MHD v Praze, Brně, stag parties a příbuzná témata

Odpovědět
persona
Kapitán
Kapitán
Příspěvky: 2130
Registrován: 24. 05. 2008, 12:26
Bydliště: BRQ
Kontaktovat uživatele:
Stav: Offline

Re: MHD v Praze, Brně, stag parties a příbuzná témata

Příspěvek od persona »

Tak to se mi dost ulevilo. Ale byl bych Vám vděčný, pokud byste se od této chvíle zdržel vulgárního vyjadřování vůči lidem, o kterých jste si mohl učinit mylné závěry.

Stag.jpg


salamio
Cestující Business Class
Cestující Business Class
Příspěvky: 490
Registrován: 22. 07. 2010, 09:43
Stav: Offline

Re: MHD v Praze, Brně, stag parties a příbuzná témata

Příspěvek od salamio »

salamio píše:Ale už pana Übermensche nechám pro dnešek být.

persona píše:Tak to se mi dost ulevilo. Ale byl bych Vám vděčný, pokud byste se od této chvíle zdržel vulgárního vyjadřování vůči lidem, o kterých jste si mohl učinit mylné závěry.

To jsem psal v úterý, dnes je pátek. Nicméně chápu, že v duševním světě, kde materiál kabátu, délka extrakce kávy, udávání lidí s jinými názory, případně touha nechat se zaměstnat za peníze, které byly pod pohrůžkou násilí odebrány jiným lidem, jsou jedním z důležitejších témat, může být problém pochopit spojení mezi slovem „dnešek“ a daným dnem.

Je-li pak můj závěr mylný, jaký je potom ten správný?

Pokus o náhlé vykání je pak dalším pěkným příkladem domnělé duševní nadřazenosti. Stejně jako ony rádoby nepřímé narážky na předchozí straně. Úplně si představuji ten vítězoslavný pocit, jaký hňup jako ty při jejich psaní má. Navíc jen aplikuji tvá vlastní měřítka a postupy na tebe samého - což je podle teorie kognitivního zmrdozpytu spolehlivým nástrojem, který se podivuhodně často velmi osvědčuje :-)

Navíc kikot není typickým vulgatismem, kikot je svého druhu legenda. Udáš mě mravnostní policii? Nebo aspoň adminovi?

prodejce
Prodejce
Prodejce
Příspěvky: 4294
Registrován: 14. 12. 2004, 11:51
Bydliště: na vejminku
Stav: Offline

Re: MHD v Praze, Brně, stag parties a příbuzná témata

Příspěvek od prodejce »

Ku**a do p****e práce, psal jsem snad jasně:

PEACE
LOVE &
TOLERANCE

Takže kterýmu ze slov PEACE, LOVE a TOLERANCE jste nerozuměli ???

Obrázek

salamio
Cestující Business Class
Cestující Business Class
Příspěvky: 490
Registrován: 22. 07. 2010, 09:43
Stav: Offline

Re: MHD v Praze, Brně, stag parties a příbuzná témata

Příspěvek od salamio »

Já už nerozumím Nietschemu, stejně jako Ruda Němec.

persona
Kapitán
Kapitán
Příspěvky: 2130
Registrován: 24. 05. 2008, 12:26
Bydliště: BRQ
Kontaktovat uživatele:
Stav: Offline

Re: MHD v Praze, Brně, stag parties a příbuzná témata

Příspěvek od persona »

Vážený salamio, mám hrůzu z lidí, kteří mají v druhých tak jasno jako Vy o mně a kteří mě osočují jako Vy aniž by mě - na rozdíl od některých uživatelů fóra - znali osobně.


salamio
Cestující Business Class
Cestující Business Class
Příspěvky: 490
Registrován: 22. 07. 2010, 09:43
Stav: Offline

Re: MHD v Praze, Brně, stag parties a příbuzná témata

Příspěvek od salamio »

První verze tvého příspěvku před editací se mi líbila více:
persona píše:Vážený salamio, mám skutečnou hrůzu z netolerantních lidí, kteří mají v druhých tak jasno jako Vy o mně a kteří mě osočují jako Vy

admin: je možné, prosím, vydat vůči uživateli salamio nějaké upozornění, aby se už do mně způsobem, který podle mne snižuje úroveň debaty na fóru (viz zejména jeho poslední delší příspěvek), nenavážel?

Děkuji.

Páč jsem se celkem strefil
salamio píše:Udáš mě mravnostní policii? Nebo aspoň adminovi?

Kdybych vědět, že ti rozkopu bábovičky a půjdeš plakat k mámě pod sukni... tak bych možná nesnižoval úroveň debaty (v tvém případě sestávající z opakování názoru, že ti ostatní lidi nesahají ani po kotníky), ale nejspíš bych to asi napsal stejně.

BTW, proč by bylo nutné tě znát osobně? Vždyť jsi sám psal, že
persona píše:používané výrazivo vyjadřuje úroveň i podstatu člověka
To nasazení vlastního měřítka na sebe sama fakt bolí, co?

persona
Kapitán
Kapitán
Příspěvky: 2130
Registrován: 24. 05. 2008, 12:26
Bydliště: BRQ
Kontaktovat uživatele:
Stav: Offline

Re: MHD v Praze, Brně, stag parties a příbuzná témata

Příspěvek od persona »

Děkuji za psychologický rozbor mé maličkosti. Nevím, co Vás vede k tomu, že kolem sebe kopete jako splašený kůň, ale nic hezkého to jistě nebude. Víte, Vy a Vaše neschopnost jemného odstínění ve vnímání významů a komplexnosti světa je bohužel vlastní značnému procentu populace - včetně nemístného zjednodušování (ztotožňování z legrace míněné nominace na Sexistické prasátečko s udavačstvím, osočování ze snobismu - víte vůbec, co je to snobismus - doporučoval bych si to dostudovat, mnoho lidí v tom chybuje - mohl byste někde s cizími termity způsobit pěkný fiakr). A již poněkolikáté jste si sejmul mé po chvilce editované vyjádření a komentoval je - wow - zřejmě jsem Vás opravdu zaujal :D Obešel bych se ale bez Vašich urážek a osočování, které poskytují přesvědčivý obrázek o Vaší úrovni coby člověka.

salamio
Cestující Business Class
Cestující Business Class
Příspěvky: 490
Registrován: 22. 07. 2010, 09:43
Stav: Offline

Re: MHD v Praze, Brně, stag parties a příbuzná témata

Příspěvek od salamio »

To nemá cenu :-) Užívej si ve svém světě a třeba sem někdy napiš něco o letadlech, letectví, trip report, nebo tak.

nartym
Cestující Economy Class
Cestující Economy Class
Příspěvky: 290
Registrován: 12. 09. 2011, 11:01
Pohlaví: muž
Stav: Offline

Re: MHD v Praze, Brně, stag parties a příbuzná témata

Příspěvek od nartym »

Vzhledem k tomu, ze je tu nekolik dvojic, ktere po sobe neunavne jdou a nemohou si prijit, v tomto pripade ne na jmeno, ale na nick, tak bych to videl na nove "off topic" ve stylu "nekdo vs. nekdo."

salamio
Cestující Business Class
Cestující Business Class
Příspěvky: 490
Registrován: 22. 07. 2010, 09:43
Stav: Offline

Re: MHD v Praze, Brně, stag parties a příbuzná témata

Příspěvek od salamio »

Už ne. Dal jsem si ho do ignore listu a tím to pro mě končí. Už tím pádem nebudu svědkem dalšího zalykání se vlastní dokonalostí, ale nějak to zvládnu. A Thackeraye odnesu do antikvariátu.

prodejce
Prodejce
Prodejce
Příspěvky: 4294
Registrován: 14. 12. 2004, 11:51
Bydliště: na vejminku
Stav: Offline

Re: MHD v Praze, Brně, stag parties a příbuzná témata

Příspěvek od prodejce »

Nenávist pramení z nevědomosti, říká zakladatel projektu HateFree

Persona nechodil do VUMLu, nemá tedy vytříbený smysl pro třídní rétoriku. Jedná se sice o flagrantní "intelektuální selhání" a neznalost ho vůbec neomlouvá, ale snad to ještě nějak unesu.

Jak jistě víme, historicky se podobná "intelektuální selhání" řešila fatální gilotinou, později provazem a nakonec igelitovým pytlíkem přes hlavu. Filipikou opakovanou ad nausea na internetovém fóru se ale, pokud pamatuji, nevyřešilo nikdy nic. Nechápu tedy salamiův fatální odsudek učiněný právě prostřednictvím internetového fóra. Na tyhle zásadní věci je snad čas jindy a řeší se jinak, ne?

A jestli mě oba dva nepřestanete srát svými kryptopolitickými příspěvky, za trest začnu citovat ze Sebraných spisů V.I. Lenina, v jejichž světle oba dva vycházíte jako řadoví maloměšťáčci z konce 19. století.

Tedy?

Těším se, že salamio půjde příkladem a ukáže nám, jak vypadá vzorný on-topic příspěvek na téma letadla a letectví. Nechám si ku této příležitosti ultrazvukově vyčistit svůj nedělní lorňon a ke čtení zaliji šálek kakaa vroucím mlékem. Bude to svátek.

***

P.S. Kdybyste náhodou někdo nechápal o čem píšu výše, tak mesydž zní: serete mě oba.

persona
Kapitán
Kapitán
Příspěvky: 2130
Registrován: 24. 05. 2008, 12:26
Bydliště: BRQ
Kontaktovat uživatele:
Stav: Offline

Re: MHD v Praze, Brně, stag parties a příbuzná témata

Příspěvek od persona »

prodejce: doporučuji zajímavý text k tématu dělníků, kde se píše mj.:

"Za zmínku stojí také argumentační figury, jimiž dělničtí porotci v listě operovali
s cílem legitimizovat a „třídně“ podepřít dělnický názor v procesu hodnocení umělecké-
ho díla: zvláště šlo o „realitou života zbystřený pohled dělníka“, a „dělnické uši, vycvičené
v těžkých půtkách s reakcí“." :-)


http://www.iluminace.cz/JOOMLA/images/s ... 3_2002.pdf

Admin
Administrátor
Administrátor
Příspěvky: 439
Registrován: 24. 12. 2000, 00:00
Oblíbené typy letadel: Boeing 747, Boeing 777, Airbus A330
Pohlaví: muž
Bydliště: fórum
Stav: Offline

Re: MHD v Praze, Brně, stag parties a příbuzná témata

Příspěvek od Admin »

salamio píše:První verze tvého příspěvku před editací se mi líbila více:
persona píše:Vážený salamio, mám skutečnou hrůzu z netolerantních lidí, kteří mají v druhých tak jasno jako Vy o mně a kteří mě osočují jako Vy

admin: je možné, prosím, vydat vůči uživateli salamio nějaké upozornění, aby se už do mně způsobem, který podle mne snižuje úroveň debaty na fóru (viz zejména jeho poslední delší příspěvek), nenavážel?

Děkuji.

Páč jsem se celkem strefil
salamio píše:Udáš mě mravnostní policii? Nebo aspoň adminovi?


V samotných diskusních příspěvcích by neměly být osobní útoky vůči jiným diskutujícím, i když se pohybujete v off-topicu. Pro výměnu osobních názorů prosím využijte soukromé zprávy.

persona
Kapitán
Kapitán
Příspěvky: 2130
Registrován: 24. 05. 2008, 12:26
Bydliště: BRQ
Kontaktovat uživatele:
Stav: Offline

Re: MHD v Praze, Brně, stag parties a příbuzná témata

Příspěvek od persona »

Tohle jste už viděli? Myslím, že VUT vítězí nad MU v promoaktivitách:

http://www.vutfu.cz/

persona
Kapitán
Kapitán
Příspěvky: 2130
Registrován: 24. 05. 2008, 12:26
Bydliště: BRQ
Kontaktovat uživatele:
Stav: Offline

Re: MHD v Praze, Brně, stag parties a příbuzná témata

Příspěvek od persona »



Odpovědět