Únos Češek v Pákistánu

Odpovědět
dejavu
Vedoucí kabiny
Vedoucí kabiny
Příspěvky: 980
Registrován: 09. 10. 2004, 04:24
Pohlaví: muž
Stav: Offline

Re: Únos Češek v Pákistánu

Příspěvek od dejavu »

Konečně skromná holka a tobě se to nelíbí. Víš kolik bys ušetřil za letenky? Maximálně jednou ročně do Schönsee přes Mnichov... :)


Yirina
Autorka Nejlepšího trip reportu 2013, vítězka kategorie Po přistání... 2013
Autorka Nejlepšího trip reportu 2013, vítězka kategorie Po přistání... 2013
Příspěvky: 740
Registrován: 02. 09. 2003, 22:47
Oblíbené typy letadel: Tu154, Il62
Pohlaví: žena
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:
Stav: Offline

Re: Únos Češek v Pákistánu

Příspěvek od Yirina »

persona píše:Normálních, vzdělaných, hodných a romantických dívek s všestranným rozhledem je dle mého soudu (podpořeno řadou zkušeností) povážlivý nedostatek.


Normálních, vzdělaných, hodných a romantických mužů s všestraným rozhledem je dle mého soudu (podpořeno řadou zkušeností) také povážlivý nedostatek.

persona
Kapitán
Kapitán
Příspěvky: 2130
Registrován: 24. 05. 2008, 12:26
Bydliště: BRQ
Kontaktovat uživatele:
Stav: Offline

Re: Únos Češek v Pákistánu

Příspěvek od persona »

Yirina píše:
persona píše:Normálních, vzdělaných, hodných a romantických dívek s všestranným rozhledem je dle mého soudu (podpořeno řadou zkušeností) povážlivý nedostatek.


Normálních, vzdělaných, hodných a romantických mužů s všestraným rozhledem je dle mého soudu (podpořeno řadou zkušeností) také povážlivý nedostatek.


Zcela, rozhodně, neodvolatelně a jednoznačně souhlasím. Platí to pro obě strany.

dider
Kapitán
Kapitán
Příspěvky: 2590
Registrován: 11. 08. 2004, 21:24
Bydliště: Den Haag
Stav: Offline

Re: Únos Češek v Pákistánu

Příspěvek od dider »

Persono ty seš číslo :) Ale dobrej příspěvek a souhlas. Intelektuálky s papírově vyšším vzdělaním v neperspektivním oboru, pracující na kariéře v nadnarodní společnosti, ženoucí se v první řade za tím, co je na vizitce, jsou průser :wink:

nartym
Cestující Economy Class
Cestující Economy Class
Příspěvky: 290
Registrován: 12. 09. 2011, 11:01
Pohlaví: muž
Stav: Offline

Re: Únos Češek v Pákistánu

Příspěvek od nartym »

persona píše:
Yirina píše:
persona píše:Normálních, vzdělaných, hodných a romantických dívek s všestranným rozhledem je dle mého soudu (podpořeno řadou zkušeností) povážlivý nedostatek.


Normálních, vzdělaných, hodných a romantických mužů s všestraným rozhledem je dle mého soudu (podpořeno řadou zkušeností) také povážlivý nedostatek.


Zcela, rozhodně, neodvolatelně a jednoznačně souhlasím. Platí to pro obě strany.


Trochu jsem cekal, ze se do sebe pustite :D ale persona to s gracii uzavrel ...ale jinak souhlas s obema. Skoro by se mohla v ramci off-topicu otevrit nejaka seznamka...

Shodou okolnosti v patek letim pres 10 000km za jednou holkou, tak jsem zvedav, jak to dopadne, zatim jsem podobnej (u)let kvuli holce neabsolvoval :) a pokud to nedopadne, tak se clovek alespon proleti :D


Robert
Druhý pilot
Druhý pilot
Příspěvky: 1394
Registrován: 21. 10. 2003, 19:55
Bydliště: Praha
Stav: Offline

Re: Únos Češek v Pákistánu

Příspěvek od Robert »

nartym píše:Shodou okolnosti v patek letim pres 10 000km za jednou holkou, tak jsem zvedav, jak to dopadne, zatim jsem podobnej (u)let kvuli holce neabsolvoval :) a pokud to nedopadne, tak se clovek alespon proleti :D


Připravíš pak z toho trip report? :D

prodejce
Prodejce
Prodejce
Příspěvky: 4294
Registrován: 14. 12. 2004, 11:51
Bydliště: na vejminku
Stav: Offline

Re: Únos Češek v Pákistánu

Příspěvek od prodejce »

persona píše:
Petr31 píše:
persona píše:Pokud to ujištění vydala pákistánská vláda, je třeba se na ně plně spolehnout - odpovědné úřady jistě vědí co činí ;-)

Malý off-topic: před 3 týdny jsem byl "na kávě" s absolventkou genderových studií na nejprestižnější fakultě sociálních studií/věd v ČR (nyní pracuje v nižším managementu velké nadnárodní korporace) a byl to skutečný zážitek. :-) A to říkám jako člověk, který má k tomuto oboru i feminismu bez legrace vstřícný a empatický vztah.


....normální holky už došly??? :D :D :D....nebo Tě už nudí??? :D :) :D


Tak abych to uvedl na pravou míru:

Šel jsem před 3 týdny v sobotu po ulici na své odpolední espresso a kochal se podzimem (slunce, azurové nebe, barevné listí v Lužánkách a bezdomovci na lavičkách - místní park v Brně); odpudivé krámy (říct butiky by bylo přehnaně vznosné) na ulici Lidická, směs nevábných second-handů a přípraven kebabu - určitě z polotovaru z Německa ;-), když naproti šla ONA - sympatická dívka v šedo-černé kombinaci (vím, není to žlutá, ale nejsem dogmatik).

Spontánně jsme se na sebe usmáli, pozdravili se, já jí složil kompliment a ona mi dala své číslo. O pár dní později jsme zašli do Spolku (jedno z lokálních intelektuálských hnízd, ale káva ani víno tam není nic moc), kde jsme diskutovali o úrovni české žurnalistiky, o fatálním nadbytku zbytečného a umělého dosvěcování fotek Nguyen Phuong Thao pro MF Dnes za jakéhokoli počasí a situace, o bulvarizaci a kvalitě/nekvalitě Reflexu pod vlivem Šafra, Respektu (a jeho kopírování The Economist a kopírování rubriky "dopis z" podle The New Yorker, příklad originálu zde: http://www.newyorker.com/reporting/2011 ... ntPage=all), Týdne, Instinktu a o tom, jakých genderových klišé se tyto týdeníky dopouštějí (např. pokud je téma v Týdnu o zdraví, na obálce je nahá žena s dmoucími se ňadry, která drží červené jablko - zřejmě odkaz na Evu jako symbol plodnosti a vitality).

Na přetřes přišla i další běžná témata (cestování, kultura, hudba apod.). Já pomalu srkal jedno deci nedobrého chilského merlotu (kde víno neznám, dávám si nejprve z opatrnosti jen jedno deci a zde mi to bohatě stačilo), ona 2 dcl Müller-Thurgau. Řekla mimo jiné, že fakultě, kterou absolvovala, asi nikdy nedokáže splatit, co jí tato dala tím, že jí umožnila vystudovat gender studies, že by bez absolvování gender studies nikdy nebyla tím, čím je dnes a že ve 24 letech vlastně dělá kariéru, když vede asi 20 lidí z několika tisíc v dané velké nadnárodní firmě (s perspektivním postupem na vedoucí a pak manažerku - trochu to připomínalo jeden čočíkův starší text o au-pairkách, které se staly manažerkami, byť méně vyhrocený). Zůstal jsem však v tichém zamyšlení, když jsem se dozvěděl, že bydlí v pronajatém bytě s dalšími 4 lidmi. Jsem asi naivní člověk, ale kariéra - pokud bych po ní toužil - pro mě představuje něco jiného než sdílet byt s tolika cizími lidmi (nejste-li ovšem Přátelé ;-)

No a konečně zde byl aspekt vyhraněně vlastenecký, což je přesně to, co mi po 10 minutách naznačilo, že tohle není pro mne "to pravé ořechové". Každý máme své priority a preference nastavené jinak, tudíž když mi slečna řekla, že Brno považuje za nejkrásnější město jaké zná (na mé zpřesňující dotazy zda to myslí v rámci ČR, střední Evropy, Evropy či celého světa mi nebylo odpovězeno) a že druhé nejkrásnější město a jediné další místo, kde by chtěla vedle Brna žít je toto (http://de.wikipedia.org/wiki/Sch%C3%B6nsee - zde byla v létě s přáteli 2x na kolech, přitom si ovšem nemohla dlouho vzpomenout, jak se dané město jmenuje), nejprve jsem si myslel, že si třeba dělá legraci, ale záhy jsem pochopil, že to asi myslí vážně, zejména, když řekla, že je vždycky strašně dojatá při pohledu na Brno z Klajdovky (pro něbrněnské nejvyšší místo nad Brnem nad vytěženým lomem) i z toho, jak se v sobotu nad ránem (cca 5 ráno) potácejí rozjaření lidé městem. Řekl jsem otevřeně, že jí chápu, ale že to asi budu mít trochu jinak, protože zpravidla nebývám dojatý Brnem, ale pohledem ze 17. patra svého oblíbeného baru v Hong Kongu na 7 milionů lidí a 2456 mrakodrapů pode mnou případně nad úpravností a útulností parků, ulic, obchůdků a náměstíček v londýnském West Endu anebo nad estetickou krásou italských malých měst typu Benátky, Florencie, Padova či Verona :-)

Normálních, vzdělaných, hodných a romantických dívek s všestranným rozhledem je dle mého soudu (podpořeno řadou zkušeností) povážlivý nedostatek.

asi tak:

[youtube]http://www.youtube.com/watch?v=w1zdA-ZOTpM[/youtube]

Avathar
Cestující Economy Class
Cestující Economy Class
Příspěvky: 133
Registrován: 29. 07. 2009, 07:43
Pohlaví: muž
Kontaktovat uživatele:
Stav: Offline

Re: Únos Češek v Pákistánu

Příspěvek od Avathar »

Tyhle citace na deset stránek na displeji v mobilu jsou fakt peklo....

cocik
autor Trip reportu roku 2011, 2012, 2015; Nejlepší autor trip reportů 2011, 2012; vítěz kategorie Když cesta je cíl 2011, 2012, 2015
autor Trip reportu roku 2011, 2012, 2015; Nejlepší autor trip reportů 2011, 2012; vítěz kategorie Když cesta je cíl 2011, 2012, 2015
Příspěvky: 1689
Registrován: 12. 08. 2008, 05:05
Bydliště: CTU
Stav: Offline

Re: Únos Češek v Pákistánu

Příspěvek od cocik »

Kdyz ctu ten personuv text o setkani s UFO, tak si rikam, jaka skoda, ze taky nejsem citlivy intelektual, co by nad dvojkou bileho debatoval o clancich v Respektu. Ma sobotni vecerni seance v Tokiu, kdy jsme se uspesne porvali s narocnym zavazkem vypit vsechno sampanske v baru, pripominala vsechno mozne jenom ne jemnou intelektualni zabavu. Celkem jsem se divil, ze me druhej den v poledne pustili do letadla :D
Naposledy upravil(a) cocik dne 19. 11. 2013, 17:05, celkem upraveno 1 x.

pavelpmi
Nejlepší autor trip reportů 2013 a nejlepších fotografií v trip reportu 2013
Nejlepší autor trip reportů 2013 a nejlepších fotografií v trip reportu 2013
Příspěvky: 2210
Registrován: 29. 11. 2008, 10:56
Pohlaví: muž
Bydliště: Palma de Mallorca
Stav: Offline

Re: Únos Češek v Pákistánu

Příspěvek od pavelpmi »

cocik píše:Ma sobotni vecerni seance v Tokiu, kdy jsme se uspesne porvali s narocnym zavazkem vipit vsechno sampanske v baru, pripominala vsechno mozne jenom ne jemnou intelektualni zabavu.

Ano, to nevypadá příliš intelektuálně. :lol:

persona
Kapitán
Kapitán
Příspěvky: 2130
Registrován: 24. 05. 2008, 12:26
Bydliště: BRQ
Kontaktovat uživatele:
Stav: Offline

Re: Únos Češek v Pákistánu

Příspěvek od persona »

Robert píše:
nartym píše:Shodou okolnosti v patek letim pres 10 000km za jednou holkou, tak jsem zvedav, jak to dopadne, zatim jsem podobnej (u)let kvuli holce neabsolvoval :) a pokud to nedopadne, tak se clovek alespon proleti :D


Připravíš pak z toho trip report? :D


To bych byl také zvědav a rozhodně přeji ať to dobře dopadne :-) Ale já se vztahům na dálku cíleně vyhýbám (pokud se tedy dotyční brzy nesestěhují do jedné oboustranně vyhovující destinace). Rozumné maximum je pro mne 45 min. dojezdnost cca 2x za hodinu v rámci regionálního dopravního systému (RER, London Overground, IDOS JMK ;-)), ale když jsem se v březnu 2010 vracel z Bologne do Bratislavy, pomohl jsem na nádraží do vlaku s obřími kufry jedné holce z Toronta a pak mi během povídání ve vlaku cestou do Brna vylíčila, že jede na semestrální studijní pobyt na Masarykovu univerzitu a vedle toho se "přiblížila" příteli, který žije v Bologni a jehož poznala rok předtím v létě v New Yorku, kde coby brigádnice prováděla městem a ve výpravě Italů potkala jeho.

A brala Brno jako plus, že teď už může "dolétat" jen z Blavy do Bologne, což je blíž než z Toronta. Byla velmi zvědavá jaké je Brno a neměl jsem to srdce jí lhát a řekl jen něco ve smyslu, že Bologna natož Toronto to asi nebude. Po několika týdnech jsem ji "na Čáře" potkal a zeptal se jí, jaké jsou její dojmy a pokud se pamatuji, dočkal jsem se onoho zajímavého slovíčka "peculiar" :-)

Globik
Kapitán
Kapitán
Příspěvky: 5910
Registrován: 04. 01. 2004, 11:53
Oblíbené typy letadel: B767, Cessna 208
Pohlaví: muž
Bydliště: Honolulu
Stav: Offline

Re: Únos Češek v Pákistánu

Příspěvek od Globik »

persona píše:[(pokud se tedy dotyční brzy nesestěhují do jedné oboustranně vyhovující destinace)

1) Co je brzy
2) Když začínáš, tak nelze předpokládát, zda a kdy by k nějakému sestěhování došlo.
P.S.: My jsme vztah začínali se vzdáleností 3729 n.m. a po pár letech jsem sem napsal svůj anktikoncepční TR (stěhování s infantem) :)

flyingblue
Kapitán
Kapitán
Příspěvky: 5478
Registrován: 16. 12. 2008, 14:31
Bydliště: up in the air
Stav: Offline

Re: Únos Češek v Pákistánu

Příspěvek od flyingblue »

pavelpmi píše:
cocik píše:Ma sobotni vecerni seance v Tokiu, kdy jsme se uspesne porvali s narocnym zavazkem vipit vsechno sampanske v baru, pripominala vsechno mozne jenom ne jemnou intelektualni zabavu.

Ano, to nevypadá příliš intelektuálně. :lol:


Chapej, cocik vyrazil do civilizovane zeme ... A to jeste zazil v baru zemetreseni (teda doufam, ze si spravne pamatuju dny) :ugeek:

Mistni civilizovana komunita chape jeho navstevy jako vitane zpestreni sveho nudneho otaku zivota. On je vlastne takovej latentni Japonec - bud tvrde maka, nebo je v lihu (a nektere vystupy jeho zamestnavatele svedci o tom, ze muze byt oboji najednou) :-)

whiskey
Kapitán
Kapitán
Příspěvky: 4151
Registrován: 17. 08. 2007, 12:03
Stav: Offline

Re: Únos Češek v Pákistánu

Příspěvek od whiskey »

flyingblue píše:Mistni civilizovana komunita chape jeho navstevy jako vitane zpestreni sveho nudneho otaku zivota. On je vlastne takovej latentni Japonec - bud tvrde maka, nebo je v lihu (a nektere vystupy jeho zamestnavatele svedci o tom, ze muze byt oboji najednou) :-)

vynadat Cinanovi do Japoncov, huuuuusteeeee :clap: =))

persona
Kapitán
Kapitán
Příspěvky: 2130
Registrován: 24. 05. 2008, 12:26
Bydliště: BRQ
Kontaktovat uživatele:
Stav: Offline

Re: Únos Češek v Pákistánu

Příspěvek od persona »

flyingblue píše:Mistni civilizovana komunita chape jeho navstevy jako vitane zpestreni sveho nudneho otaku zivota.

Tak tahle věta odrovnala mě =))


Odpovědět