Mily e-mail od OK Plus Corporate

Odpovědět
flyingblue
Kapitán
Kapitán
Příspěvky: 5478
Registrován: 16. 12. 2008, 14:31
Bydliště: up in the air
Stav: Offline

Mily e-mail od OK Plus Corporate

Příspěvek od flyingblue »

E-mail plny otazniku ...

====================
V????en?? firemn?? z??kazn??ku,

cht??li bychom v??s upozornit, ??e na va??em firemn??m ????tu OK Plus Corporate ??.: 900XXXXX registrovan??m na jm??no spole??nosti XYZ s.r.o. nebyla ji?? t??m???? 2 roky zaznamen??na ????dn?? aktivita (z??sk??n?? bod??). Podle V??eobecn??ch pravidel programu OK Plus Corporate dojde dne 19-04-2014 ke zru??en?? va??eho ??lenstv?? v programu. Doposud z??skan?? body na va??em ????tu nebude mo??n?? vyu????t.

K prodlou??en?? va??eho ??lenstv?? a t??m i platnosti v??ech va??ich bod?? na dal????ch 24 m??s??c?? v??m posta???? pouze jeden jedin?? let OK operovan?? ??esk??mi aeroliniemi, kter?? na va??em ????tu do tohoto term??nu zaznamen??me.

Letenky snadno nakoup??te na www.czechairlines.com.

V??????me, ??e nab??dnut?? p????le??itosti vyu??ijete a ??e V??s ji?? brzy budeme moci op??t p??iv??tat na palub??ch letadel ??esk??ch aerolini??.

S pozdravem,
V???? Team OK Plus Corporate



Toto je automaticky generovan?? email, proto na n??j pros??m neodpov??dejte. K dispozici jsme v??m na okpluscorporate@csa.cz.


Globik
Kapitán
Kapitán
Příspěvky: 5905
Registrován: 04. 01. 2004, 11:53
Oblíbené typy letadel: B767, Cessna 208
Pohlaví: muž
Bydliště: Honolulu
Stav: Offline

Re: Mily e-mail od OK Plus Corporate

Příspěvek od Globik »

A proč nepoužíváš diakritiku? Protože na tom, co momentálně píšeš, to nejde? Nejsou v tom případě ty otazníky způsobeny Tvým zařízením (chybné kódování)?

ziletka
Cestující First Class
Cestující First Class
Příspěvky: 780
Registrován: 07. 04. 2007, 16:52
Bydliště: Brumov-Bylnice
Stav: Offline

Re: Mily e-mail od OK Plus Corporate

Příspěvek od ziletka »

Mně stejný email dorazil v pořádku....

flyingblue
Kapitán
Kapitán
Příspěvky: 5478
Registrován: 16. 12. 2008, 14:31
Bydliště: up in the air
Stav: Offline

Re: Mily e-mail od OK Plus Corporate

Příspěvek od flyingblue »

Globik píše:A proč nepoužíváš diakritiku? Protože na tom, co momentálně píšeš, to nejde? Nejsou v tom případě ty otazníky způsobeny Tvým zařízením (chybné kódování)?


Diakritiku pri psani nepouzivam z historickych duvodu (kdyz jsem prisel k netu, vladl svetu Gopher a pristupy terminalem povetsinou se sedmibitovym kodovanim), lec vsechna moje zarizeni (krome tusim jednoho terminalu) ji pouzivaji pro cteni i psani bezproblemove. Vez, ze spravne kodovani e-mailu poznam :lol:

Dneska dorazila druha verze e-mailu a je spravne.


Odpovědět