TV seriál Letiště

Odpovědět
bubo
Cestující Business Class
Cestující Business Class
Příspěvky: 482
Registrován: 14. 06. 2005, 14:09
Stav: Offline

Příspěvek od bubo »

bedny píše:jen cekam kdy s nima poleti nejakej drogove zavislej cestujici a letuska mu v ramci dobrych sluzeb v heslu zakaznik nas pan uvari davku :lol:

nerikej, ze jsi videl scenar nektereho z dalsich dilu...
ale jinak k dilu vcerejsimu a jak to bylo inzerovane v TV programu...letadlo je v takove nouzi, ze nefunguje ani nouzove osvetleni.....


bedny
Cestující Economy Class
Cestující Economy Class
Příspěvky: 257
Registrován: 28. 05. 2006, 15:35
Kontaktovat uživatele:
Stav: Offline

Příspěvek od bedny »

no dneska je dalsi dil panove a damy tak se budem tesit na dalsi ptakoviny. :roll: ale jedno se tomu serialu uprit neda, a sice dialogy krom odbornych zalezitosti tykajicich se letectvi jsou povedene, a nechyby ani "di do p****e" "vole" "se na to vyseru" takze alespon tak... kdyz to srovnam s jinejma breckama cim nas bombardujou televizni obrazovky komercnich televizi je to jeste dobry...

kiki
Cestující Economy (low-cost)
Cestující Economy (low-cost)
Příspěvky: 38
Registrován: 19. 09. 2006, 13:17
Stav: Offline

Příspěvek od kiki »

dialogy - s tim musim souhlasit a celkove je ten serial trochu jiny - na ty ostatni se neda koukat opravdu VUBEC, protoze jsou natoceny stylem " "tv inscenace z 80.let" :lol: :lol:

FlightDetent
Druhý pilot
Druhý pilot
Příspěvky: 1007
Registrován: 20. 04. 2003, 13:11
Stav: Offline

Příspěvek od FlightDetent »

Nemelo by to byt spis "no to di do vole p****e, ty kravo"? Mysleno samozrejme na muze?

P.T.
Cestující Economy Class
Cestující Economy Class
Příspěvky: 258
Registrován: 08. 04. 2005, 22:41
Stav: Offline

Příspěvek od P.T. »

bubo píše:
bedny píše:jen cekam kdy s nima poleti nejakej drogove zavislej cestujici a letuska mu v ramci dobrych sluzeb v heslu zakaznik nas pan uvari davku :lol:

nerikej, ze jsi videl scenar nektereho z dalsich dilu...
ale jinak k dilu vcerejsimu a jak to bylo inzerovane v TV programu...letadlo je v takove nouzi, ze nefunguje ani nouzove osvetleni.....


Zato palubní rozhlas ano :lol:


bedny
Cestující Economy Class
Cestující Economy Class
Příspěvky: 257
Registrován: 28. 05. 2006, 15:35
Kontaktovat uživatele:
Stav: Offline

Příspěvek od bedny »

ano ano "di do vole p****e" :lol: nechame se prekvapit dnesnim dilem, co se tyce rozhlasu tak souhlasim

bedny
Cestující Economy Class
Cestující Economy Class
Příspěvky: 257
Registrován: 28. 05. 2006, 15:35
Kontaktovat uživatele:
Stav: Offline

Příspěvek od bedny »

Radioaktivita na palube :shock:

BB
Druhý pilot
Druhý pilot
Příspěvky: 1211
Registrován: 28. 02. 2003, 13:19
Kontaktovat uživatele:
Stav: Offline

Příspěvek od BB »

bedny píše:Radioaktivita na palube :shock:


A kapitan travi cely let v kabine kecanim se znamymi.

kuku
Nováček
Nováček
Příspěvky: 1
Registrován: 27. 10. 2006, 16:04
Stav: Offline

Re: dnesni dil

Příspěvek od kuku »

bubo píše:no to mi nerikejte, ze se dneska nikdo nedival......nejaky z tech hrdinu /co ja vim, kdo/ letel z Tocne do Litvinova /jeho kolega tam jeste predtim telefonoval a rikal, ze tam bude plnit-takze to letiste urcite existuje :wink: /. Ale nastesti se te jine (patrne vedlejsi) hrdince udelalo spatne jenom po zapnuti magnet a tak se nikam neletelo. Ale nakonec letel a privezl nejakou jinou babu, tak nevim, kde s tou cessnou OK-TOC pristaval. No a to, ze daval vzlet z drahy 01 na LKTC nechavam bez komentare, to uz je jenom sranda..na LKTC jsem byl jenom jednou a mam dojem, ze ta draha moc na sever neni :wink: :wink:


Jo a v tomhle dílu bylo ještě vtipné,že chtěla letět na pohřeb a když teda díky strachu z létání nemohla, odpoledne se vrátil piloti s tou babou a urnou - asi teda měli v krematoriu spešl rychlé odbavení po obřadu,když normálně se na urnu čeká měsíc :roll:

bedny
Cestující Economy Class
Cestující Economy Class
Příspěvky: 257
Registrován: 28. 05. 2006, 15:35
Kontaktovat uživatele:
Stav: Offline

Příspěvek od bedny »

no vidis to cece.... tohle mi opravdu uniklo..... a doufam ze dlouho unikat bude.... :wink:

dracoola
Vedoucí kabiny
Vedoucí kabiny
Příspěvky: 823
Registrován: 13. 08. 2006, 07:57
Bydliště: PRG
Stav: Offline

Příspěvek od dracoola »

To byl zase dilecek!!! Tentokrat vyborna hlaska toho snad jedinyho CP u Central Airlines -
Ta frequent flyer prostitutka: "Neznate pilota Roberta?" - "Ano,ja jsem jeho kapitan."


:D
Takze ted si zas budou vsichni myslet ze vsichni FO litaj s pridelenym CP... :?

BB
Druhý pilot
Druhý pilot
Příspěvky: 1211
Registrován: 28. 02. 2003, 13:19
Kontaktovat uživatele:
Stav: Offline

Příspěvek od BB »

dracoola píše:To byl zase dilecek!!! Tentokrat vyborna hlaska toho snad jedinyho CP u Central Airlines -
Ta frequent flyer prostitutka: "Neznate pilota Roberta?" - "Ano,ja jsem jeho kapitan."


:D
Takze ted si zas budou vsichni myslet ze vsichni FO litaj s pridelenym CP... :?


Vzhledem k tomu, že se tam zatím víc než dva piloti (ten kapitán a jeden F/O) neobjevili, tak to s klidem tvrdit může. Mimo jiné má prý nalítáno 8 miliónu KM!!! :lol: A to jako jediný!!! 8)

dracoola
Vedoucí kabiny
Vedoucí kabiny
Příspěvky: 823
Registrován: 13. 08. 2006, 07:57
Bydliště: PRG
Stav: Offline

Příspěvek od dracoola »

Ovsem ale otazka "Nezapichame si jeste?" je dost drsna ne???? Teda ti piloti.... :?



:D

Zlin142
Kapitán
Kapitán
Příspěvky: 2049
Registrován: 21. 01. 2004, 00:53
Bydliště: LKHK
Stav: Offline

Příspěvek od Zlin142 »

BB píše: Mimo jiné má prý nalítáno 8 miliónu KM!!!


Jsem tenhle díl náhodou viděl. Já měl vždycky za to, že se počítá nálet v hodinách ne v km (a jestli akutečně v km tak se počítá jenom to ve vzduchu nebo i pojíždění? :wink: )

dracoola
Vedoucí kabiny
Vedoucí kabiny
Příspěvky: 823
Registrován: 13. 08. 2006, 07:57
Bydliště: PRG
Stav: Offline

Příspěvek od dracoola »

Zlin142 píše:
BB píše: Mimo jiné má prý nalítáno 8 miliónu KM!!!


Jsem tenhle díl náhodou viděl. Já měl vždycky za to, že se počítá nálet v hodinách ne v km (a jestli akutečně v km tak se počítá jenom to ve vzduchu nebo i pojíždění? :wink: )


... a to by ve Frankfurtu bylo hodne kilaku,tam se pojizdi snad 45min pokazdy a let pak do Prahy trva tak stejne dlouho...
:?


Odpovědět