Bludy pana Sůry

Odpovědět
Pan Am
Kapitán
Kapitán
Příspěvky: 1822
Registrován: 08. 01. 2003, 21:50
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:
Stav: Offline

Re: Bludy pana Sůry

Příspěvek od Pan Am »

JackBrno píše:
tygrlive píše:Dnesni clanek pana Sury na iDnes je dukazem, ze je jen pisalek a smejdil na Foru a ze nikam nelete. Ackoliv mam na CSA dost kriticky nazor, znhlediska cestovatele je 1000x lepsi letet CSA nez Wizzairem. Cili krach a odchod CSA rozhodne pro lidi je horsim resenim. Travelizace ceske dopravy nepronese usporu a ani komfort.


No, rozdíl mezi letem WZZ a OK v ekonomické třídě bez přestupu po Evropě rozhodně není 1000x. Případně není jisté ve prospěch kterého dopravce :-) Takové řeči mají čistě nostalgický, nikoliv reálný základ. Ano, mě by se taky líbilo, kdyby ČSA byl stabilní národní dopravce na vysoké úrovni za přijatelné ceny. Ale nic takového už ČSA dávno není, je to jen šedý průměr žijící ze svého jména a státních dotací. Děkuji, ale nic takového už na trhu nemá místo. Buď začnoj fungovat na komerčním základě (a mají velkou výhodu ve své historii) nebo ať zmizí.


V čem spočívá ta velká výhoda v historii?


JackBrno
Kapitán
Kapitán
Příspěvky: 2574
Registrován: 08. 01. 2008, 13:03
Stav: Offline

Re: Bludy pana Sůry

Příspěvek od JackBrno »

Spočívá ve značce a její známosti. Druhá věc je, že ji ČSA neumí využít.

tygrlive
Vedoucí kabiny
Vedoucí kabiny
Příspěvky: 821
Registrován: 23. 12. 2009, 22:07
Stav: Offline

Re: Bludy pana Sůry

Příspěvek od tygrlive »

HonzaLB píše:tygrlive: jasně, když dojdou argumenty, tak použijeme Babiše. Jen jste zapomněl, že stejný názor na výkon souseda odsouzeného Janouška jsem měl i za dob, kdy byl vlastník z Německa.
flyingblue: rozhodně v kontextu hospodaření vidím. Proto jsem potěšen, že ČSA byly v takové kondici, že měl pan transparentní Dvořák čas se věnovat namísto řešení průserů v této firmě výběru nábytku


Babis je argument. Pro radu slusnejch novinaru dokonce duvod, vyvazat se ze zoldu... Ale zas vic zbylo na nejvernejsi nohsledy, zejo. Ale uvidime, vcem bude ten zasqdni rozdil mezi manazery anofertu a manazery, co byly ve statnich firmach predtim. Pockam si, nebot nemam sklenenou kouli :)

HonzaLB
Druhý pilot
Druhý pilot
Příspěvky: 1484
Registrován: 09. 11. 2006, 09:02
Stav: Offline

Re: Bludy pana Sůry

Příspěvek od HonzaLB »

Zdenek píše:
HonzaLB píše:že měl pan transparentní Dvořák čas se věnovat namísto řešení průserů v této firmě výběru nábytku

Když je nábytek takový zásek, kolik vydělaly třeba Hodidays? Nebo super linky z Bratislavy? Nebylo by lepší napsat že výběr nábytku byla činnost kde se nedosáhlo takové škody v hospodaření?

to nebyl seznam všech průšvihů, co tam Dvořák udělal s posvěcením geniálního profesora Mejstříka a dalších melody boys v dozorčí radě. Ano, 70 milionů je slabý odvar proti HCA, BTS, AUH, ICN a dalším skvělým rozhodnutím...

Pan Am
Kapitán
Kapitán
Příspěvky: 1822
Registrován: 08. 01. 2003, 21:50
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:
Stav: Offline

Re: Bludy pana Sůry

Příspěvek od Pan Am »

JackBrno píše:Spočívá ve značce a její známosti. Druhá věc je, že ji ČSA neumí využít.


Tak určitě ČSA budou mít v tomto směru výhodu oproti nově vzniklé aerolinii. Sílu značky ČSA a její známost bych zas nepřeceňoval. Takže tak velká výhoda to z mého pohledu není.


JackBrno
Kapitán
Kapitán
Příspěvky: 2574
Registrován: 08. 01. 2008, 13:03
Stav: Offline

Re: Bludy pana Sůry

Příspěvek od JackBrno »

Řekl bych to asi tak, že velikost výhody záleží na tom, jakým způsobem se využije. Tedy může být dost velká, ale taky nemusí být skoro žádná :-)

tygrlive
Vedoucí kabiny
Vedoucí kabiny
Příspěvky: 821
Registrován: 23. 12. 2009, 22:07
Stav: Offline

Re: Bludy pana Sůry

Příspěvek od tygrlive »

Dnes mám prima den, zas jsem mohl na MD potkat fantazíru Sůru :) - nemohl jsem pozdravit, když panáčci od Babiše někam přijdou a ani nezabučí.

HonzaLB
Druhý pilot
Druhý pilot
Příspěvky: 1484
Registrován: 09. 11. 2006, 09:02
Stav: Offline

Re: Bludy pana Sůry

Příspěvek od HonzaLB »

tygrlive píše:Dnes mám prima den, zas jsem mohl na MD potkat fantazíru Sůru :) - nemohl jsem pozdravit, když panáčci od Babiše někam přijdou a ani nezabučí.

je super, co vám stačí k radostem života. vy jste ten, co masturboval v rohu?

tygrlive
Vedoucí kabiny
Vedoucí kabiny
Příspěvky: 821
Registrován: 23. 12. 2009, 22:07
Stav: Offline

Re: Bludy pana Sůry

Příspěvek od tygrlive »

Ano, at vase ego nema sok.

Targi
Cestující Economy (low-cost)
Cestující Economy (low-cost)
Příspěvky: 32
Registrován: 05. 05. 2009, 15:38
Stav: Offline

Re: Bludy pana Sůry

Příspěvek od Targi »

http://ekonomika.idnes.cz/letiste-snizi ... nomika_fih

chlape, to se fakt nedá v neveřejném prostoru sehnat voda pod 79 Kč?
co máš proti Ruzyni? 8)

Globik
Kapitán
Kapitán
Příspěvky: 5905
Registrován: 04. 01. 2004, 11:53
Oblíbené typy letadel: B767, Cessna 208
Pohlaví: muž
Bydliště: Honolulu
Stav: Offline

Re: Bludy pana Sůry

Příspěvek od Globik »

Honzo, promiň, ale toto je také perla:

"Přemrštěné ceny občerstvení na Ruzyni se nelíbí hlavně českým zákazníkům, kteří znají poměry na jiných letištích. Ve světě totiž zdaleka nebývají tak obrovské rozdíly v cenách pití a jídel na letišti a ve městě.
Zdroj: http://ekonomika.idnes.cz/letiste-snizi ... nomika_fih"

Poměry na jiných letištích znají hlavně Češi? Možná jsi to myslel jinak, ale takto to vyznívá.

hafi
Kapitán
Kapitán
Příspěvky: 1805
Registrován: 20. 09. 2007, 17:47
Pohlaví: muž
Bydliště: bejvávalo YVR
Stav: Offline

Re: Bludy pana Sůry

Příspěvek od hafi »

Ale tak nutno rict, ze ma koule (a jen trochu dlouhy vedeni) :ymapplause:

flyingblue
Kapitán
Kapitán
Příspěvky: 5478
Registrován: 16. 12. 2008, 14:31
Bydliště: up in the air
Stav: Offline

Re: Bludy pana Sůry

Příspěvek od flyingblue »

hafi píše:Ale tak nutno rict, ze ma koule (a jen trochu dlouhy vedeni) :ymapplause:


Neni to na potlesk, nicmene ocenuji, ze se Jan nakonec postavil situaci celem. (bez smajliku a bez ironie)

Lkprak
Druhý pilot
Druhý pilot
Příspěvky: 1320
Registrován: 26. 10. 2012, 15:46
Stav: Offline

Re: Bludy pana Sůry

Příspěvek od Lkprak »

A vy jste si vážně někdo doteď myslel, že když Babiš MF Dnes a další média vlastní, že je nezneužívá k útokům na své politické protivníky?

Omlouvám se za OT.

prodejce
Prodejce
Prodejce
Příspěvky: 4294
Registrován: 14. 12. 2004, 11:51
Bydliště: na vejminku
Stav: Offline

Re: Bludy pana Sůry

Příspěvek od prodejce »

Honza má gule jako jediný ze 155ti... a mně se taky nechtělo doteď věřit, že v tomhle státě je všechno až tak moc prohnilé, ale bohužel to tak evidentně je. Holt jsem byl naivní idealista a ejhle, tu se ukazuje, že on už není ani jedinej zdravej trámek v tom našem českym baráčku. Všechno už je prožraný červotočem durch...


Odpovědět