly »

Opět chci upozornit na podezřelý profil - fadekeguuu, toto něco se přihlásilo dnes jak sem, tak i na cestujlevne.cz a na obou fórech píše nesmyslné odpovědi na několik let staré příspěvky. Tak nevím, jestli je to jen nějaký vtip nebo co to má znamenat? Ještě jeden profil - silaganntee, ten se přidal na cestujlevne.cz před 6 dny a také reaguje na roky stará témata. Možná to zkusí i zde.


Odpovědět