Kam v Číně?

cocik
autor Trip reportu roku 2011, 2012, 2015; Nejlepší autor trip reportů 2011, 2012; vítěz kategorie Když cesta je cíl 2011, 2012, 2015
autor Trip reportu roku 2011, 2012, 2015; Nejlepší autor trip reportů 2011, 2012; vítěz kategorie Když cesta je cíl 2011, 2012, 2015
Příspěvky: 1689
Registrován: 12. 08. 2008, 05:05
Bydliště: CTU
Stav: Offline

Re: Kam v Číně?

Příspěvek od cocik »

Brut píše:tak jsem se ptal a říkal mi to čínsky, takže zas vim prd :D ale jako badaling to neznělo. Ale to že nejsou čínani moc akční jsem si už stačil všimnout :) ale to samý se dá říct i o té skupině Britů co tady jsou, většina z nich nikdy nevytáhla paty ze své county v Anglii a už viděli Forbidden city, tak viděli čínu:D a koho překvapí, že jediná kdo je trošku akční a zajímá se i o něco jinýho než sedět každý den ve stejný hospodě v kampusu, je držitelkou českého pasu :) zkusim co se dá, cestovat s Brity je taky dost o zdraví.


Nebylo to Mutianyu? :D


Brut
Cestující Economy Class
Cestující Economy Class
Příspěvky: 197
Registrován: 03. 06. 2011, 20:30
Pohlaví: muž
Bydliště: u BHX
Stav: Offline

Re: Kam v Číně?

Příspěvek od Brut »

Tam to bude něco podobnýho ne? ale prej se tam jede dvě hodiny z kampusu a tyhle místa jsou podle mapy blíž, tak nevím, nechám se překvapit :D

flyingblue
Kapitán
Kapitán
Příspěvky: 5478
Registrován: 16. 12. 2008, 14:31
Bydliště: up in the air
Stav: Offline

Re: Kam v Číně?

Příspěvek od flyingblue »

Brut píše:Tam to bude něco podobnýho ne? ale prej se tam jede dvě hodiny z kampusu a tyhle místa jsou podle mapy blíž, tak nevím, nechám se překvapit :D


V leteckym muzeu uz jsi byl? :-)

Brut
Cestující Economy Class
Cestující Economy Class
Příspěvky: 197
Registrován: 03. 06. 2011, 20:30
Pohlaví: muž
Bydliště: u BHX
Stav: Offline

Re: Kam v Číně?

Příspěvek od Brut »

cocik píše:Nebylo to Mutianyu? :D


Nakonec to bylo tohle a překvapivě skoro žádní čínani :D jen mě štvala organizovaná tour a málo času nahoře... ale zeď parádní :)

flyingblue píše:V leteckym muzeu uz jsi byl? :-)


Ano byl a nestojí podle mě za to jet tam takovou dobu :D ale určité zpestření to bylo :)


Odpovědět