Bludy pana Sůry

Odpovědět
HonzaLB
Druhý pilot
Druhý pilot
Příspěvky: 1484
Registrován: 09. 11. 2006, 09:02
Stav: Offline

Re: Bludy pana Sůry

Příspěvek od HonzaLB »

Kdybys napsal článek v tomto smyslu, tak ti airlines zatopí

Jak by mi prosím zatopili?-)to je další dobrý vtip:-)


HonzaLB
Druhý pilot
Druhý pilot
Příspěvky: 1484
Registrován: 09. 11. 2006, 09:02
Stav: Offline

Re: Bludy pana Sůry

Příspěvek od HonzaLB »

tak to bude asi dráha politika..třikrát na konkrétní otázku žádná odpověď-)

ziletka
Cestující First Class
Cestující First Class
Příspěvky: 780
Registrován: 07. 04. 2007, 16:52
Bydliště: Brumov-Bylnice
Stav: Offline

Re: Bludy pana Sůry

Příspěvek od ziletka »

To že se mi nelíbí agresivní a útočná rétorika pana "prodejce" tady řešit nechci, obrázek si udělá každý sám. Ale část z poplatků, které si účtují cestovní kanceláře jsou podle mě jednoznačně příjmem cestovek, a i kdyby došlo ke snížení poplatků ze strany let. společností cest. kanceláře na to nijak reagovat nebudou a dál si budou účtovat ty své nehorázné pálky. To, že něchtějí zveřejnit kolik platí let. přepravcům mluví samo za sebe :?

prodejce
Prodejce
Prodejce
Příspěvky: 4294
Registrován: 14. 12. 2004, 11:51
Bydliště: na vejminku
Stav: Offline

Re: Bludy pana Sůry

Příspěvek od prodejce »

ziletka píše:To že se mi nelíbí agresivní a útočná rétorika pana "prodejce" tady řešit nechci, obrázek si udělá každý sám. Ale část z poplatků, které si účtují cestovní kanceláře jsou podle mě jednoznačně příjmem cestovek, a i kdyby došlo ke snížení poplatků ze strany let. společností cest. kanceláře na to nijak reagovat nebudou a dál si budou účtovat ty své nehorázné pálky. To, že něchtějí zveřejnit kolik platí let. přepravcům mluví samo za sebe :?


díky za normální názor. Konečně.

Myslím, že moje reakce na plivanec-článek od HS je v úměře k tomu, co v tom článku proběhlo.

A to to ještě není řeč o tom, že v závěru článku - který pojednává o CK - je zdůrazněno, že v první řadě Ryanair žádné paliváče neúčtuje a O´Leary je tvrdě kritizuje :D :lol:

HonzaLB
Druhý pilot
Druhý pilot
Příspěvky: 1484
Registrován: 09. 11. 2006, 09:02
Stav: Offline

Re: Bludy pana Sůry

Příspěvek od HonzaLB »

prodejce píše:
ziletka píše:To že se mi nelíbí agresivní a útočná rétorika pana "prodejce" tady řešit nechci, obrázek si udělá každý sám. Ale část z poplatků, které si účtují cestovní kanceláře jsou podle mě jednoznačně příjmem cestovek, a i kdyby došlo ke snížení poplatků ze strany let. společností cest. kanceláře na to nijak reagovat nebudou a dál si budou účtovat ty své nehorázné pálky. To, že něchtějí zveřejnit kolik platí let. přepravcům mluví samo za sebe :?


díky za normální názor. Konečně.

Myslím, že moje reakce na plivanec-článek od HS je v úměře k tomu, co v tom článku proběhlo.

A to to ještě není řeč o tom, že v závěru článku - který pojednává o CK - je zdůrazněno, že v první řadě Ryanair žádné paliváče neúčtuje a O´Leary je tvrdě kritizuje :D :lol:

a není to snad pravda? mám psát, že všechny letecké společnosti je účtují, když to není pravda? ty tři společnosti, co tam jsou, jsou seřazené podle počtu cestujících...
Nicméně je mi Tě líto, že nejsi schopen odhalit svoji anonymitu. Je vidět, že si asi za svým názorem hodně stojíš:-)


prodejce
Prodejce
Prodejce
Příspěvky: 4294
Registrován: 14. 12. 2004, 11:51
Bydliště: na vejminku
Stav: Offline

Re: Bludy pana Sůry

Příspěvek od prodejce »

Nebýt anonymity fóra, tak se některé věci nikdy nevynesou ven, resp. se na cestovní scéně vůbec nediskutují.

Airlines skutečně je za co kritizovat, s tím souhlasím. A jestli začneš veřejně pranýřovat velké airlines stejnou dikcí jako cestovky ("dobrý byznys" apod), tak to budeš první.. takže se nechám překlopit :wink:

Hlavně prosím přitom nezpůsob nechtěné oběti. Travel trade v CZ je malé smetiště, takže přiřadit si k nějaké anonymní informaci jméno jeho původce není tak obtížné...

j.ree
Kapitán
Kapitán
Příspěvky: 1995
Registrován: 17. 04. 2007, 19:22
Oblíbené typy letadel: A318, A330-300, ATR42
Pohlaví: muž
Bydliště: OSR
Kontaktovat uživatele:
Stav: Offline

Re: Bludy pana Sůry

Příspěvek od j.ree »

prodejce píše:
j.ree píše:ja jsem jen reagoval na tvuj vyrok ze u CK palivovy priplatek neni, bo splyva...


nechápu o čem mluvíš. Poukazuju na to, že palivové příplatky zavádějí letecké společnosti, nikoliv CK.[quote]

Tady jsme si akurat nerozumeli. Jinak, pan prodejce vy si myslite opravdu, ze CK maji narizeno od let. spolecnosti vybirat takove palky? Pokud by tomu byla pravda, tak se nemusi bat ukazovat smlouvy, tam by to bylo napsano cerne na bilem. Proto se uziva termin ze priplatky zavadi CK. Tak to je mysleno, je to jen obrat, ne doslovna definice.

Nemate web www.akcniletenky.com nahodou?

HonzaLB
Druhý pilot
Druhý pilot
Příspěvky: 1484
Registrován: 09. 11. 2006, 09:02
Stav: Offline

Re: Bludy pana Sůry

Příspěvek od HonzaLB »

prodejce píše:Nebýt anonymity fóra, tak se některé věci nikdy nevynesou ven, resp. se na cestovní scéně vůbec nediskutují.

Airlines skutečně je za co kritizovat, s tím souhlasím. A jestli začneš veřejně pranýřovat velké airlines stejnou dikcí jako cestovky ("dobrý byznys" apod), tak to budeš první.. takže se nechám překlopit :wink:

Hlavně prosím přitom nezpůsob nechtěné oběti. Travel trade v CZ je malé smetiště, takže přiřadit si k nějaké anonymní informaci jméno jeho původce není tak obtížné...


ano, travel trade v CZ je smetiště..a to doslova...a hodně zapáchající :D
když se lidi stydí za svůj názor říct ho veřejně, tak k tomu nemám fakt co dodat. Tímto tuto diskusi z mé strany končím. Za svým textem si stojím a připomínky si rád vyslechnu, ale v tomto případě s nimi fakt nesouhlasím. Pokud si chtějí CK hrát na obětní beránky airlines, tak jim fakt nevěřím. Proč by jinak Neckermann či Alex či West Holiday účtovaly konečné ceny? Zakládat vlákno Bludy pana prodejce nehodlám, ale o Tvých názorech si myslím své. A hlavně, jak jsi psal, svět je potřeba vidět v souvislostech. Ty mi bohužel nedodáváš.

prodejce
Prodejce
Prodejce
Příspěvky: 4294
Registrován: 14. 12. 2004, 11:51
Bydliště: na vejminku
Stav: Offline

Re: Bludy pana Sůry

Příspěvek od prodejce »

HonzaLB píše:ano, travel trade v CZ je smetiště..a to doslova...a hodně zapáchající :D
když se lidi stydí za svůj názor říct ho veřejně, tak k tomu nemám fakt co dodat. Tímto tuto diskusi z mé strany končím. Za svým textem si stojím a připomínky si rád vyslechnu, ale v tomto případě s nimi fakt nesouhlasím. Pokud si chtějí CK hrát na obětní beránky airlines, tak jim fakt nevěřím. Proč by jinak Neckermann či Alex či West Holiday účtovaly konečné ceny? Zakládat vlákno Bludy pana prodejce nehodlám, ale o Tvých názorech si myslím své. A hlavně, jak jsi psal, svět je potřeba vidět v souvislostech. Ty mi bohužel nedodáváš.


Z těchto odpovědí je vidět, že jsi zcela nedotknutý problematikou... bohužel. O leteckých se pomalu něco učíš, ale package holidays jsi nedotknutej - prostě nic. Po tvých úpravách je ten článek na idnesu ještě horší než byl. Směs vzájemně nesouvisejících blbostí. Na ČSA si samozřejmě nešáhnul ani prstíčkem, abys přes něj nedostal. ČSA nic nesnižuje.

Publicisti, co jednu chvíli píšou o dopravních značkách, pak o mafii a den nato o letenkách. To je fakt kvalita... a "svědomí národa", jak o sobě prohlásil jeden z tvých kolegů :lol: Ale hlavně, že se za to nestydíš :lol:

HonzaLB
Druhý pilot
Druhý pilot
Příspěvky: 1484
Registrován: 09. 11. 2006, 09:02
Stav: Offline

Re: Bludy pana Sůry

Příspěvek od HonzaLB »

prodejce píše:
HonzaLB píše:ano, travel trade v CZ je smetiště..a to doslova...a hodně zapáchající :D
když se lidi stydí za svůj názor říct ho veřejně, tak k tomu nemám fakt co dodat. Tímto tuto diskusi z mé strany končím. Za svým textem si stojím a připomínky si rád vyslechnu, ale v tomto případě s nimi fakt nesouhlasím. Pokud si chtějí CK hrát na obětní beránky airlines, tak jim fakt nevěřím. Proč by jinak Neckermann či Alex či West Holiday účtovaly konečné ceny? Zakládat vlákno Bludy pana prodejce nehodlám, ale o Tvých názorech si myslím své. A hlavně, jak jsi psal, svět je potřeba vidět v souvislostech. Ty mi bohužel nedodáváš.


Z těchto odpovědí je vidět, že jsi zcela nedotknutý problematikou... bohužel. O leteckých se pomalu něco učíš, ale package holidays jsi nedotknutej - prostě nic. Po tvých úpravách je ten článek na idnesu ještě horší než byl. Směs vzájemně nesouvisejících blbostí. Na ČSA si samozřejmě nešáhnul ani prstíčkem, abys přes něj nedostal. ČSA nic nesnižuje.

Publicisti, co jednu chvíli píšou o dopravních značkách, pak o mafii a den nato o letenkách. To je fakt kvalita... a "svědomí národa", jak o sobě prohlásil jeden z tvých kolegů :lol: Ale hlavně, že se za to nestydíš :lol:

http://ekonomika.idnes.cz/csa-zlevnily- ... oprava_vem
předpokládám, že tentokrát jsem nedostatečně napsal o cestovkách, protože se bojím, že od nich dostanu přes prst:-)
až v ČR najdeš nějaké médium, kde se člověk může věnovat pouze letadlům, dej mi vědět:-)

prodejce
Prodejce
Prodejce
Příspěvky: 4294
Registrován: 14. 12. 2004, 11:51
Bydliště: na vejminku
Stav: Offline

Re: Bludy pana Sůry

Příspěvek od prodejce »

no helemese :D a hned se mi zvedla nálada při pátku :lol:
.. kdybych sledoval víc idnes.cz, tak bych Věděl První :shock:

... dobrá dobrá. Tím si odmazal kousek ze své viny, ale to bych nebyl prodejce, abych si nerejpnul: .. kurnik, to musíš čekat, až ti nějaký prodejce pošle SZ, aby sis ověřil že Hupáková lže jak tiskne? .. a o CK jsi psal tou smetišťovou dikcí, tady je to takové korektní, chybí mi tam věta, že ČSA dělají z čechů dojné krávy... :mrgreen:

krásný víkend všem :arrow:

HonzaLB
Druhý pilot
Druhý pilot
Příspěvky: 1484
Registrován: 09. 11. 2006, 09:02
Stav: Offline

Re: Bludy pana Sůry

Příspěvek od HonzaLB »

prodejce píše:no helemese :D a hned se mi zvedla nálada při pátku :lol:
.. kdybych sledoval víc idnes.cz, tak bych Věděl První :shock:

... dobrá dobrá. Tím si odmazal kousek ze své viny, ale to bych nebyl prodejce, abych si nerejpnul: .. kurnik, to musíš čekat, až ti nějaký prodejce pošle SZ, aby sis ověřil že Hupáková lže jak tiskne? .. a o CK jsi psal tou smetišťovou dikcí, tady je to takové korektní, chybí mi tam věta, že ČSA dělají z čechů dojné krávy... :mrgreen:

krásný víkend všem :arrow:

jenže čsa zlevnily:-)pět skvělých segmentů typu bratislava - praha - řím atd, takže včera říkala pravdu:-)
a konkrétní zlevnění z nich nebylo možné vydolovat, až dnes...
tohle je korektní? přál bych Ti slyšet, co jsem si už vyslechl:-)z ck se včera neozval nikdo:-)

prodejce
Prodejce
Prodejce
Příspěvky: 4294
Registrován: 14. 12. 2004, 11:51
Bydliště: na vejminku
Stav: Offline

Re: Bludy pana Sůry

Příspěvek od prodejce »

HonzaLB píše: přál bych Ti slyšet, co jsem si už vyslechl:-)


v jakém smyslu vyslech.. airlines se bouří??

euroflyer
Druhý pilot
Druhý pilot
Příspěvky: 1480
Registrován: 08. 05. 2007, 21:10
Stav: Offline

Re: Bludy pana Sůry

Příspěvek od euroflyer »

prodejce píše:
HonzaLB píše: přál bych Ti slyšet, co jsem si už vyslechl:-)


v jakém smyslu vyslech.. airlines se bouří??

kdo asi tak může volat po takovém textu:-)

prodejce
Prodejce
Prodejce
Příspěvky: 4294
Registrován: 14. 12. 2004, 11:51
Bydliště: na vejminku
Stav: Offline

Re: Bludy pana Sůry

Příspěvek od prodejce »

euroflyer píše:kdo asi tak může volat po takovém textu:-)


.. no to by mě právě taky zajímalo...


Odpovědět