Jak se obléci do Londýna

persona
Kapitán
Kapitán
Příspěvky: 2130
Registrován: 24. 05. 2008, 12:26
Bydliště: BRQ
Kontaktovat uživatele:
Stav: Offline

Jak se obléci do Londýna

Příspěvek od persona »

EDIT ADMIN: Pokračování off-topic diskuse navazující na tento příspěvek - viewtopic.php?f=17&t=8039&p=170624#p170624

Záleží jak to má kdo nastavené. Já i na 1.5 dne čistého času beru 10 kg kufřík. Prádlo si koupím nové raději v Primarku poblíž hotelu, kartáček mám svůj vyhovující typ, totéž pasta a kufřík vždy zaplním buďto nějakým novým oblečením a/nebo čokoládou, sušenkami a povolenými potravinami plus aktuální číslo britské Vogue. A když jsem formálně oblečen a mám tašku na nošení, přece neponesu na zádech baťoh :-)


rpet
Cestující First Class
Cestující First Class
Příspěvky: 712
Registrován: 21. 02. 2010, 00:55
Bydliště: LHR
Stav: Offline

Re: Ryanair v Ostravě, konečně

Příspěvek od rpet »

persona píše:... A když jsem formálně oblečen a mám tašku na nošení, přece neponesu na zádech baťoh :-)


diky cemuz okamzite pozname, ze nejsi mistni :lol:

persona
Kapitán
Kapitán
Příspěvky: 2130
Registrován: 24. 05. 2008, 12:26
Bydliště: BRQ
Kontaktovat uživatele:
Stav: Offline

Re: Ryanair v Ostravě, konečně

Příspěvek od persona »

Inu, vždycky mě štve, když vidím turisty v keckách/teniskách/trekových botách/špinavých džínách/sportovních bundách a s baťohy (nejčastěji Češi, Slováci a Poláci), kteří tak vyrážejí do nejelegantněji oblékaného města na světě (přinejmenším vnitřní Londýn) jakoby se chystali vystoupat na horský vrchol a ne procházet se mezi architektonickými skvosty a po vznosných bulvárech, "manikůrních" parcích či vysoce luxsuních nákupních čtvrtích a ulicích. A londýnští muži dojíždějící za prací ve valné většině baťohy nenosí :-)

Ale zpět k tématu: lince moc držím palce a věřím, že příbuzní z Opavy této linky s mou laskavou pomocí využijí (rád s nimi pojedu, pokud mi zaplatí náklady coby průvodci) :-)

Petr31
Druhý pilot
Druhý pilot
Příspěvky: 1320
Registrován: 27. 08. 2009, 16:16
Stav: Offline

Re: Ryanair v Ostravě, konečně

Příspěvek od Petr31 »

persona píše:Inu, vždycky mě štve, když vidím turisty v keckách/teniskách/trekových botách/špinavých džínách/sportovních bundách a s baťohy (nejčastěji Češi, Slováci a Poláci), kteří tak vyrážejí do nejelegantněji oblékaného města na světě (přinejmenším vnitřní Londýn) jakoby se chystali vystoupat na horský vrchol a ne procházet se mezi architektonickými skvosty a po vznosných bulvárech, "manikůrních" parcích či vysoce luxsuních nákupních čtvrtích a ulicích. A londýnští muži dojíždějící za prací ve valné většině baťohy nenosí :-)

Ale zpět k tématu: lince moc držím palce a věřím, že příbuzní z Opavy této linky s mou laskavou pomocí využijí (rád s nimi pojedu, pokud mi zaplatí náklady coby průvodci) :-)


Člověče pracuji dlouhá léta v zahraničí, na rodnou hroudu se dívám hodně často kriticky, ale tohleto sebemrskačství se mi ani trochu nelíbí. Očekávám, že jsi anglánům, co k nám jezdívali chlastat rozdával letáky, ať se v matce měst chovají slušně, neblijí nám po ulicím, neochcávají všechny rohy a podobně..A vzhledem k tomu, že k nejpříšerněji oblíkaným babám na světě patří angličanky, které chodí naboso v sandálech i zimě, tak teda nevím jak jsi na to nejelegantněji oblékané město přišel:-)) Neboj, párkrát jsem v Londýně byl, nosil sportovní boty, tričko a batůžek, asi jako tisíce lidí kolem a dost liber jim tam nechal.

olaf3788
Nováček
Nováček
Příspěvky: 7
Registrován: 21. 08. 2011, 20:02
Stav: Offline

Re: Ryanair v Ostravě, konečně

Příspěvek od olaf3788 »

Petr31 píše:
Člověče pracuji dlouhá léta v zahraničí, na rodnou hroudu se dívám hodně často kriticky, ale tohleto sebemrskačství se mi ani trochu nelíbí. Očekávám, že jsi anglánům, co k nám jezdívali chlastat rozdával letáky, ať se v matce měst chovají slušně, neblijí nám po ulicím, neochcávají všechny rohy a podobně..A vzhledem k tomu, že k nejpříšerněji oblíkaným babám na světě patří angličanky, které chodí naboso v sandálech i zimě, tak teda nevím jak jsi na to nejelegantněji oblékané město přišel:-)) Neboj, párkrát jsem v Londýně byl, nosil sportovní boty, tričko a batůžek, asi jako tisíce lidí kolem a dost liber jim tam nechal.


Na 100% souhlas s Petr31


persona
Kapitán
Kapitán
Příspěvky: 2130
Registrován: 24. 05. 2008, 12:26
Bydliště: BRQ
Kontaktovat uživatele:
Stav: Offline

Re: Ryanair v Ostravě, konečně

Příspěvek od persona »

Petr31 píše:
persona píše:Inu, vždycky mě štve, když vidím turisty v keckách/teniskách/trekových botách/špinavých džínách/sportovních bundách a s baťohy (nejčastěji Češi, Slováci a Poláci), kteří tak vyrážejí do nejelegantněji oblékaného města na světě (přinejmenším vnitřní Londýn) jakoby se chystali vystoupat na horský vrchol a ne procházet se mezi architektonickými skvosty a po vznosných bulvárech, "manikůrních" parcích či vysoce luxsuních nákupních čtvrtích a ulicích. A londýnští muži dojíždějící za prací ve valné většině baťohy nenosí :-)

Ale zpět k tématu: lince moc držím palce a věřím, že příbuzní z Opavy této linky s mou laskavou pomocí využijí (rád s nimi pojedu, pokud mi zaplatí náklady coby průvodci) :-)


Člověče pracuji dlouhá léta v zahraničí, na rodnou hroudu se dívám hodně často kriticky, ale tohleto sebemrskačství se mi ani trochu nelíbí. Očekávám, že jsi anglánům, co k nám jezdívali chlastat rozdával letáky, ať se v matce měst chovají slušně, neblijí nám po ulicím, neochcávají všechny rohy a podobně..A vzhledem k tomu, že k nejpříšerněji oblíkaným babám na světě patří angličanky, které chodí naboso v sandálech i zimě, tak teda nevím jak jsi na to nejelegantněji oblékané město přišel:-)) Neboj, párkrát jsem v Londýně byl, nosil sportovní boty, tričko a batůžek, asi jako tisíce lidí kolem a dost liber jim tam nechal.


To je konstatování reality, žádné sebemrskačství. Záleží, jak se člověk dívá, kdy a kde se dívá, ale se vší vážností tvrdím, že ranní/odpolední špička v metru/vlaku v centrálním Londýně je jednou velkou přehlídkou elegance a vkusu (stačí se dívat chlapům na boty - je tam oproti Praze nebetyčný rozdíl). A je nutné rozlišovat: něco jiného jsou Angláni jezdící sem za levným pivem a holkami anebo Angličanky z chudého předměstí a něco jiného střední vrstvy, které poslouchají BBC 3 a chodí do muzeí a opery.

Prosím admina o přesunutí posledních příspěvků do vlákna Běžná letecká dovolená s CK - záležitost pro horních 10 000.. Díky moc.

Petr31
Druhý pilot
Druhý pilot
Příspěvky: 1320
Registrován: 27. 08. 2009, 16:16
Stav: Offline

Re: Ryanair v Ostravě, konečně

Příspěvek od Petr31 »

persona píše:
Petr31 píše:
persona píše:Inu, vždycky mě štve, když vidím turisty v keckách/teniskách/trekových botách/špinavých džínách/sportovních bundách a s baťohy (nejčastěji Češi, Slováci a Poláci), kteří tak vyrážejí do nejelegantněji oblékaného města na světě (přinejmenším vnitřní Londýn) jakoby se chystali vystoupat na horský vrchol a ne procházet se mezi architektonickými skvosty a po vznosných bulvárech, "manikůrních" parcích či vysoce luxsuních nákupních čtvrtích a ulicích. A londýnští muži dojíždějící za prací ve valné většině baťohy nenosí :-)

Ale zpět k tématu: lince moc držím palce a věřím, že příbuzní z Opavy této linky s mou laskavou pomocí využijí (rád s nimi pojedu, pokud mi zaplatí náklady coby průvodci) :-)


Člověče pracuji dlouhá léta v zahraničí, na rodnou hroudu se dívám hodně často kriticky, ale tohleto sebemrskačství se mi ani trochu nelíbí. Očekávám, že jsi anglánům, co k nám jezdívali chlastat rozdával letáky, ať se v matce měst chovají slušně, neblijí nám po ulicím, neochcávají všechny rohy a podobně..A vzhledem k tomu, že k nejpříšerněji oblíkaným babám na světě patří angličanky, které chodí naboso v sandálech i zimě, tak teda nevím jak jsi na to nejelegantněji oblékané město přišel:-)) Neboj, párkrát jsem v Londýně byl, nosil sportovní boty, tričko a batůžek, asi jako tisíce lidí kolem a dost liber jim tam nechal.


To je konstatování reality, žádné sebemrskačství. Záleží, jak se člověk dívá, kdy a kde se dívá, ale se vší vážností tvrdím, že ranní/odpolední špička v metru/vlaku v centrálním Londýně je jednou velkou přehlídkou elegance a vkusu (stačí se dívat chlapům na boty - je tam oproti Praze nebetyčný rozdíl). A je nutné rozlišovat: něco jiného jsou Angláni jezdící sem za levným pivem a holkami anebo Angličanky z chudého předměstí a něco jiného střední vrstvy, které poslouchají BBC 3 a chodí do muzeí a opery.

Prosím admina o přesunutí posledních příspěvků do vlákna Běžná letecká dovolená s CK - záležitost pro horních 10 000.. Díky moc.


To je diskuse, která nikam nepovede.V UK navštuju pamětihodnosti jako HMS Belfast, RAF Hendon, Duxford , Imperial War Museum, Farnborough a tak.Na to se fakt lakýrky nehodí.Moji známí jsou většinou lidi z letiště, piloti všeho druhu,vojáci, často bohatí a vzdělaní a v buřince, s deštníkem a tweedovém saku jsem je nikdy neviděl. Můj současný šéf sako nosí (já taky) mi sdělil, že jsou i jiné londýnské čtvti, než je City...Cituji: Do školy jsem chodil v Tottenhamu a ve třídě jsem byl jediný bílý.....:-))) Pokud na to přišla řeč, tak jim nevadili bílí batůžkáři ale to, že se pomalu stávají menšinou ve vlastní zemi...rozvádět to není třeba.A pokud jsme ve vlákně o lowcostech, tak bych batůžky neřešil už vůbec....

Globik
Kapitán
Kapitán
Příspěvky: 5906
Registrován: 04. 01. 2004, 11:53
Oblíbené typy letadel: B767, Cessna 208
Pohlaví: muž
Bydliště: Honolulu
Stav: Offline

Re: Ryanair v Ostravě, konečně

Příspěvek od Globik »

Přestože to asi nikam opravdu nikam nepovede, dovolím si jeden "zážitek" z ranní špičky v metru. Kravaťák měl tmavé kalhoty, černé boty a zářivě červené ponožky. Kravatu prosím bohužel červenou neměl, alespoň kdyby to. Přiznávám, že to byla trasa z LHR a mohl to být např.Amík. Ale nebyl nějak zmačkaný po overnight long haul. Rozbil mojí představu o vzoru (Londýn) pánského vkusného oblékání.

persona
Kapitán
Kapitán
Příspěvky: 2130
Registrován: 24. 05. 2008, 12:26
Bydliště: BRQ
Kontaktovat uživatele:
Stav: Offline

Re: Ryanair v Ostravě, konečně

Příspěvek od persona »

Ano, nikam to nepovede, ale protože spoléhám, že část vlákna bude adminem přesunuta, dovolím si ještě jeden stručný komentář.

Ta místa spjatá s vojenskou historií znám jen z doslechu a z četných diskusí v brněnském Air Café, které se zaměřuje na roli českých letců v RAF, ale míjí mě to, protože mě zajímá civilní dopravní letectví. Na tato místa prostě chodí z valné většiny nadšenci, kteří ulítávají na maskáčích a uniformách a suvenýrech z konfliktů a tak je pochopitelné, že lakýrky a oblek apod. je pro ně okrajová záležitost.

Mé pozorování oblékání lidí v Londýně je dlouhodobé a prováděl jsem ho na nějrůznějších místech (např. Clapham Junction, Sloane Square, King’s Road, Marylebone, Bond Street, Regent Street, Jermyn Street, Burlington Arcade, všechny uličky v City, Chiswick High Street, East Croydon (četná rána u latte ve Starbucks u okna a sledování proudů lidí, co míří do Nestlé UK a dalších firem v Croydonu), Mayfair, Belgravia, Baker Street, Regent’s Park, Paddington, St. Pancras, Victoria, Liverpool Street Station (většina londýnských vlakových terminálů jsou výtečnou pozorovatelnou), Angel, Soho, South Bank, Camden Town, Maida Vale a jiná místa včetně hodin strávených v metru v různé denní doby.

Nezastírám, že jde o tzv. Inner London, tedy soubor okresů (boroughs), kde je průměrné HDP na hlavu asi 80 000 USD/rok a i proto se tam lidé oblékají tak jak se oblékají. Ale peníze nejsou vše, zajímavě oblékout se lze i za relativně málo peněz. Další věc je ten střet kultur a mísení a snaha vyniknout před ostatními (dress to impress, pozitivní motivace a samozřejmě dress code) Tento dojem není pouze můj: jednou jsme dva dny obíhali obchody s rodilou Pražačkou, která je velmi citlivá na tyto věci a tak jako jsem já nadšený z holek, ona byla uchvácená z mužů. Schválně si udělejte ve vašem městě malé cvičení: ráno počítejte kolik mužů má džíny a jaké mají boty - toť první věc, na kterou se dívá většina holek.

Globík: červené ponožky k černé je klasika a sám to tak používám, byť ještě s dalšími červenými prvky. Tady je zase dobré mrknout do Florencie na 2x ročně pořádaný veletrh pánské módy. A hlavně se lidi v Londýně (vnitřním) nebojí extravagance a excesu, který ale vychází z tradice a nově, poučeně ji obohacuje (a to platí pro obleky, košile, boty a mnohé jiné).

Abych lépe ilustroval, co si představuji pod označením londýnská nebo spíše britská móda obohacená o určitý prvek úletu a extravagance, přikládám odkaz na jednu z pánských kolekcí Burberry, firmy, jejíž baloňák zná (doufejme) snad každý:

http://www.style.com/fashionshows/compl ... N-BURBERRY - rozkliknout celou kolonku collection.

Přiznávám, že teď píšu jeden článek o haute-couture přehlídkách pro odborný časopis, tak jsem se trochu rozjel. :-)

Zlin142
Kapitán
Kapitán
Příspěvky: 2049
Registrován: 21. 01. 2004, 00:53
Bydliště: LKHK
Stav: Offline

Re: Ryanair v Ostravě, konečně

Příspěvek od Zlin142 »

Petr31 píše:Člověče pracuji dlouhá léta v zahraničí, na rodnou hroudu se dívám hodně často kriticky, ale tohleto sebemrskačství se mi ani trochu nelíbí.

To asi není ani tak sebemrskačství jako oblíbená póza dotyčného, který ke všemu v Londýně chová značně nekritický obdiv a kde i psí lejno v zaplivaném Croydonu se automaticky kvalifikuje minimálně na michelinskou hvězdu.
Když už sebemrskačství tak bych se zaměřil spíš na téma značně "rezervovaného" vztahu ne nepodstatné části populace k osobní hygieně.
Jinak do debaty na téma hadry nemohu nijak plodně přispět, protože starost o svůj šatník jsem s radostí a důvěrou outsourceoval drahé polovičce. Přiznám bez mučení, že mne nakupování hadrů ukrutně nebaví a čas v cizině si dokážu představit strávený daleko užitečněji (viz zmiňovaný Hendon nebo Duxford) než obíháním krámů. Myslím si, že se dokážu oblíknout adekvátně situaci a nedopouštím se vyložených faux pas*, ale být informován co bude "in" toto jaro v podání vysolárkovaných buzíků ze stránek časopisů mi nepřipadá důležité.

*(pokud nepočítám zážitek ještě z gymnaziálních let LP cca 1996, kdy jsme s tehdejší přítelkyní vyrazili na operu do Vídně a já byl na večerním představení jeden z mála v tmavém obleku, všichni ostatní byli ve sveterch a košilích, takže jsem se skoro bál že si u mne začnou o přestávce objednávat pití)

persona píše:když vidím turisty v keckách/teniskách/trekových botách/špinavých džínách/sportovních bundách a s baťohy (nejčastěji Češi, Slováci a Poláci), kteří tak vyrážejí do nejelegantněji oblékaného města na světě (přinejmenším vnitřní Londýn) jakoby se chystali vystoupat na horský vrchol a ne procházet se mezi architektonickými skvosty a po vznosných bulvárech, "manikůrních" parcích či vysoce luxsuních nákupních čtvrtích a ulicích.

Jednak si nemyslím, že tohle byla doména výhradně výše uvedených a přeci jenom bych obíhání památek pokládal za volnočasovou disciplínu kde vlastní pohodlí je prioritou takže bych lidem nechal prostor a nesvazoval je pseudokonvencemi a tím co si myslí všemožní módní rádobyguru. Stejně tak snadno identifikovatelní jsou podle mne "černé péřovky" coby typický oděv Itala-turisty, kdykoli teplota klesne pod 20 st. C, popřípadě Anglán ve fotbalovém dresu Man. Utd. nebo národního týmu doplněný holou lebkou a kérkou na předloktí jak z kriminálu a v neposlední řadě ikona obézního amerického turisty v XXXL kraťasech a bílých fuseklích a teniskách.

persona píše:Další věc je ten střet kultur a mísení a snaha vyniknout před ostatními (dress to impress, pozitivní motivace a samozřejmě dress code)

Že by jeden z těch kdo stále ještě pokládá multikulti za to nejlepší co nás mohlo potkat? Zrovna v Londýně si myslím že Češi v džínech a s batůžkem zapadají podstatně více než příslušníci tzv. náboženství míru, kdy v některých částech už narazíte spíš na halal řeznictví než na anglickou hospodu a oděvem "místních" si připadáte jak někde v Karáčí nebo hůř.

persona píše:Na tato místa prostě chodí z valné většiny nadšenci, kteří ulítávají na maskáčích a uniformách a suvenýrech z konfliktů a tak je pochopitelné, že lakýrky a oblek apod. je pro ně okrajová záležitost.

To je samozřejmě zkratkovitý nesmysl stejného kalibru jako dovozovat cokoli dalšího z tvého doznání, že "čteš" Vogue...

persona píše:A hlavně se lidi v Londýně (vnitřním) nebojí extravagance a excesu, který ale vychází z tradice a nově, poučeně ji obohacuje (a to platí pro obleky, košile, boty a mnohé jiné).

Což taky může být jen politický korektní okecávání absence vkusu.

rpet
Cestující First Class
Cestující First Class
Příspěvky: 712
Registrován: 21. 02. 2010, 00:55
Bydliště: LHR
Stav: Offline

Re: Ryanair v Ostravě, konečně

Příspěvek od rpet »

persona píše:...Mé pozorování oblékání lidí v Londýně je dlouhodobé a prováděl jsem ho na nějrůznějších místech (např. Clapham Junction, Sloane Square, King’s Road, Marylebone, Bond Street, Regent Street, Jermyn Street, Burlington Arcade, všechny uličky v City, Chiswick High Street, East Croydon (četná rána u latte ve Starbucks u okna a sledování proudů lidí, co míří do Nestlé UK a dalších firem v Croydonu), Mayfair, Belgravia, Baker Street, Regent’s Park, Paddington, St. Pancras, Victoria, Liverpool Street Station (většina londýnských vlakových terminálů jsou výtečnou pozorovatelnou), Angel, Soho, South Bank, Camden Town, Maida Vale a jiná místa včetně hodin strávených v metru v různé denní doby.


na vetsine mist, ktera jsi tak strizlive vyjmenoval, najdes hromadu turistu, kteri jsou ve vetsine pripadu mnohem vkusneji obleceni, nez domaci. to za prve. za druhe, kdyz k tomu prictu tu pocetnou komunitu arabu, indu a pakistancu, kteri se zrovna v nekolika tebou jmenovanych boroughs pohybuji, bude docela tezke tam najit nekoho s evropskym vzhledem, natoz pak anglicana...

persona píše:...Nezastírám, že jde o tzv. Inner London, tedy soubor okresů (boroughs), kde je průměrné HDP na hlavu asi 80 000 USD/rok a i proto se tam lidé oblékají tak jak se oblékají. Ale peníze nejsou vše, zajímavě oblékout se lze i za relativně málo peněz. Další věc je ten střet kultur a mísení a snaha vyniknout před ostatními (dress to impress, pozitivní motivace a samozřejmě dress code) Tento dojem není pouze můj: jednou jsme dva dny obíhali obchody s rodilou Pražačkou, která je velmi citlivá na tyto věci a tak jako jsem já nadšený z holek, ona byla uchvácená z mužů. Schválně si udělejte ve vašem městě malé cvičení: ráno počítejte kolik mužů má džíny a jaké mají boty - toť první věc, na kterou se dívá většina holek.


po deseti pivech jsem taktez uchvacen kvalitou, vkusem a eleganci modnich kreaci anglickych divek a zen. pravda je, ze byt strizliv, zvracel bych. btw: tvrdim, ze pokud na lutonu vystoupi z wizz letadla selka v monterkach a vidlema v ruce, bude nutne za hvezdu i v "city". protoze jestli nekdo postrada vkus k oblekani a mode, jsou to jednoznacne anglicke zeny. pozor: neplest si to s posh vrstvou z eton college, to je jina klasa. ale ta se zase v city zas tak moc neobjevuje.

persona píše:Abych lépe ilustroval, co si představuji pod označením londýnská nebo spíše britská móda obohacená o určitý prvek úletu a extravagance, přikládám odkaz na jednu z pánských kolekcí Burberry, firmy, jejíž baloňák zná (doufejme) snad každý:

http://www.style.com/fashionshows/compl ... N-BURBERRY - rozkliknout celou kolonku collection.

Přiznávám, že teď píšu jeden článek o haute-couture přehlídkách pro odborný časopis, tak jsem se trochu rozjel. :-)


dovolim si te jemne upozornit, ze byt je ona odkazovana kolekce docela hezka, v City na ni padnes vyjimecne. pokud chces psat o mode a o skutecne kvalite, pak ti doporucuju se obratit na jinou lokaci, nez je zrovna anglie a london. takhle nutne vypadas jako pisalek, ktery dela, jako ze vi, ale ve skutecnosti nevi o londynu skoro nic.

anyway jedna vlastnost, o ktere patrne nevis, a ktera se dodrzuje, vyjma snobskych rodin, napric britskou spolecnosti z zeleznou pravidelnosti: nikoho nezajima, co ma druhej na sobe. je jedno, jestli to ladi a uz vubec nikdo neresi, jestli je to modni, ci stylove. takovy britsky free-style. a to ma k eleganci ve vetsine pripadech hodne daleko. dukazem budiz bile ponozky v sandalech, pripadne oblibene holinky.

chce to trosku praxe ze zivota, persono...

hafi
Kapitán
Kapitán
Příspěvky: 1805
Registrován: 20. 09. 2007, 17:47
Pohlaví: muž
Bydliště: bejvávalo YVR
Stav: Offline

Re: Ryanair v Ostravě, konečně

Příspěvek od hafi »

...teď vám napíše, že jste oba zaprdlí Češi bez vkusu a stylu.

Jinak plný souhlas s Petrem31, oblečení má být především pohodlné a příjemné pro toho oblečeného, samozřejmě v rámci určitých společenských konvencí, ale ne v rámci toho, co nějaký samozvaný návrhář prohlásí za hit sezóny (např. z odkazu bych na sebe nevzal přinejmenším žádnou z těch čapek, které my stylem přijdou vhodné tak do období první světové).

RadekFM
Cestující First Class
Cestující First Class
Příspěvky: 654
Registrován: 24. 08. 2006, 08:40
Bydliště: OSR
Stav: Offline

Re: Ryanair v Ostravě, konečně

Příspěvek od RadekFM »

no co to tu je:D Je to server o hadrech nebo o letectví?

Airbus380
Nejlepší autor trip reportů 2015
Nejlepší autor trip reportů 2015
Příspěvky: 1649
Registrován: 13. 06. 2010, 12:33
Oblíbené typy letadel: Let 410, 346, 747
Pohlaví: muž
Bydliště: Provodín
Stav: Offline

Re: Ryanair v Ostravě, konečně

Příspěvek od Airbus380 »

RadekFM píše:no co to tu je:D Je to server o hadrech nebo o letectví?


:thumbup:

(Jinak ale zajímavá diskuze :D )

rpet
Cestující First Class
Cestující First Class
Příspěvky: 712
Registrován: 21. 02. 2010, 00:55
Bydliště: LHR
Stav: Offline

Re: Ryanair v Ostravě, konečně

Příspěvek od rpet »

RadekFM píše:no co to tu je:D Je to server o hadrech nebo o letectví?

Tusim, ze je to diskuzni forum...


Odpovědět