Volba prezidenta ČR

Odpovědět

Kdo by se měl stát novým českým prezidentem?

Václav Klaus
20
53%
Jiří Dienstbier
0
Žádná hlasování
Josef Zieleniec
1
3%
Václav Pačes
1
3%
Karel Schwarzenberg
14
37%
Petr Pithart
2
5%
 
Celkem hlasů: 38

Thisway
Kapitán
Kapitán
Příspěvky: 1703
Registrován: 24. 05. 2005, 20:35
Stav: Offline

Volba prezidenta ČR

Příspěvek od Thisway »

V příštím roce nás čeká volba nového prezidenta. Jediným oficiálním kandidátem na tuto funkci je zatím Václav Klaus. Je mnoho lidí, kterým jeho styl ani trochu nevyhovuje, ale je tu problém - kým ho nahradit? Já osobně velice ctím osobnost Karla Schwarzenberga, a proto bych dal svůj hlas jemu. I když on patrně kandidovat nebude, byl v této souvislosti opakovaně zmiňován. Nového prezidenta sice bude opět volit Parlament, ale i tak bych rád znal vaše názory na věc.


skater
Cestující First Class
Cestující First Class
Příspěvky: 706
Registrován: 08. 05. 2006, 21:13
Stav: Offline

Příspěvek od skater »

Tak to hodně hodně velký off-topic, který tady asi fakt nemá co dělat... Adminovi doporučuji zablokovat nebo smazat..Co má prezident sppolečnýho s leteckou dopravou, kromě toho že může používat hezkjý letadlo...?

Thisway
Kapitán
Kapitán
Příspěvky: 1703
Registrován: 24. 05. 2005, 20:35
Stav: Offline

Příspěvek od Thisway »

Řešily se tu volby do Sněmovny, fotbal, hokej i prodej kontaktních čoček. Uznávám ale, že se to sem příliš nehodí, takže pokud bude smazáno toto, měla by se smazat i uvedená témata. Ale byla by to škoda, protože myslím, že třeba konkrétně tohle je celkem zajímavé.

Dingo
Cestující Economy Class
Cestující Economy Class
Příspěvky: 246
Registrován: 12. 10. 2005, 10:03
Bydliště: Brno
Stav: Offline

Příspěvek od Dingo »

Já jsem dal hlas Schwarzenbergovi, Klaus mě docela štve kvůli svému postoji ke globálnímu oteplování... :roll:

Thisway
Kapitán
Kapitán
Příspěvky: 1703
Registrován: 24. 05. 2005, 20:35
Stav: Offline

Příspěvek od Thisway »

Není to samozřejmě nutnost, ale kdybyste i zdůvodnili, proč byste volili toho kterého kandidáta, bylo by to super. Ale pokud nechcete, chápu to.


Jeeloo
Cestující First Class
Cestující First Class
Příspěvky: 526
Registrován: 02. 02. 2007, 19:17
Stav: Offline

Příspěvek od Jeeloo »

Dingo píše:Já jsem dal hlas Schwarzenbergovi, Klaus mě docela štve kvůli svému postoji ke globálnímu oteplování... :roll:


S timhle souhlasim, ale jinak mi Klaus je vcelku sympaticky a hlavne vzhledem i kultivovany. Tedy, pro hlav statu reprezentativni, coz by mel byt v prve rade.

Cassidy
Cestující Economy Class
Cestující Economy Class
Příspěvky: 104
Registrován: 29. 06. 2004, 21:54
Stav: Offline

Příspěvek od Cassidy »

Jasně Schwarzenberg !!!!

Dingo
Cestující Economy Class
Cestující Economy Class
Příspěvky: 246
Registrován: 12. 10. 2005, 10:03
Bydliště: Brno
Stav: Offline

Příspěvek od Dingo »

Jeeloo píše:
Dingo píše:Já jsem dal hlas Schwarzenbergovi, Klaus mě docela štve kvůli svému postoji ke globálnímu oteplování... :roll:


S timhle souhlasim, ale jinak mi Klaus je vcelku sympaticky a hlavne vzhledem i kultivovany. Tedy, pro hlav statu reprezentativni, coz by mel byt v prve rade.


Ano, taky souhlas! Antiekolog, ješitnej, ale jinak vždycky na úrovni. K tomu Schwarzenbergovi - je mi sympatický, četl jsem s ním už mnoho rozhovorů a s jeho názory souhlasím.

kober
Cestující Economy Class
Cestující Economy Class
Příspěvky: 288
Registrován: 13. 07. 2005, 15:02
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:
Stav: Offline

Příspěvek od kober »

Klaus. Dříve jsem ho moc v lásce neměl, ale jako prezident si mě získal.

kober
Cestující Economy Class
Cestující Economy Class
Příspěvky: 288
Registrován: 13. 07. 2005, 15:02
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:
Stav: Offline

Příspěvek od kober »

Dingo píše:Já jsem dal hlas Schwarzenbergovi, Klaus mě docela štve kvůli svému postoji ke globálnímu oteplování... :roll:

Nesouhlasit s Klausem ohledně globálního oteplování a zároveň chodit na Airways je slušná schíza, ne? 8)

Thisway
Kapitán
Kapitán
Příspěvky: 1703
Registrován: 24. 05. 2005, 20:35
Stav: Offline

Příspěvek od Thisway »

kober píše:
Dingo píše:Já jsem dal hlas Schwarzenbergovi, Klaus mě docela štve kvůli svému postoji ke globálnímu oteplování... :roll:

Nesouhlasit s Klausem ohledně globálního oteplování a zároveň chodit na Airways je slušná schíza, ne? 8)

Nejlepší je kompromis - proti globálnímu oteplování nelze bojovat tak, že budu chodit do Francie pěšky nebo dávat do reprezentačních prostor Pražského Hradu zářivky, jak by si to přál jeden nejmenovaný koaliční politik, ale zároveň tento problém určitě není dobré přehližet či bagatelizovat. Myslím, že tento názor se mnou sdílí vetšina obyvatel ČR a divím se, že muž na intelektuální úrovni Václava Klause není ochoten tento fakt přijmout a trochu mu i přizpůsobit své vystupování v zahraniční. Občas na mě působí tak, že dodnes nepřenesl přes srdce, že největším Čechem nebyl zvolen on, ale nějaký Karel IV. Avšak stejně jako on nemám příliš v lásce malé skupinky ekologických či jiných aktivistů, kteří se třeba někam přivážou, aby zabránily stavbě dálnice, letiště nebo Národní knihovny...

Dingo
Cestující Economy Class
Cestující Economy Class
Příspěvky: 246
Registrován: 12. 10. 2005, 10:03
Bydliště: Brno
Stav: Offline

Příspěvek od Dingo »

kober píše:
Dingo píše:Já jsem dal hlas Schwarzenbergovi, Klaus mě docela štve kvůli svému postoji ke globálnímu oteplování... :roll:

Nesouhlasit s Klausem ohledně globálního oteplování a zároveň chodit na Airways je slušná schíza, ne? 8)


No jo no... Letadla a vše kolem nich má u mě výjimku. :) Ale jinak Thisway výše to řekl pěkně, chce to kompromis.


Odpovědět