Soutěž Emirates na Planes.cz

HonzaLB
Druhý pilot
Druhý pilot
Příspěvky: 1484
Registrován: 09. 11. 2006, 09:02
Stav: Offline

Re: Emirates

Příspěvek od HonzaLB »

ad yirina: pokud mohu doporučit, je lepší reakce některých zdejších uživatelů neřešit:)je zvláštní, že mají připomínky a sami na ten text klikají:)


Robert
Druhý pilot
Druhý pilot
Příspěvky: 1394
Registrován: 21. 10. 2003, 19:55
Bydliště: Praha
Stav: Offline

Re: Emirates

Příspěvek od Robert »

HonzaLB píše:ad yirina: pokud mohu doporučit, je lepší reakce některých zdejších uživatelů neřešit:)je zvláštní, že mají připomínky a sami na ten text klikají:)


Nějak tomu nerozumím, je snad logické, že jsem si na ten odkaz kliknul a článek si prohlídnul. Má se správně postupovat jinak?

Yirina
Autorka Nejlepšího trip reportu 2013, vítězka kategorie Po přistání... 2013
Autorka Nejlepšího trip reportu 2013, vítězka kategorie Po přistání... 2013
Příspěvky: 740
Registrován: 02. 09. 2003, 22:47
Oblíbené typy letadel: Tu154, Il62
Pohlaví: žena
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:
Stav: Offline

Re: Emirates

Příspěvek od Yirina »

Rober/Špendlík: takže ještě jednou, ad "výherci" jak to pěkně dáváte do uvozovek. Psala jsem to do do komentářů pod tu galerii na Planes, ale dobrá. Výherců ze soutěže na Planes.cz bylo deset. Když jsem je všechny obvolala, někteří se omluvili, jiní se omluvili až před akcí. Postupovali jsme tak, že jsme použili seznam náhradníků, vylosovaných při losování hlavních výherců a nabídli to jim.
Že tam vidíte Foxxe nebo bugra, je proto, že tyto a podobné akce (dělali jsem např. exkurzi busem po ploše na LKPR, exkurzi do Jenče na ŘLP apod.) stojí docela námahu při organizaci a děláme to jako tým. Takže samozřejmě na exkurzi šli taky, ale rozhodně nezabrali místo žádnému, z 10ti výherců nebo náhradníků ze soutěže. Ostatně si každý může přepočítat počet účastníků na skupinové fotce. Jeden z výherců se nedostavil v den akce, ale za něj už nikoho najít nešlo kvůli nutnosti vyžádat vstupy do tranzitu s předstihem.
Pokud si budu chtít udělat exkurzi pro svoje kamarády, tak věřte tomu, že si ji zařídím a nebudu kvůli tomu ztrácet čas tím, že budu zařizovat nějakou soutěž a crcat se s věcmi kolem, jako odpovídat všem účastníkům, vyhodnocovat výsledky atd. (pro další šťouraly upozorňuji, že jsem to dělala mimo svou pracovní dobu).
Chtěli jsme umožnit přístup na místa, kam se běžně člověk nedostane, lidem, kteří o to mají zájem a jinak by neměli tu příležitost, což se také povedlo a jsme za to rádi. Narážky "výherce" v uvozovkách jsou naprosto zcestné, protože opravdu nemáme zapotřebí, nějak v tomhle podvádět.
HonzaLB: já už jsem za ty roky zvyklá, že cokoliv se snaží člověk udělat pro druhé, vyvolá reakce jak pozitivní, tak negativní....samozřejmě ty druhé jdou v naprosté většině od lidí, kteří neudělají sami nikdy nic...klasika.
Naposledy upravil(a) Yirina dne 28. 09. 2010, 13:07, celkem upraveno 1 x.

Foxx
Vedoucí kabiny
Vedoucí kabiny
Příspěvky: 854
Registrován: 11. 02. 2003, 09:15
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:
Stav: Offline

Re: Soutěž Emirates na Planes.cz

Příspěvek od Foxx »

Ale to je přeci klasika. Nečekal jsem, že to bude jinak. Vždycky se najde někdo kdo plkat po diskusních fórech a zpochybňovat to či ono, bez naprosté znalosti faktů.
Pokud se někomu nelíbí obsah článku na planes, je to to jediné co z toho LP nebo Emirates mají. Tak to prostě chodí. :-)

pavelpmi
Nejlepší autor trip reportů 2013 a nejlepších fotografií v trip reportu 2013
Nejlepší autor trip reportů 2013 a nejlepších fotografií v trip reportu 2013
Příspěvky: 2210
Registrován: 29. 11. 2008, 10:56
Pohlaví: muž
Bydliště: Palma de Mallorca
Stav: Offline

Re: Soutěž Emirates na Planes.cz

Příspěvek od pavelpmi »

Yirina: mně se líbí, co děláš, i článek. Kdybych byl blíž, tak bych o takovou exkurzi moc stál.


Robert
Druhý pilot
Druhý pilot
Příspěvky: 1394
Registrován: 21. 10. 2003, 19:55
Bydliště: Praha
Stav: Offline

Re: Soutěž Emirates na Planes.cz

Příspěvek od Robert »

Já také oceňuji, když někdo něco podobného pro fandy letectví udělá a navíc ve volném čase. Nicméně. Když tu napíšu, že se mi to po shlédnutí výherců zdá podivné, tak tu HonzaLB napíše, že lidé mají připomínky a sami na text klikají :?: (asi nějaká praxe z iDnesu) a Foxx rovnou píše o plkání bez naprosté znalostí faktů. Ono by možná stačilo někde ty fakta taky uvést. Myslím, že například pravidla soutěže, seznam výherců jsou standard a hned by bylo po nejasnostech. Mě to podané vysvětlení osobně moc nepřesvědčilo.

flyingblue
Kapitán
Kapitán
Příspěvky: 5478
Registrován: 16. 12. 2008, 14:31
Bydliště: up in the air
Stav: Offline

Re: Soutěž Emirates na Planes.cz

Příspěvek od flyingblue »

Robert píše:Já také oceňuji, když někdo něco podobného pro fandy letectví udělá a navíc ve volném čase. Nicméně. Když tu napíšu, že se mi to po shlédnutí výherců zdá podivné, tak tu HonzaLB napíše, že lidé mají připomínky a sami na text klikají :?: (asi nějaká praxe z iDnesu) a Foxx rovnou píše o plkání bez naprosté znalostí faktů. Ono by možná stačilo někde ty fakta taky uvést. Myslím, že například pravidla soutěže, seznam výherců jsou standard a hned by bylo po nejasnostech. Mě to podané vysvětlení osobně moc nepřesvědčilo.


Mozna ze by to jeste mela Y hlasit jako soutez na Ministerstvu financi, nahlasit cenu plneni a nakonec by to vsichni meli zdanit :roll:

Yirina
Autorka Nejlepšího trip reportu 2013, vítězka kategorie Po přistání... 2013
Autorka Nejlepšího trip reportu 2013, vítězka kategorie Po přistání... 2013
Příspěvky: 740
Registrován: 02. 09. 2003, 22:47
Oblíbené typy letadel: Tu154, Il62
Pohlaví: žena
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:
Stav: Offline

Re: Soutěž Emirates na Planes.cz

Příspěvek od Yirina »

Vzhledem k tomu, že se nesoutěžilo o žádné megahodnotné ceny, typu nový automobil, barevná televize či zájezd do Júgoslávie, nevím, proč by se mělo někde deklarovat, kdo vyhrál. Nicméně i přes to, jsme to udělali a ten seznam výherců byl k dispozici asi týden na tom odkazu o soutěži na Planes.cz.

Yirina
Autorka Nejlepšího trip reportu 2013, vítězka kategorie Po přistání... 2013
Autorka Nejlepšího trip reportu 2013, vítězka kategorie Po přistání... 2013
Příspěvky: 740
Registrován: 02. 09. 2003, 22:47
Oblíbené typy letadel: Tu154, Il62
Pohlaví: žena
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:
Stav: Offline

Re: Soutěž Emirates na Planes.cz

Příspěvek od Yirina »

Robert píše: Mě to podané vysvětlení osobně moc nepřesvědčilo.


Co Tě na tom prosím nepřesvědčilo? V pravidlech soutěže bylo, že 10 slovy DESET výherců se bude moci zúčastnit exkurze do letadla Emirates. K dispozici je skupinová fotka, se všemi účastníky, počítat snad umíš (jeden se nedostavil). Mám na ní snad ještě zelenými křížky označit výherce, červenými trojúhelníčky doprovodný personál, zelenými čtverečky spottery-zaměstnance co šli na svoje vlastní ID, protože tam pracují a k tomu připsat kontakty na výherce, aby mohli místopřísežně prohlásit, že jsme se před soutěží neznali a opravdu vše prověhlo poctivě?

Robert
Druhý pilot
Druhý pilot
Příspěvky: 1394
Registrován: 21. 10. 2003, 19:55
Bydliště: Praha
Stav: Offline

Re: Soutěž Emirates na Planes.cz

Příspěvek od Robert »

Yirina píše:Vzhledem k tomu, že se nesoutěžilo o žádné megahodnotné ceny, typu nový automobil, barevná televize či zájezd do Júgoslávie, nevím, proč by se mělo někde deklarovat, kdo vyhrál. Nicméně i přes to, jsme to udělali a ten seznam výherců byl k dispozici asi týden na tom odkazu o soutěži na Planes.cz.


No já nevím, žádný seznam výherců, když si sem ten odkaz dala tam nebyl. Jak je vidět vůbec to celé nechápeš. Nechci tady ale protahovat diskusi, protože je to o ničem a celé věci to nesvědčí.

Yirina
Autorka Nejlepšího trip reportu 2013, vítězka kategorie Po přistání... 2013
Autorka Nejlepšího trip reportu 2013, vítězka kategorie Po přistání... 2013
Příspěvky: 740
Registrován: 02. 09. 2003, 22:47
Oblíbené typy letadel: Tu154, Il62
Pohlaví: žena
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:
Stav: Offline

Re: Soutěž Emirates na Planes.cz

Příspěvek od Yirina »

Seznam výherců tam byl poté, co byli vylosováni, myslím, že jsme ho tam nechali týden, víc snad netřeba.
Kdo tady něco nechápe, nejsem já ale Ty, bez urážky. Opravdu nemá tato diskuze cenu, protože mám na práci důležitejší věci, než bez znalosti okolností někoho osočovat z toho, že fixsluje s nějakou soutěží.

Foxx
Vedoucí kabiny
Vedoucí kabiny
Příspěvky: 854
Registrován: 11. 02. 2003, 09:15
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:
Stav: Offline

Re: Soutěž Emirates na Planes.cz

Příspěvek od Foxx »

No napsal jsem o plkání bez znalosti faktů a za tím si stojím. Píšeš o jménech výherců a pravidlech soutěže. Jména výherců byla uveřejněna na planes někdy od 11.9. Pravidla byla jednoduchá. Bylo deset výherců, vylosováno několik náhradníků. Soutěže se mohl zúčastnit kdokoliv kdo má vlastní občanku, kvůli vstupu do prostor LKPR. Ale tohle všechno samozřejmě bylo na planes.
Abych řekl pravdu podobnou reakci jsem čekal. Když jsme před několika lety něco přichystali a pak se objevily podobné reakce mrzelo mě to... dneska už to neřeším.

Více méně si nás tu napadl, že jsme zmanipulovali soutěž a je naprosto jedno zdali to je formou "výherců" a nebo kdybys tu napsal, že je to podvod. A pokud nevíš o čem mluvíš, měl bys radši mlčet.

bugr
Vedoucí kabiny
Vedoucí kabiny
Příspěvky: 952
Registrován: 03. 04. 2007, 20:17
Kontaktovat uživatele:
Stav: Offline

Re: Soutěž Emirates na Planes.cz

Příspěvek od bugr »

blbost a Lenin jsou věčný a tady se to prokázalo, LOL, Y ještě bude nějakýmu volovi prokazovat co jak bylo, to je fakt na pěst takový názory. Vím o tom h***o ale prudit budu, podobným lidem bych radil jít na idnes nebo novinky, tam zapadnete :D

HonzaLB
Druhý pilot
Druhý pilot
Příspěvky: 1484
Registrován: 09. 11. 2006, 09:02
Stav: Offline

Re: Soutěž Emirates na Planes.cz

Příspěvek od HonzaLB »

Robert píše:Já také oceňuji, když někdo něco podobného pro fandy letectví udělá a navíc ve volném čase. Nicméně. Když tu napíšu, že se mi to po shlédnutí výherců zdá podivné, tak tu HonzaLB napíše, že lidé mají připomínky a sami na text klikají :?: (asi nějaká praxe z iDnesu) a Foxx rovnou píše o plkání bez naprosté znalostí faktů. Ono by možná stačilo někde ty fakta taky uvést. Myslím, že například pravidla soutěže, seznam výherců jsou standard a hned by bylo po nejasnostech. Mě to podané vysvětlení osobně moc nepřesvědčilo.

Za tím, že tu jsou lidé, kteří rád plkají naprosto o ničem, jen aby prudili, si stojím po tomto příspěvku o to více:)nevím,zda bylo zcela pochopeno toto: tato soutěž nebyla žádná veřejnoprávní, nebyla financována ze státního rozpočtu, účastnit se nevyžadovalo takřka žádné úsilí ani vynaložené finance, takže i kdyby yirina vylosovala jen své známé (což se zjevně nestalo)nechápu ten povyk:)sorry, to debilní počasí mi už leze fakt na mozek:)ale jistě tím potrefené husy ví, co jsem chtěl říct:)

Dachen
Vedoucí kabiny
Vedoucí kabiny
Příspěvky: 823
Registrován: 26. 11. 2004, 13:55
Stav: Offline

Re: Soutěž Emirates na Planes.cz

Příspěvek od Dachen »

pavelpmi píše:Yirina: mně se líbí, co děláš, i článek. Kdybych byl blíž, tak bych o takovou exkurzi moc stál.


To podepisuji.

Soutěže jsem se také chtěl zúčastnit, ale zmeškal jsem termín, moje blbost... Tak jsem alespoň rád za ten článek, jak to probíhalo.

Nevím, co tady někteří řeší, byla to vaše soukromá iniciativa a zodpovídat se nikomu nemusíte...


Odpovědět