Koupáci a palubní personál

Odpovědět
dell
Druhý pilot
Druhý pilot
Příspěvky: 1243
Registrován: 17. 11. 2006, 23:07
Stav: Offline

Příspěvek od dell »

2Thisway: ono hlavně proč zakladát druhé téma se stejným tématem,co? :wink: :D


katkutah
Cestující Economy Class
Cestující Economy Class
Příspěvky: 261
Registrován: 26. 01. 2007, 15:34
Stav: Offline

Příspěvek od katkutah »

Jafa píše:
jane píše:Dalsi kategorie? Tak uz tu byli zminovani Zidi, pak Arabove vseobecne, businesmani, italska mladez, rumunske babicky, delnici letici do Anglie a Irska, atd.


...přidal bych cetující z postsovětských republik.


Minule jsem v ten samy den potkala dvakrat nezavisle na sobe 2 skupiny italske mladeze, jednou jeli 119 z letiste, hned jsem si na vas holky vzpomela ... :lol: . Asi brzo to ceka i me, i kdyz nejvic se hrozim toho morskeho konika ...

stevard
Cestující Business Class
Cestující Business Class
Příspěvky: 491
Registrován: 19. 06. 2006, 20:03
Bydliště: PRG
Kontaktovat uživatele:
Stav: Offline

Příspěvek od stevard »

To ani nemusis, konici maj dostatecnej pocet vedoucich, aby deti srovnali. Vetsinou sou ale z letu vypleskly a nezlobej. Jediny co vzdycky bylo, tak velka spotreba sickness bags :) Dobře polovina detí je taky sjetá kinedrilem, kterej jak známo má vedlejší účinky-spavost. :) Bylo to vždycky super a i PP byli v pohodě.

prodejce
Prodejce
Prodejce
Příspěvky: 4294
Registrován: 14. 12. 2004, 11:51
Bydliště: na vejminku
Stav: Offline

Příspěvek od prodejce »

pěkná diskuze, jen co je pravda :o)

Již tradičně jsem na straně Jane, katkutah a personálu vůbec, to asi není žádná novinka :wink:

Ještě jeden dosud nezmíněný postřeh: U příležitosti cesty letadlem mají zákazníci charterových letů všeobecně ve zvyku aplikovat si DEZODORANT. Tito cestujícíc všeobecně si berou do letadla (tedy do společnosti) "lepší šaty" a použití dezodorantu má zřejmě doplnit celkově mimořádnou a sváteční atmosféru.

Tato drobnůstka, do které je vlastně každému prd, má ovšem za následek mnoho komických situací. Např.

1) zahájení check-inu, a tedy srocení lidí, je možné poznat po čuchu :o)
2) najednou něco smrdí - začnu se rozhlížet a je to pán přes 50, na nohou "Prestige", hnědý, záplatovaný koženkový kufr z druhé poloviny sedmdesátých let a do toho ten smrad - on to vlastně není smrad. Pán je čerstvě, až nepřirozeně hladce oholen - a taky že jo - JE to after-shave!

Eau d'égout Barbus, ročník 86:o)

Omlouvám se všem zákaznicky orientovaným, ale tvářit se vážně v tento okamžik prostě není možné. Navíc když se ten člověk přiblíží a začne s vážnou tváří něco chtít je to celé jen a jen o sebezapření:o)

3) Další hit, když DEZODORANT použila celá rodina a z každého individuálně je to cítit.

Pokud se tyto situace opakují periodicky s každým charterem, prostě nutně musí vzniknout samostatné označení "koupáci".

Naštěstí nejsem létající, ale klimoška musí mít co dělat:o)

jane
Druhý pilot
Druhý pilot
Příspěvky: 1421
Registrován: 15. 10. 2006, 16:13
Stav: Offline

Příspěvek od jane »

No ono zas neni tak bezne, ze by byl nekdo takhle navonen. z me zkusenosti jsou daleko castejsi pripady, kdy cestak nevidel vodu tak tyden, deodorant nikdy v zivote a jeste z nej tahnou cigara a pivo. trochu mi to pripomina oder v rannim busu na letiste, ve kterym jedou levne pracovni sily.


katkutah
Cestující Economy Class
Cestující Economy Class
Příspěvky: 261
Registrován: 26. 01. 2007, 15:34
Stav: Offline

Příspěvek od katkutah »

Ja muzu zase rict, ze podle vune/pachu je velmi lehke identifikovat cestujiciho. Treba opet ty zidi, ty maji takovou specifickou vuni, ale nemuzu rict, ze by mi to vadilo. Spis mi vadi - opet jednou - koupaci, kteri v lepsim pripade vylovi nekde v byte starou kolinskou, v horsim o deodorantu nikdy neslyseli. Dnes jsme to trochu rozebirali taky v kurzu :) .

Globik
Kapitán
Kapitán
Příspěvky: 5916
Registrován: 04. 01. 2004, 11:53
Oblíbené typy letadel: B767, Cessna 208
Pohlaví: muž
Bydliště: Honolulu
Stav: Offline

Příspěvek od Globik »

Prodejce,

domnívám se, že používat deodorant je mezi slušně vychovanými lidmi naprosto normální. Z Tvého příspěvku mám ale pocit, že ho podle Tebe používají jen primitivové.
Asi jsi chtěl napsat, že chartery do přímořských destinací létají jen burani, kteří neumí tuto běžnou kosmetickou pomůcku používat a naaplikují si ho na sebe moc. Trochu jsi to ale podle mě zevšeobecnil a přehnal.

vita
Kapitán
Kapitán
Příspěvky: 1812
Registrován: 06. 09. 2004, 21:57
Stav: Offline

Příspěvek od vita »

Podobné zážitky máme i v divadle, ale my tu přirozeně nemáme koupáky, ale návštěvníky televizních natáčení :D

prodejce
Prodejce
Prodejce
Příspěvky: 4294
Registrován: 14. 12. 2004, 11:51
Bydliště: na vejminku
Stav: Offline

Příspěvek od prodejce »

Nic jsem nepřehnal, dávám k lepšímu jen to co jsem zažil na vlastní čumák :P

když už jsme u toho autobusu - AE jezdí furt prázdné.... potkávám ho často i ve městě a jen jednou jsem viděl víc jak 5 lidí. :x

Thisway
Kapitán
Kapitán
Příspěvky: 1703
Registrován: 24. 05. 2005, 20:35
Stav: Offline

Příspěvek od Thisway »

katkutah píše: Treba opet ty zidi, ty maji takovou specifickou vuni,
Jak poznáš neortodoxního žida? Mám židovské kořeny, tak mě zajímá, jak podle tebe vonim, mluvim atd...

katkutah
Cestující Economy Class
Cestující Economy Class
Příspěvky: 261
Registrován: 26. 01. 2007, 15:34
Stav: Offline

Příspěvek od katkutah »

Thisway píše:
katkutah píše: Treba opet ty zidi, ty maji takovou specifickou vuni,
Jak poznáš neortodoxního žida? Mám židovské kořeny, tak mě zajímá, jak podle tebe vonim, mluvim atd...



:roll:

jane
Druhý pilot
Druhý pilot
Příspěvky: 1421
Registrován: 15. 10. 2006, 16:13
Stav: Offline

Příspěvek od jane »

Thisway píše:
katkutah píše: Treba opet ty zidi, ty maji takovou specifickou vuni,
Jak poznáš neortodoxního žida? Mám židovské kořeny, tak mě zajímá, jak podle tebe vonim, mluvim atd...


Tak ted si asi udelal chybu a predpokladam, ze tva popularita na tomto foru rapidne klesne :P

Thisway
Kapitán
Kapitán
Příspěvky: 1703
Registrován: 24. 05. 2005, 20:35
Stav: Offline

Příspěvek od Thisway »

jane píše:
Thisway píše:
katkutah píše: Treba opet ty zidi, ty maji takovou specifickou vuni,
Jak poznáš neortodoxního žida? Mám židovské kořeny, tak mě zajímá, jak podle tebe vonim, mluvim atd...


Tak ted si asi udelal chybu a predpokladam, ze tva popularita na tomto foru rapidne klesne :P
Na tvém místě bych se staral sípš o Tvoji popularitu u cestujícíh, teda pokud nechceš umřít hlady :twisted: Platí to dvojnásob, pokud pracuješ u ČSA.
Chybný je každý příspěvek, kde autor ne zrovna přívětivě popisuje chování koupáků (kteří ho mimochodem živí), nebo specifikuje dokonce vůně jednotlivých skupin svých PLATÍCÍCH KLIENTŮ... Říká vám něco slovo ÚCTA? Evidentně ne, proto vás prosím, běžte pracovat někam, kde se nebudete stýkat s lidmi, nebo nedej Bože pro ně něco dokonce dělat... :roll:
Já jenom čekám, kdy napíšete, že nejhorší ze všeho jsou Švédi, protože mají kudrnaté vlasy, nebo Němci, protože nosí brýle...

Já mám velmi vzdálené židovské předky, sám žid nejsem, tudíž má reakce s tím nijak nesouvisí, ale při pohledu na některé vaše rádoby vtipné poznámky jen nevěřícně kroutím hlavou :x

Globik
Kapitán
Kapitán
Příspěvky: 5916
Registrován: 04. 01. 2004, 11:53
Oblíbené typy letadel: B767, Cessna 208
Pohlaví: muž
Bydliště: Honolulu
Stav: Offline

Příspěvek od Globik »

prodejce píše:Nic jsem nepřehnal, dávám k lepšímu jen to co jsem zažil na vlastní čumák :P

když už jsme u toho autobusu - AE jezdí furt prázdné.... potkávám ho často i ve městě a jen jednou jsem viděl víc jak 5 lidí. :x


Všichni koupáci smrdí levnými deodoranty a jejich nepřiměřenou aplikací. Všichni muslimové jsou teroristi. Všichni východní Němci jsou komunisti. Atd. :roll:
Co když Ti řeknu, že jsem občas také koupák a kromě sportu používám nevonný deodorant a k tomu ne právě levnou toaletku. :wink:

kober
Cestující Economy Class
Cestující Economy Class
Příspěvky: 288
Registrován: 13. 07. 2005, 15:02
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:
Stav: Offline

Příspěvek od kober »

Thisway píše:Chybný je každý příspěvek, kde autor ne zrovna přívětivě popisuje chování koupáků (kteří ho mimochodem živí), nebo specifikuje dokonce vůně jednotlivých skupin svých PLATÍCÍCH KLIENTŮ... Říká vám něco slovo ÚCTA? Evidentně ne, proto vás prosím, běžte pracovat někam, kde se nebudete stýkat s lidmi, nebo nedej Bože pro ně něco dokonce dělat... :roll:

1) Chybný je každý příspěvek, který začíná "chybný je každý"...
2) Já s tím nemám problém - pokud se k samotným klientům chovají férově a slušně - což by pro profesionála neměl být problém. Někdy to může být těžké, považuju pak za naprosto normální, že se o tom vtipkuje mimo.
3) Jaký je rozdíl mezi "Treba opet ty zidi, ty maji takovou specifickou vuni, ale nemuzu rict, ze by mi to vadilo" a "říká vám něco slovo úcta" nebo "běžte pracovat někam, kde se nebudete stýkat s lidmi"?
4) Rád bych se na tomto fóru něco dozvěděl, i kdyby to někomu smrdělo...


Odpovědět