Diskuse s Jankem...

Lingus
Cestující Business Class
Cestující Business Class
Příspěvky: 425
Registrován: 26. 04. 2008, 16:08
Pohlaví: muž
Bydliště: PRG
Stav: Offline

Re: Havárie a incidenty letadel

Příspěvek od Lingus »

Janko, nevím co bereš za matroš, ale je to teda síla...


janko
Cestující Business Class
Cestující Business Class
Příspěvky: 432
Registrován: 30. 10. 2011, 19:55
Stav: Offline

Re: Havárie a incidenty letadel

Příspěvek od janko »

Janko, nevím co bereš za matroš, ale je to teda síla... - a co ty lingus doporuc.

Apropo, ake skusenosti z lietania mas ty osobne lingus.

Zdenek
Druhý pilot
Druhý pilot
Příspěvky: 1302
Registrován: 27. 02. 2003, 11:37
Stav: Offline

Re: Havárie a incidenty letadel

Příspěvek od Zdenek »

janko píše:Apropo na com teraz lietas, skus kapnut bozsku.

Na koštěti? Jakou to má, pane, souvislost s touto diskuzí?

janko
Cestující Business Class
Cestující Business Class
Příspěvky: 432
Registrován: 30. 10. 2011, 19:55
Stav: Offline

Re: Havárie a incidenty letadel

Příspěvek od janko »

ja len tolko, ze aky pozic taky vrat. Najma voci jednej konkretnej anonymnej znacke. Lebo mi uz nedalo sa ohradit proti tomu co pise a najma ako ma neustale odborne poucuje.

mimochodom, pochopit, ze pri leteckej ukazke sa da letiet, pomaly, nizko, s velkym naklononm, maly polomer, so vsetkym vystrcenym co sa da, na plny plyn atd, asi nie je tazke.

Som prevedceny ze netreba rozvirovat take odpovede ake sa dostavaju mne na tuto vetu.

Ja nikomu moj nazor nevnucujem, nikoho nehodnotim, nepouzivam osobne invektivy.
Ako mi tu uz jeden davno pisal a poucoval ma ze je volne forum, tak na volnom fore som napisal to co som si myslel o slovach ineho. Podotykam, ze s poukazanim na to v com sa moj pohlad lisi od autorovho.

Takze, tak. Cital ste zdenek niekde moj urazlivy osobny vyrok voci niekomu na tomto fore? Ak ano, prosim zverejnite ho a ja sa ospravedlnim.

Ze sa niekomu nepaci ako pisem, beriem, nuz mne sa tiez nepacia niektore prispevky, ale to neznamena urazat.

Takze tak, mne nerobi problem odpovedat na akukolvek otazku.

JackBrno
Kapitán
Kapitán
Příspěvky: 2574
Registrován: 08. 01. 2008, 13:03
Stav: Offline

Re: Havárie a incidenty letadel

Příspěvek od JackBrno »

janko píše:...Ja nikomu moj nazor nevnucujem, nikoho nehodnotim, nepouzivam osobne invektivy.
otazku.


Vážně??? Vždyť z tebe arogance vůči všem ostatním jen čiší... Stačí si vzpomenout na tvůj "slavný vstup" do debaty o MH370 ve stylu "všichni jste tady blbci, letadlo je kus kovu a nedá se vypnout na radaru...", aniž bys měl sebemenší tušení o principech odpovídače vs. sekundární radar a za celou dobu nebyls ochoten půl slovem uznat, žes to nevěděl. A ta arogance tě stále neopouští.

Ty asi máš jakési zkušenosti s létáním, ale extrémně úzce zaměřené dle tvé praxe a všechno ostatní jde úplně mimo tebe. Tady se ale pohybují lidé, kteří mají v letectví podstatně širší rozhled a i když to nemusí mít ani jako povolání, tak tě prostě s přehledem strčí do kapsy. Nicméně dokud sem nevletěls ty se svou arogancí a vyzvídáním kvalifikací, nikoho by nenapadlo nějak zesměšňovat něčí neznalost. Tak se opravdu vzpamatuj a začni se chovat, jak se sluší k tvému věku a zkušenostem.

Jinak jestli hodláš debatovat nad mými citacemi, tak nejprve uveď, co konkrétně jsem napsal fakticky špatně. Nezajímá mě, co se ti nelíbí, ale co reálně není pravda. Jinak si to odpusť.


janko
Cestující Business Class
Cestující Business Class
Příspěvky: 432
Registrován: 30. 10. 2011, 19:55
Stav: Offline

Re: Havárie a incidenty letadel

Příspěvek od janko »

pozri sa jack, ano budem sa pytat, lebo to mi nikto nemoze zakazat.

Nikdy som nepouzil slovo "blbci" ani nezhadzoval osobne, skus si precitat tvoje vyjadrenia na moju osobu.

Za tym co som na akomkolvek fore napisal si stojim, a ako som to napisal, moj nazor sa nemusi nikomu pacit ani s nim suhlasit. Tak ako ja s mnohymi odbornymi vyhlaseniami nesuhlasim.

Je to tvoj vyraz na moju osobu: co hulis??? Tak co chces.

Ako som napisal, nedalomi nenapisat. Vid toto:
No, pokud nemáš nad hlavou rotor, tak tě při malé rychlosti ve vzduchu drží klapky :-) Ano, samozřejmě ve spojení s křídly, nikoliv samotné klapky, ovšem samotná křídla bez klapek tě už neudrží. Toť pro vysvětlení mého tvrzení.

Ak si toto myslel vazne tak neviem: ovšem samotná křídla bez klapek tě už neudrží. Toť pro vysvětlení mého tvrzení.

Zelam ti vsetko dobre.

JackBrno
Kapitán
Kapitán
Příspěvky: 2574
Registrován: 08. 01. 2008, 13:03
Stav: Offline

Re: Havárie a incidenty letadel

Příspěvek od JackBrno »

janko:

Ty bohužel navíc ještě ani neumíš číst nebo nerozumíš psanému textu. Psal jsem "tvůj vstup ve stylu všichni jste tady blbci", ne že bys to takto přesně napsal. Ale ze způsobu vyjadřování to tak prostě vyplývá. A možná sis všimnul, že podobný názor na tvůj způsob diskuze mají i další lidé, měl by ses tedy aspoň zkusit zamyslet, jestli přeci jen nebude příčina nepochopení alespoň z části na tvé straně ;-)

Jinak to vyjádření o udržení ve vzduchu na klapkách je špatné? No ano, není možná kompletní (chybí tam upřesnění malé rychlosti, což jsem dodal následně), ale rozhodně nemůžeš prohlásit, že je chybné, aniž bys vysvětlil za jakých podmínek. Takže abys měl jasno, to moje vyjádření se vztahuje čistě pro malou rychlost, za kterou považuji třeba přistávací rychlost, která se pro ukázky pomalého průletu může použít. V takovém případě tě drží ve vzduchu klapky díky zvýšení vztlaku zakřivením profilu křídla. Stačí to takto?

janko
Cestující Business Class
Cestující Business Class
Příspěvky: 432
Registrován: 30. 10. 2011, 19:55
Stav: Offline

Re: Havárie a incidenty letadel

Příspěvek od janko »

Dobre vytrhol som to z kontekstu,. ospravedlnujem sa.

Ale nepocul som od teba odpoved na tu vetu voci mne: co hulis??

Ano, znova, nemusi sa nikomu zdat moj nazor, moj ton, to ale neznamena, aby si sa ty aj ini vyjadrovali voci mne tak, ako sa vyjadrujete.

Takze tak.

A ako som ti napisal, pytat sa budem na hoci co a hocikoho.

PV
Druhý pilot
Druhý pilot
Příspěvky: 1066
Registrován: 19. 02. 2005, 14:17
Kontaktovat uživatele:
Stav: Offline

Re: Havárie a incidenty letadel

Příspěvek od PV »

Chlapi,nechte toho. Jen to tu plevelíte. #:-s

JackBrno
Kapitán
Kapitán
Příspěvky: 2574
Registrován: 08. 01. 2008, 13:03
Stav: Offline

Diskuse s Jankem...

Příspěvek od JackBrno »

EDIT ADMIN: off-topic diskuse z tohoto tématu - viewtopic.php?f=30&t=8136&p=192214#p192214

janko píše:
Ano, znova, nemusi sa nikomu zdat moj nazor, moj ton, to ale neznamena, aby si sa ty aj ini vyjadrovali voci mne tak, ako sa vyjadrujete.

Takze tak.

A ako som ti napisal, pytat sa budem na hoci co a hocikoho.


To se hodně pleteš. Stejně tak, jak neslušně se chováš ty, tak se k tobě budou chovat i ostatní. To platí na internetové diskuzi i v hospodě. Samozřejmě se ptát můžeš jak chceš, vzpomeň si při tom ale vždycky na pořekadlo "na blbou otázku blbá odpověď". To je ode mě vše mimo téma :-)

Lingus
Cestující Business Class
Cestující Business Class
Příspěvky: 425
Registrován: 26. 04. 2008, 16:08
Pohlaví: muž
Bydliště: PRG
Stav: Offline

Re: Havárie a incidenty letadel

Příspěvek od Lingus »

%-(

MEA
Kapitán
Kapitán
Příspěvky: 1884
Registrován: 18. 04. 2009, 18:29
Oblíbené typy letadel: DG-1000, VSO-10, C-101 Pegase, Jak-40,Li-2,Tu-134,Em-145,A-320,Ae-45,L-200
Pohlaví: muž
Bydliště: Svet
Stav: Offline

Re: Havárie a incidenty letadel

Příspěvek od MEA »

janku, janečku, poviem ti len toľko: videl som kedysi pilota, čo do rádia zahlásil, že ide robiť ostré a tupé zatáčky. bolo to smiešne, ale myslíš, že by sa urazil, keby som mu bol povedal: "počuj, ty tupá zatáčka"?
ty sa tu snažíš všetkých dirigovať a spovedať ako bývalý eštébák a sám si dotklivý ako malé decko. z aerodynamiky tvrdíš kraviny a trepeš dve na tri. na tom nič nemení fakt, keby si aj bol lietal bárs aj mig-29. ale to nevadí, končím túto diskusiu, howgh!
nečudujem sa ale, že armádne lety dopadnú potom často ako hejce alebo poľský "bort 101"...

janko
Cestující Business Class
Cestující Business Class
Příspěvky: 432
Registrován: 30. 10. 2011, 19:55
Stav: Offline

Re: Havárie a incidenty letadel

Příspěvek od janko »

Potesili ma vsetky ponaucenia ktorych sa mi tu dostalo.

Nelutujem nic co som tu napisal. Ale ma mrzi to, ze vela z vas, aspon ja si to myslim, minimalne zneuziva to co o mne viete.

JackBrno
Kapitán
Kapitán
Příspěvky: 2574
Registrován: 08. 01. 2008, 13:03
Stav: Offline

Re: Havárie a incidenty letadel

Příspěvek od JackBrno »

A to je Janko přesně ten důvod, proč se tady nikdo nesvěřuje, abys to nemohl zneužívat zase ty nebo někdo jiný...

Svěřovat nějaké osobnější informace můžu známým osobně u piva, ne na internetu, kde to může číst kdokoliv, o kom nic nevím. To není proti tobě, to je v dnešní době prostě rozumná opatrnost na internetu. I tak jsem toho vykecal zbytečně moc a už jsem kdysi řešil udavačský dopis mému zaměstnavateli od jednoho anonyma, se kterým jsem se tenkrát nepohodl (bylo to diskuzní fórum z úplně jiného oboru).

Ale co jsme si, to jsme si. Třeba další diskuze s tebou proběhnou lépe.

Zdenek
Druhý pilot
Druhý pilot
Příspěvky: 1302
Registrován: 27. 02. 2003, 11:37
Stav: Offline

Re: Havárie a incidenty letadel

Příspěvek od Zdenek »

janko píše:vela z vas, aspon ja si to myslim, minimalne zneuziva to co o mne viete.

Fobie. To se dá léčit.


Odpovědět