Kniha Chytre letani

romul
Druhý pilot
Druhý pilot
Příspěvky: 1004
Registrován: 26. 11. 2010, 16:21
Oblíbené typy letadel: B-777, TU-152
Pohlaví: muž
Stav: Offline

Re: Kniha Chytre letani

Příspěvek od romul »

prodejce píše::D tak když jste tak neohrožený, pane kolego, proč tedy zde nevystoupíte pod svým jménem a firmou? Čeho se bojíte?


Nejlepší obranou je útok, že? Toto jest oblíbená taktika demagogů. Myslím, že bych se v odpovědi již opakoval...


prodejce
Prodejce
Prodejce
Příspěvky: 4294
Registrován: 14. 12. 2004, 11:51
Bydliště: na vejminku
Stav: Offline

Re: Kniha Chytre letani

Příspěvek od prodejce »

Kolego .. vám došly argumenty už po deseti příspěvcích? Vy mě vyzýváte ať vylezu a sám zůstáváte v ulitě. Kážete vodu, pijete víno. S tím nutně nepochodíte, stejně jako nepochodil Pruša.

Ale nic si z toho nedělejte, tyhle začátečnické výpady, které se potom časem uklidní, jsou tu ve vztahu k mojí osobě obvyklé. Viz rpet a jeho nástup na mě v prvních deseti příspěvcích.

romul
Druhý pilot
Druhý pilot
Příspěvky: 1004
Registrován: 26. 11. 2010, 16:21
Oblíbené typy letadel: B-777, TU-152
Pohlaví: muž
Stav: Offline

Re: Kniha Chytre letani

Příspěvek od romul »

prodejce píše:Kolego .. vám došly argumenty už po deseti příspěvcích? Vy mě vyzýváte ať vylezu a sám zůstáváte v ulitě. Kážete vodu, pijete víno. S tím nutně nepochodíte, stejně jako nepochodil Pruša.

Ale nic si z toho nedělejte, tyhle začátečnické výpady, které se potom časem uklidní, jsou tu ve vztahu k mojí osobě obvyklé. Viz rpet a jeho nástup na mě v prvních deseti příspěvcích.


Není nad teplé lidské slovo v tomto chladném dni, že?

Děkuji tedy za moudré rady pane kolego, zjevně je těžké býti trpícím mučedníkem, obklopeným zlostnými zabedněnci, co nemají jiné cíle než podlé výpady. Zjevně Vás zdobí šediny a postupující pleš signalizuje mohutnost a nesmrtelnost zde se rodících myšlenek, které zoufale hledají cestu na světlo boží, ale nikdo je tam nechce ocenit. Mějte prosím slitování s prostým lidem...

Asi jsem se nechal příliš unést, jste pro mně totiž velkou inspirací. Tak příště snad již na chatovanou na konkrétní téma z našeho oboru, ne? :D

j.ree
Kapitán
Kapitán
Příspěvky: 1995
Registrován: 17. 04. 2007, 19:22
Oblíbené typy letadel: A318, A330-300, ATR42
Pohlaví: muž
Bydliště: OSR
Kontaktovat uživatele:
Stav: Offline

Re: Kniha Chytre letani

Příspěvek od j.ree »

nechcete si to nechat na jine vlakno?

prodejce
Prodejce
Prodejce
Příspěvky: 4294
Registrován: 14. 12. 2004, 11:51
Bydliště: na vejminku
Stav: Offline

Re: Kniha Chytre letani

Příspěvek od prodejce »

j.ree píše:nechcete si to nechat na jine vlakno?

.. ale tady už jsme v off-topicu :D

romul píše:Tak příště snad již na chatovanou na konkrétní téma z našeho oboru, ne? :D

Tak to jsem na vás zvědavý a těším se :)


romul
Druhý pilot
Druhý pilot
Příspěvky: 1004
Registrován: 26. 11. 2010, 16:21
Oblíbené typy letadel: B-777, TU-152
Pohlaví: muž
Stav: Offline

Re: Kniha Chytre letani

Příspěvek od romul »

prodejce píše: Tak to jsem na vás zvědavý a těším se :)


Taky se těším, jistě se něco zajímavého najde :D

ps: asi bychom měli založit off-off-topic vlákno... :D

j.ree
Kapitán
Kapitán
Příspěvky: 1995
Registrován: 17. 04. 2007, 19:22
Oblíbené typy letadel: A318, A330-300, ATR42
Pohlaví: muž
Bydliště: OSR
Kontaktovat uživatele:
Stav: Offline

Re: Kniha Chytre letani

Příspěvek od j.ree »

prodejce píše:.. ale tady už jsme v off-topicu :D

porad ale ve vlakne kniha chytre letani a ne v kdo, kde, co a jak ...

ngb
Cestující Economy Class
Cestující Economy Class
Příspěvky: 171
Registrován: 14. 05. 2006, 21:14
Stav: Offline

Re: Kniha Chytre letani

Příspěvek od ngb »

prusa píše:5. Zkušenost se Sky Europe který zničil téměř veškerou autobusovou přepravu z ČR do Británie a části západní Evropy, aby pak vzhledem k rostoucím dluhům zmizel z trhu a připravil navíc o peníze desetitisíce cestujících také naznačuje, že v dlouhodobějším pohledu nemusí být létání pod náklady dobré ani pro cestující veřejnost.


Myslim, ze si pletiete dojmy a pojmy. SkyEurope lietal medzi CR a Velkou Britaniou v obdobi 28.10.2007-31.8.2009 do jedinej destinacie - LTN aj to iba 1-2x denne. Vazne pochybujem, ze toto je dovod znicenia veskerej autobusovej dopravy medzi CR a UK :roll:

romul
Druhý pilot
Druhý pilot
Příspěvky: 1004
Registrován: 26. 11. 2010, 16:21
Oblíbené typy letadel: B-777, TU-152
Pohlaví: muž
Stav: Offline

Re: Kniha Chytre letani

Příspěvek od romul »

Pro ty, co to neví, tak v tom domě v Divadelní sídlí (sídlilo) i zastoupení GDS Galileo (a taky zastoupení IATA)...

http://prusajiri.blog.idnes.cz/c/336319 ... po-te.html

HighFlyer
Kapitán
Kapitán
Příspěvky: 4077
Registrován: 21. 01. 2004, 17:56
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:
Stav: Offline

Re: Kniha Chytre letani

Příspěvek od HighFlyer »

Je potesitelne sledovat nazorovy vyvoj pana Prusi ve veci prinosnosti/skodlivosti low-cost dopravcu. V roce 2010 v knize "Chytre letani" jednoznacne low-cost = eklhaft, fuj, hnus, zlocinci, pokriveni trhu, zli kapitalisti. Dnes, po peti letech, v dalsi knize "Svet letecke dopravy II" uz tedy low-cost = "uzitecna inspirace pro klasicke aerolinky", "revoluce", "nova filozofie", "vytvoreni zcela nove poptavky" a pozor: "jednoznacnym vitezem je cestujici". Blahopreji panu Prusovi k nazorovemu vyvoji. Tesim se na rok 2020 a knihu s nazvem "Michael O. Leary, otec moderniho cestovani".


Odpovědět