Bludy pana Sůry

Odpovědět
PDan
Cestující First Class
Cestující First Class
Příspěvky: 603
Registrován: 27. 08. 2009, 22:59
Stav: Offline

Re: Bludy pana Sůry

Příspěvek od PDan »

prodejce píše:.. no teď jste chytří jako na té družstevní schůzi vlastníků bytů. Ale otázky pro Clarka.. to neměl nikdo ani jednu.

Protoze to je vicemene nezajimave. Emirates o sobe informuje i tak dost, takze je vse znamo a vztahnuto k nasemu trhu neni moc co se ptat. Se ma clovek ptat kdy zacnou litat 2x denne nebo jestli objednaji 62 nebo 68 A380 ? Me by teda zadna zajimava otazka nenapadla co bych od nich chtel vedet...
To na CSA, Ryanair, easyJet nebo TVS bych asi neco dohromady dal :-)


HighFlyer
Kapitán
Kapitán
Příspěvky: 4080
Registrován: 21. 01. 2004, 17:56
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:
Stav: Offline

Re: Bludy pana Sůry

Příspěvek od HighFlyer »

prodejce píše:.. takže to máme 96 pochybovačných článků o ČSA a 48 nadšených článků o Ryanu. Takže otázka spíše stojí, jestli ta statistika je half-empty nebo half-full.

Zkus zapremyslet nad otazkou, cim to je, ze media pisou o CSA "pochybovacne" a o Ryanairu "nadsene".

(A prosim uz ne tu o tech PR agenturach).

prodejce
Prodejce
Prodejce
Příspěvky: 4294
Registrován: 14. 12. 2004, 11:51
Bydliště: na vejminku
Stav: Offline

Re: Bludy pana Sůry

Příspěvek od prodejce »

.. no tak zapřemýšlej spíš ty. Už z otázky vyplývá, že v tom nemáš příliš jasno. Zkus si třeba přečíst pár posledních reakcí HonzyLB, jestli tě něco napadne.. (teď mi trochu připadá, že se snažíš vyvolat hádku prodejce/HF jen tak. Tohle už se tady podrobně probíralo.)

j.ree
Kapitán
Kapitán
Příspěvky: 1995
Registrován: 17. 04. 2007, 19:22
Oblíbené typy letadel: A318, A330-300, ATR42
Pohlaví: muž
Bydliště: OSR
Kontaktovat uživatele:
Stav: Offline

Re: Bludy pana Sůry

Příspěvek od j.ree »

ja myslim, ze HF ti dal ukol a otazku. A ty se zase sprajcujes a nejak nechces premyslet a odpovidat, zase odpovidas na otazku otazkou. Vlastne ani nic jineho od tebe necekam ...

prodejce
Prodejce
Prodejce
Příspěvky: 4294
Registrován: 14. 12. 2004, 11:51
Bydliště: na vejminku
Stav: Offline

Re: Bludy pana Sůry

Příspěvek od prodejce »

Mě je docela jedno co ode mě čekáš. Hlavně si mě nepleť s výstřižkovou službou, prosimtě. :D

Jestli je HF línej si najít diskuze na toto téma, který tady probíhaly za jeho přítomnosti, tak já nejsem ten pravej, kdo mu s tim pomůže. Prostě ty hádky, co se HF pokouší zakládát, jsou monotematické. Už dávno vyhádané. Až přijde nezpracované téma, rád se přidám.


flyingblue
Kapitán
Kapitán
Příspěvky: 5478
Registrován: 16. 12. 2008, 14:31
Bydliště: up in the air
Stav: Offline

Re: Bludy pana Sůry

Příspěvek od flyingblue »

HonzaLB píše:jinak na hrubý pytle hrubá záplata, jak se říká:)proto tak reaguji na přihlouplé vzkazy Zlin142 či flyingblue. proto i vzpomínka na nadala, která byla hnusná, to uznávám:)Pro pravdu se člověk zlobí, to je známé pořekadlo. V případě některých vzkazů zde bych ho ale upravil na Pro lež a zbytečné kecy se člověk zlobí:)


Zkus reagovat tim, ze budes psat koreknte o faktech a ne nejaky blaboly o fantasmagoriich :-)

HonzaLB
Druhý pilot
Druhý pilot
Příspěvky: 1484
Registrován: 09. 11. 2006, 09:02
Stav: Offline

Re: Bludy pana Sůry

Příspěvek od HonzaLB »

flyingblue píše:
HonzaLB píše:jinak na hrubý pytle hrubá záplata, jak se říká:)proto tak reaguji na přihlouplé vzkazy Zlin142 či flyingblue. proto i vzpomínka na nadala, která byla hnusná, to uznávám:)Pro pravdu se člověk zlobí, to je známé pořekadlo. V případě některých vzkazů zde bych ho ale upravil na Pro lež a zbytečné kecy se člověk zlobí:)


Zkus reagovat tim, ze budes psat koreknte o faktech a ne nejaky blaboly o fantasmagoriich :-)

flyingblue: zkuste mi uvést případy, kdy jsem psal nekorektně a ne o faktech. jen tvrdím, že ve vašem posledním příspěvku ve vláknu ryanair o vzniku textu o letech na stojáka jsou 3 lži:)zda vědomé či nevědomé, to už neřeším:)

flyingblue
Kapitán
Kapitán
Příspěvky: 5478
Registrován: 16. 12. 2008, 14:31
Bydliště: up in the air
Stav: Offline

Re: Bludy pana Sůry

Příspěvek od flyingblue »

HonzaLB píše:
flyingblue píše:
HonzaLB píše:jinak na hrubý pytle hrubá záplata, jak se říká:)proto tak reaguji na přihlouplé vzkazy Zlin142 či flyingblue. proto i vzpomínka na nadala, která byla hnusná, to uznávám:)Pro pravdu se člověk zlobí, to je známé pořekadlo. V případě některých vzkazů zde bych ho ale upravil na Pro lež a zbytečné kecy se člověk zlobí:)


Zkus reagovat tim, ze budes psat koreknte o faktech a ne nejaky blaboly o fantasmagoriich :-)

flyingblue: zkuste mi uvést případy, kdy jsem psal nekorektně a ne o faktech. jen tvrdím, že ve vašem posledním příspěvku ve vláknu ryanair o vzniku textu o letech na stojáka jsou 3 lži:)zda vědomé či nevědomé, to už neřeším:)


Budete si ty blaboly muset najit sam. Za domaci ukol.

Nevedoma lez? To je nejaka novinka z kuchyne vydavatelstvi MAFRA? Nebo nejaky novy vyznam slova lez?

HonzaLB
Druhý pilot
Druhý pilot
Příspěvky: 1484
Registrován: 09. 11. 2006, 09:02
Stav: Offline

Re: Bludy pana Sůry

Příspěvek od HonzaLB »

flyingblue: děkuji za potvrzení vaší ubohosti a zoufalosti.

flyingblue
Kapitán
Kapitán
Příspěvky: 5478
Registrován: 16. 12. 2008, 14:31
Bydliště: up in the air
Stav: Offline

Re: Bludy pana Sůry

Příspěvek od flyingblue »

HonzaLB píše:flyingblue: děkuji za potvrzení vaší ubohosti a zoufalosti.


Ja uz to nejak snesu :lol: Na potvrzeni Vaseho stavu si pockame na dalsi clanek ...

HighFlyer
Kapitán
Kapitán
Příspěvky: 4080
Registrován: 21. 01. 2004, 17:56
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:
Stav: Offline

Re: Bludy pana Sůry

Příspěvek od HighFlyer »

prodejce píše:.. no tak zapřemýšlej spíš ty. Už z otázky vyplývá, že v tom nemáš příliš jasno. Zkus si třeba přečíst pár posledních reakcí HonzyLB, jestli tě něco napadne.. (teď mi trochu připadá, že se snažíš vyvolat hádku prodejce/HF jen tak. Tohle už se tady podrobně probíralo.)

Ty jo, v tomdle vlakne jsem tyden nebyl a takovy tezky kalibry jsem tady zmeskal.

Takze jeste jednou: Cim to muze byt, ze media pisou o CSA jako o bande blbecku, kteri si neumi sednout na zachodovou misu spravnym smerem a o Ryanairu jako o tech nejvetsich bouracich? A opakovane prosim, uz ne tu o tech PR agenturach a taky ne tu o ctenosti. HonzaLB poodhalil, ze ctenost muze byt duvod PROC psat o Ryanairu, nikoli JAK psat o Ryanairu (a jak o CSA). Proste se k tomu postav ferove, jako chlap: jaky je duvod, ze CSA v mediich vychazi neustale jako banda blbecku, kteri si neumi sednout na zachodovou misu spravnym smerem?

Tvoje odkazy na drive napsane texty jsou pouhym (zbabelym) uhybnym manevrem.

Knourani o "snaze vyvolat hadku prodejce/HF jen tak" uz pouze tvoje osobni paranoia.

prodejce
Prodejce
Prodejce
Příspěvky: 4294
Registrován: 14. 12. 2004, 11:51
Bydliště: na vejminku
Stav: Offline

Re: Bludy pana Sůry

Příspěvek od prodejce »

malá letní repríza:

HighFlyer píše:A co teda udelas s tim Disclaimerem? Zacnes si ho pod prispevky psat? Bylo by to zcela namiste, kdyz se podivame na tvoji osobni zainterestovanost.

Otázka byla zodpovězena 19.3.2010: viewtopic.php?f=8&t=5361&p=116978#p116978

Tedy zbytečně mrháš internetem. Přináším konstruktivní návrh, abys svoje příspěvky, které obsahují nějakou novou myšlenku či nezodpovězený dotaz psal červeně.

Na tyto příspěvky se pokusím odpovědět. Moje odpovědi na tvé další příspěvky jsou dostupné pod kolonkou Hledej v pravém horním rohu obrazovky.

HighFlyer
Kapitán
Kapitán
Příspěvky: 4080
Registrován: 21. 01. 2004, 17:56
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:
Stav: Offline

Re: Bludy pana Sůry

Příspěvek od HighFlyer »

Takze jeste jednou: Cim to muze byt, ze media pisou o CSA jako o bande blbecku, kteri si neumi sednout na zachodovou misu spravnym smerem?
http://img2.immage.de/1311d8b35intimate.jpg

prodejce
Prodejce
Prodejce
Příspěvky: 4294
Registrován: 14. 12. 2004, 11:51
Bydliště: na vejminku
Stav: Offline

Re: Bludy pana Sůry

Příspěvek od prodejce »

Letní vlna repríz :P

V pravém horním rohu obrazovky zadej keyword "lži".

HighFlyer
Kapitán
Kapitán
Příspěvky: 4080
Registrován: 21. 01. 2004, 17:56
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:
Stav: Offline

Re: Bludy pana Sůry

Příspěvek od HighFlyer »

prodejce píše:V pravém horním rohu obrazovky zadej keyword "lži".

Beru to jako finalni priznani tve prohry.


Odpovědět