Správy z webu

Odpovědět
pettte
Cestující Business Class
Cestující Business Class
Příspěvky: 455
Registrován: 02. 04. 2017, 15:55
Stav: Offline

Re: Správy z webu

Příspěvek od pettte »

No, vzhledem k tomu, že nejsi schopen sebereflexe, tak už napíšu jediné.

Když chceš něco "ředit" tak si nejdříve začni ředit to co piješ. Protože promiň, ale jsi jako malé dítě, které dupe nožičkou když není po jeho. Mně je to celkem jedno, na základě tvých reakcí jsi mne spíše přesvědčil, se podobným prodejcům vyhnout.

Tímto za sebe končím tuto, dále již zbytečnou, diskuzi. Jestli se chceš dále ztrapňovat, klidně si tak dělej.

Ale na něco si přeci jen přišel. Kdyby lidi nejezdili po té "blbé" dálnici PRG-BRQ, ale všichni jezdili po jiných okolních silnicích, tak by se to taky naředilo, a dálnice by byla prázdná, nebo skoro prázdná. Máš pravdu, Tvoje myšlenka má hloubku! =))


Globik
Kapitán
Kapitán
Příspěvky: 5905
Registrován: 04. 01. 2004, 11:53
Oblíbené typy letadel: B767, Cessna 208
Pohlaví: muž
Bydliště: Honolulu
Stav: Offline

Re: Správy z webu

Příspěvek od Globik »

prodejce píše:
pettte píše:Jinak taky si mohu svou rezervaci u Vás modifikovat kdykoliv , tedy i v noci a o víkendu na Vašem webu?

- rezervaci provedenou prodejcem můžeš modifikovat v Manage my booking aerolinky, to už je možné docela dlouhou dobu a funguje to čím dál lépe i napříč GDSy.

Letenku zakoupenou na webu aerolinky nemůžu modifikovat v Manage my booking té aerolinky?

Btw.v jiném vlákně jsem včera psal, že bych ocenil, kdyby ses vyjádřil k mému příspěvku, protože jsi tu k tomu asi nejkompetentnější. Rád bych si koupil letenku u prodejce, ovšem nejprofláknutější světoví prodejci se tváří, že takové spojení neexistuje, byť aerolinka to sama ke koupi na svém webu nabízí. Takže místo toho, abys napsal, že neumím hledat a poradil jak na to, mě ženeš do spárů aerolinky :D

flyingblue
Kapitán
Kapitán
Příspěvky: 5478
Registrován: 16. 12. 2008, 14:31
Bydliště: up in the air
Stav: Offline

Re: Správy z webu

Příspěvek od flyingblue »

Globik píše:
prodejce píše:
pettte píše:Jinak taky si mohu svou rezervaci u Vás modifikovat kdykoliv , tedy i v noci a o víkendu na Vašem webu?

- rezervaci provedenou prodejcem můžeš modifikovat v Manage my booking aerolinky, to už je možné docela dlouhou dobu a funguje to čím dál lépe i napříč GDSy.

Letenku zakoupenou na webu aerolinky nemůžu modifikovat v Manage my booking té aerolinky?

Btw.v jiném vlákně jsem včera psal, že bych ocenil, kdyby ses vyjádřil k mému příspěvku, protože jsi tu k tomu asi nejkompetentnější. Rád bych si koupil letenku u prodejce, ovšem nejprofláknutější světoví prodejci se tváří, že takové spojení neexistuje, byť aerolinka to sama ke koupi na svém webu nabízí. Takže místo toho, abys napsal, že neumím hledat a poradil jak na to, mě ženeš do spárů aerolinky :D


Zkus zvolit tradicnejsi komunikaci a svemu prodejci zavolej nebo dojdi na pobocku. Muj prodejce funguje taky na majlu, ale odpovida mi tam muj prodejce, nikoliv "Faroukh ze zakaznicke podpory".

Pokud si koupis letenku pres nejakeho globalniho "prodejce" (tedy spise provozovatele IT systemu), tak ziskas pouze minimum vyhod, ktere popisoval prodejce.

prodejce
Prodejce
Prodejce
Příspěvky: 4294
Registrován: 14. 12. 2004, 11:51
Bydliště: na vejminku
Stav: Offline

Re: Správy z webu

Příspěvek od prodejce »

Globik píše:Btw.v jiném vlákně jsem včera psal, že bych ocenil, kdyby ses vyjádřil k mému příspěvku, protože jsi tu k tomu asi nejkompetentnější.

SZ


Odpovědět