Diskuse s Jankem...

janko
Cestující Business Class
Cestující Business Class
Příspěvky: 432
Registrován: 30. 10. 2011, 19:55
Stav: Offline

Re: Diskuse s Jankem...

Příspěvek od janko »

mea - to, ze si povedal svoj nazor o mea mi nevadi, ale, ze si ho spojil s napisanim tejto bezcitnej a bezcharakternej vety - nečudujem sa ale, že armádne lety dopadnú potom často ako hejce alebo poľský "bort 101"... tak to je ozaj vrchol arogancie a hyenizmú.


janko
Cestující Business Class
Cestující Business Class
Příspěvky: 432
Registrován: 30. 10. 2011, 19:55
Stav: Offline

Re: Diskuse s Jankem...

Příspěvek od janko »

jack - osobne si mi ukradnuty a diskusiu s tebou nemusim, lebo ak sa nemylim bol si jeden z prvych co si zneuzil to, co si o mne vedel.

Ako som uz predtym pre vsetkych napisal, aj ked je to len internet, nelutujem co som tu napisal a ze su taki co to zneuzivaju budiz. Ale ze su ostanymi podla ich reakcii vynasami do nebies, tak to tiez o niecom hovori.

A ze su vsetcia ticho ked mea napisal taku nehoraznost, potom si tu piste ozaj co chcete.

JackBrno
Kapitán
Kapitán
Příspěvky: 2574
Registrován: 08. 01. 2008, 13:03
Stav: Offline

Re: Diskuse s Jankem...

Příspěvek od JackBrno »

Janko, pokud někde něco napíšeš, musíš vždycky počítat s tím, že to může být použito i proti tobě, zvlášť když si budeš hrát na mistra světa. A nezlob se, ale tvůj arogantní způsob (ne)diskuze rozhodně nedělá vojákům dobrou reklamu. Jinak ale věřím, že současní vojenští letci jsou na tom podstatně lépe, než ty, netváří se jak mistři světa a při tom neplavou v základech. Ale OK, jsi mi samozřejmě taky zcela ukradený, protože diskutovat se s tebou od začátku nedalo.

MEA
Kapitán
Kapitán
Příspěvky: 1886
Registrován: 18. 04. 2009, 18:29
Oblíbené typy letadel: DG-1000, VSO-10, C-101 Pegase, Jak-40,Li-2,Tu-134,Em-145,A-320,Ae-45,L-200
Pohlaví: muž
Bydliště: Svet
Stav: Offline

Re: Diskuse s Jankem...

Příspěvek od MEA »

kamarat, ja som si len dovolil spomenut fakt. takisto si to dovolil trebars sefredaktor renomovaneho leteckeho casopisu Skrzydlata Polski po spominanej nehode pri Smolensku. tieto nehody len odzrkadluju stav vojenskeho letectva v nasich krajinach. za tym si stojim a nie je na tom nic z toho, z coho ma tu obvinujes. ignorancia, dezorganizacia, slabe nalety. to je BOHUZIAL pravda, hovor si co chces. a inak uz fakt koniec diskusie s tebou!


Odpovědět