Koupáci a palubní personál

Odpovědět
Skytravel
Cestující Business Class
Cestující Business Class
Příspěvky: 346
Registrován: 05. 06. 2006, 15:55
Bydliště: Koucourkov
Stav: Offline

Příspěvek od Skytravel »

prodejce píše:Nic jsem nepřehnal, dávám k lepšímu jen to co jsem zažil na vlastní čumák :P

když už jsme u toho autobusu - AE jezdí furt prázdné.... potkávám ho často i ve městě a jen jednou jsem viděl víc jak 5 lidí. :x


podle meho nazoru jsou lide co cestuji na dovolenou 1x letadlem rocne
a "smrdi" levnym sprejem vetsinou daleko slusnejsi nez nekteri tzv. podnikatele. dva zlate prsteny, draha vonavka......... a chovaji se opravdu desive, nejlip kdyz si vypijou, protoze si mysli ze jsou neco vic :?


kober
Cestující Economy Class
Cestující Economy Class
Příspěvky: 288
Registrován: 13. 07. 2005, 15:02
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:
Stav: Offline

Příspěvek od kober »

Skytravel píše:podle meho nazoru jsou lide co cestuji na dovolenou 1x letadlem rocne
a "smrdi" levnym sprejem vetsinou daleko slusnejsi nez nekteri tzv. podnikatele. dva zlate prsteny, draha vonavka......... a chovaji se opravdu desive, nejlip kdyz si vypijou, protoze si mysli ze jsou neco vic :?

Nelze nesouhlasit. A tito tzv. podnikatelé jsou většinou daleko slušnější než někteří hokejisté, kteří se vracejí z Japonska z olympiády, kterou zrovna vyhráli. A tito tzv. olympijští vítězové jsou většinou daleko slušnější než majitelé soukromých letadel, protože tam si raději ani nepředstavujeme, co se na palubě děje... :roll:

Foxx
Vedoucí kabiny
Vedoucí kabiny
Příspěvky: 854
Registrován: 11. 02. 2003, 09:15
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:
Stav: Offline

Příspěvek od Foxx »

Thisway: Na tom o těch Židech nehledej nic antisemického, představ si horký červnový den, třicet stupňů ve stínu, slunce pálí a proti tobě si to vykračuje chlapík s plnovousem , v klobouku a kabátu barvy noci. No to se prostě už musí někde projevit 8)

Jinak jak na to koukám tak dělám hroznou chybu že před letem používám dežodorant. ..... :lol:

jane
Druhý pilot
Druhý pilot
Příspěvky: 1421
Registrován: 15. 10. 2006, 16:13
Stav: Offline

Příspěvek od jane »

Jojo, vcera sem vezla asi tak deset Dežů z Rumunska a ty evidetne dežodorant nepouzili :) Uz takhle letadla zrovna nevoni, k tomu se nam ucpal zachod a jeste tady ten smrad z toho, ze se nekdo nedežodorantuje.. hrozny pracovni podminky :D

Lucky
Cestující First Class
Cestující First Class
Příspěvky: 711
Registrován: 30. 01. 2005, 18:43
Stav: Offline

Příspěvek od Lucky »

jane píše:Jojo, vcera sem vezla asi tak deset Dežů z Rumunska a ty evidetne dežodorant nepouzili :) Uz takhle letadla zrovna nevoni, k tomu se nam ucpal zachod a jeste tady ten smrad z toho, ze se nekdo nedežodorantuje.. hrozny pracovni podminky :D


ten zachod se ucpal protoze do nej nekdo hodil lahvicku od dezodorantu :D


Globik
Kapitán
Kapitán
Příspěvky: 5915
Registrován: 04. 01. 2004, 11:53
Oblíbené typy letadel: B767, Cessna 208
Pohlaví: muž
Bydliště: Honolulu
Stav: Offline

Příspěvek od Globik »

Lucky píše:
jane píše:Jojo, vcera sem vezla asi tak deset Dežů z Rumunska a ty evidetne dežodorant nepouzili :) Uz takhle letadla zrovna nevoni, k tomu se nam ucpal zachod a jeste tady ten smrad z toho, ze se nekdo nedežodorantuje.. hrozny pracovni podminky :D


ten zachod se ucpal protoze do nej nekdo hodil lahvicku od dezodorantu :D
:D :D :D

katkutah
Cestující Economy Class
Cestující Economy Class
Příspěvky: 261
Registrován: 26. 01. 2007, 15:34
Stav: Offline

Příspěvek od katkutah »

Thisway píše:
jane píše:
Thisway píše:
katkutah píše: Treba opet ty zidi, ty maji takovou specifickou vuni,
Jak poznáš neortodoxního žida? Mám židovské kořeny, tak mě zajímá, jak podle tebe vonim, mluvim atd...


Tak ted si asi udelal chybu a predpokladam, ze tva popularita na tomto foru rapidne klesne :P
Na tvém místě bych se staral sípš o Tvoji popularitu u cestujícíh, teda pokud nechceš umřít hlady :twisted: Platí to dvojnásob, pokud pracuješ u ČSA.
Chybný je každý příspěvek, kde autor ne zrovna přívětivě popisuje chování koupáků (kteří ho mimochodem živí), nebo specifikuje dokonce vůně jednotlivých skupin svých PLATÍCÍCH KLIENTŮ... Říká vám něco slovo ÚCTA? Evidentně ne, proto vás prosím, běžte pracovat někam, kde se nebudete stýkat s lidmi, nebo nedej Bože pro ně něco dokonce dělat... :roll:
Já jenom čekám, kdy napíšete, že nejhorší ze všeho jsou Švédi, protože mají kudrnaté vlasy, nebo Němci, protože nosí brýle...

Já mám velmi vzdálené židovské předky, sám žid nejsem, tudíž má reakce s tím nijak nesouvisí, ale při pohledu na některé vaše rádoby vtipné poznámky jen nevěřícně kroutím hlavou :x


To Thisway: Konkretne k tem zidum - nebylo to mysleno vubec rasisticky nebo xenofobne, bylo to konstatovani faktu, ktery, alespon si tak myslim, si muzu dovolit. Nebudu psat o japoncich, ktere neznam, ani o italske mladezi, ale o zidech a arabech, kterych znam. I arabove maji svou specifickou vuni, a promin, ale patri to do vseobecneho vybaveni letusky znat nektere ty specifika ruznych etnik a narodu, aby jim mohla poskytovat co nejkvalitnejsi sluzby.

Thisway, ty se sem pravidelne chodis urazet, vsechno stahujes na sebe, zbytecne. Je mi jedno jestli si Zid nebo Muslim, ja jsem mluvila o zidovskem etniku zijicim v izraeli a litajicim s travel service.

Pokud nemas co prinosneho k tomuto tematu rict, tak si cti jine - bez urazky.

pkuran
Cestující Economy Class
Cestující Economy Class
Příspěvky: 150
Registrován: 14. 05. 2006, 13:57
Stav: Offline

Příspěvek od pkuran »

Mílí stewardi by si už konečně měli uvědomit, že jsou jenom taková navoněná varianta průvodčích a pinglů. A že snad už konečně zase platí to známé - náš zákazník, náš pán. :evil:

Globik
Kapitán
Kapitán
Příspěvky: 5915
Registrován: 04. 01. 2004, 11:53
Oblíbené typy letadel: B767, Cessna 208
Pohlaví: muž
Bydliště: Honolulu
Stav: Offline

Příspěvek od Globik »

pkuran píše:Mílí stewardi by si už konečně měli uvědomit, že jsou jenom taková navoněná varianta průvodčích a pinglů. A že snad už konečně zase platí to známé - náš zákazník, náš pán. :evil:

Ale pán nesmí smrdět! :wink:
A to lidé, co mají zákazníky, o nich nesmí drbat? :P

prodejce
Prodejce
Prodejce
Příspěvky: 4294
Registrován: 14. 12. 2004, 11:51
Bydliště: na vejminku
Stav: Offline

Příspěvek od prodejce »

no jasně, proč bysme nemohli klienty zdrbnout? :o

Každýho obsloužím podle toho, kolik platí, rychle, efektivně, nikomu se nesměju do očí, nicméně myslet si můžu naprosto co chci...

Ty nejhorší a konkrétní historky tady samozřejmě nešířím, do toho je každému prdek.

Platili mi židi, arabové, cikáni i číňani a s každým jsem vyšel. Ve své historii jsem na férovku poslal do pr. pouze 1 klienta, což byla češka zralého věku.

No a na závěr svojí obhajoby tradiční pichlavost: :twisted:

Myslíte, že si koupáci čistí i zuby před odjezdem na letiště? :lol: :o :shock:

katkutah
Cestující Economy Class
Cestující Economy Class
Příspěvky: 261
Registrován: 26. 01. 2007, 15:34
Stav: Offline

Příspěvek od katkutah »

Globík píše:
pkuran píše:Mílí stewardi by si už konečně měli uvědomit, že jsou jenom taková navoněná varianta průvodčích a pinglů. A že snad už konečně zase platí to známé - náš zákazník, náš pán. :evil:

Ale pán nesmí smrdět! :wink:
A to lidé, co mají zákazníky, o nich nesmí drbat? :P


Navonena a nalicena, a v hezkych satickach :lol: .
To, ze o nich tady mluvime neznamena, ze neplati ze zakaznik je panem. To je o profesionalite, a ja verim, ze ta nikomu z tady pritomnych stewardu nechybi.

I zakaznici drbou o nas, pisou na nas stiznosti, civeji na nas a dokonce si nas foti a nataceji!!

VictorK
Cestující Economy Class
Cestující Economy Class
Příspěvky: 258
Registrován: 21. 02. 2006, 22:37
Bydliště: Praha
Stav: Offline

Příspěvek od VictorK »

1)Kdyz uz tu mluvime o cichovem vjemu z cestujicich, kazda oblast (resp. skupina cestujicich) ma svuj specificky pach a neda se tomu zabranit. Napriklad kdyz nastoupi v CDG vetsi skupina Vietnamcu, letadlo razem pripomina holesovickou trznici. To same plati o Zidech (viz priklad s foustaym panemv kabate), Arabech, Africanech nebo jakekoli jine etnicke skupine. Je to dano prostredim a kulturou, coz se ve forme pachu konzervuje ve vsech vecech a obleceni (zkuste si cuchnout ke svym vecem po navratu z Indie ci rovnikove Afriky!) nezavisle na puvodu, nabozenstvi a barve pleti.
2)Pokud jsou „koupaci” citit svym nejlepsim dežodorantem v praze na check-inu, v zadnem pripade to neplati pro cestu zpatky. V Egypte je rano vyhodi z hotelu, cele dopoledne jedou busem na letiste, tri hodiny tam cekaji v dusne hale a nekdy pozde odpoledne konecne nastoupi do letadla. Pochopitelne spaleni (po dovolene), ziznivi a zpoceni (celodenni cesta a penize dosly- napit dostanem v letadle). Na to by nepomohl dežodorant sebelepsi znacky, i kdyby ho v kufru meli.
3)Pokud tady nekdo pise sve treba nelichotive postrehy na klienty (cestujici), neznamena to apriori, ze by se k nim nechoval profesionalne a vstricne. Od toho prece tohle forum je, nebo ne? MImochodem, uz jsem na delsim letu s neuveritelne prudnymi cestujicimi slysel, jak jeden kolega rikal druhemu (pote, co vsechny dukladne zdrbli a druhy obesel kabinu, zda nekdo neco nebude chtit) - „kdyby jsme se o nich zrovna nebavili, tak bych ti ten usmev i veril”. Podle me to presne vystihuje, co napsal Prodejce - myslet si muze kdo chce co chce, ovsem pokud cestujici za sve penize dostane kvalitni sluzbu, nikomu do toho nic neni.

Skytravel
Cestující Business Class
Cestující Business Class
Příspěvky: 346
Registrován: 05. 06. 2006, 15:55
Bydliště: Koucourkov
Stav: Offline

Příspěvek od Skytravel »

no myslet si muzes opravdu co chces, ale je na tvoji profesionalite at to nedas najevo :wink:

katkutah
Cestující Economy Class
Cestující Economy Class
Příspěvky: 261
Registrován: 26. 01. 2007, 15:34
Stav: Offline

Příspěvek od katkutah »

Skytravel píše:no myslet si muzes opravdu co chces, ale je na tvoji profesionalite at to nedas najevo :wink:


O tom ta profesionalita je :lol: . A krome toho, kdybychom ke sve klientele pristupovali tak, jak o ni tady drbeme, tak bychom tim asi velmi rychle prastili!

Na druhou stranu zase, je prijemne, kdyz nejaka babicka z Horni Dolni k tobe prijde a rekne ti, jak jsi uzasny/a, ze takoveho cloveka jeste za ty leta co cestuji nepotkali, a treba ti necha tatranku, kterou vnouce nesnedlo a tobe to padne doooobreee kdyz jsi domaci jidlo nevidel/a nekolik mesicu :D

Skytravel
Cestující Business Class
Cestující Business Class
Příspěvky: 346
Registrován: 05. 06. 2006, 15:55
Bydliště: Koucourkov
Stav: Offline

Příspěvek od Skytravel »

rizek bych ocenil vic nez tu tatranku :)


Odpovědět