HonzaLB vs. Flyingblue

tygrlive
Vedoucí kabiny
Vedoucí kabiny
Příspěvky: 821
Registrován: 23. 12. 2009, 22:07
Stav: Offline

HonzaLB vs. Flyingblue

Příspěvek od tygrlive »

EDIT ADMIN: off-topic diskuse z tématu Co bude dál s ČSA? - viewtopic.php?f=8&t=5093

HonzaLB píše:
flyingblue píše:
HonzaLB píše:Pan Krsek zná kupní smlouvu mezi Korean Air a Travel Service. Možná by ještě ekonomický znalec mohl vysvětlit, jak se s minoritním podílem podává insolvenční návrh:-)


Mily Jene, zpusobu, jak hodit do podnikani konkretni spolecnosti vidle (zvlast pokud neni v dobre ekonomicke kondici), je mnoho.

Pokud tapes a nechapes, doporucuji navstivit napriklad ekonomicke redaktory v konkurencnich mediich a nebo se zeptat rovnou na centrale agropodniku.

Kupni smlouva je v dane situaci irelevantni. Pokud to Vik bude chtit zariznout, zadny papir mu v tom nezabrani.

Kupní smlouva je relevantní k tvrzení o tom, že Vik kupuje ČSA za pakatel. Takže čekám na důkazy nebo opět jen diskuze podle subjektivních dojmů, pocitů a toho, co zaslechla manželka na chodbě?
Způsobů, jak hodit vidle do podnikání ČSA, je opravdu spoustu. To nám tu předvedlo už mnoho pánů, které jste tak hlasitě podporoval. Zejména tak ten sympaťák, co bydlí vedle Janouška.
Způsobů je jistě mnoho, zvláště v českém právním systému. Základem pro podání insolvenčního návrhu je nicméně, pokud pominu vazby na konkurzní mafii, vlastnictví nezaplacených závazků nebo návrh představenstva - nepředpokládám, že s 34% lze mít i většinu v představenstvu. Takže prosím pro konkrétní příklady, ne odkazy na konkureční média (předpokládám, že jste měl na mysli zejména nejnezávislejší médium Ucho24.cz a jeho aviatickou expertku). Nebo se mám domnívat, že opět jen plkáte?


Uaaa nezavislost medii posuzuji zaprodanci anofertu. To jsme to dopracovali. Bezte si nafackovat, jakej jste srab, slouzit v projektu uchopeni moci oligarchou.


HonzaLB
Druhý pilot
Druhý pilot
Příspěvky: 1484
Registrován: 09. 11. 2006, 09:02
Stav: Offline

Re: Co bude dál s ČSA?

Příspěvek od HonzaLB »

tygrlive píše:Uaaa nezavislost medii posuzuji zaprodanci anofertu. To jsme to dopracovali. Bezte si nafackovat, jakej jste srab, slouzit v projektu uchopeni moci oligarchou.

diskutovat o faktech namísto osobních urážek asi možné není, že? Z MF DNES odejdu ve chvíli, kdy mi někdo bude říkat, jak mám něco psát. To se zatím nestalo. Nesmíte věřit všemu, co si přečtete na Echo24.cz vedené pánem, který požadoval mé vyhození jen kvůli tomu, že jsem si dovolil napsat o ČSA pravdu, která se nelíbila panu Dvořákovi:)

flyingblue
Kapitán
Kapitán
Příspěvky: 5478
Registrován: 16. 12. 2008, 14:31
Bydliště: up in the air
Stav: Offline

HonzaLB vs. Flyingblue

Příspěvek od flyingblue »

HonzaLB píše:
tygrlive píše:Uaaa nezavislost medii posuzuji zaprodanci anofertu. To jsme to dopracovali. Bezte si nafackovat, jakej jste srab, slouzit v projektu uchopeni moci oligarchou.

diskutovat o faktech namísto osobních urážek asi možné není, že?


Hm, ze to rika zrovna hajzlik, kterej misto argumentu urazi cizi rodinne prislusniky, to chce mit hodne silny zaludek.

HonzaLB
Druhý pilot
Druhý pilot
Příspěvky: 1484
Registrován: 09. 11. 2006, 09:02
Stav: Offline

Re: Co bude dál s ČSA?

Příspěvek od HonzaLB »

flyingblue píše:
HonzaLB píše:
tygrlive píše:Uaaa nezavislost medii posuzuji zaprodanci anofertu. To jsme to dopracovali. Bezte si nafackovat, jakej jste srab, slouzit v projektu uchopeni moci oligarchou.

diskutovat o faktech namísto osobních urážek asi možné není, že?


Hm, ze to rika zrovna hajzlik, kterej misto argumentu urazi cizi rodinne prislusniky, to chce mit hodne silny zaludek.

konstatování, že je vaše rodina závislá na příjmech z Českého aeroholdingu a výrazně tedy tento fakt ovlivňuje Vaše názory, to není urážka. Mě je Vaše manželka skutečně ukradená. Jen vždy dávám rád věci do souvislostí.

tygrlive
Vedoucí kabiny
Vedoucí kabiny
Příspěvky: 821
Registrován: 23. 12. 2009, 22:07
Stav: Offline

Re: Co bude dál s ČSA?

Příspěvek od tygrlive »

HonzaLB píše:
tygrlive píše:Uaaa nezavislost medii posuzuji zaprodanci anofertu. To jsme to dopracovali. Bezte si nafackovat, jakej jste srab, slouzit v projektu uchopeni moci oligarchou.

diskutovat o faktech namísto osobních urážek asi možné není, že? Z MF DNES odejdu ve chvíli, kdy mi někdo bude říkat, jak mám něco psát. To se zatím nestalo. Nesmíte věřit všemu, co si přečtete na Echo24.cz vedené pánem, který požadoval mé vyhození jen kvůli tomu, že jsem si dovolil napsat o ČSA pravdu, která se nelíbila panu Dvořákovi:)


Fakta? Ktery fakt vam nesedi? Uchopeni moci oligarchou (imho pro republiku daleko skodlivejsi nez dvorak ci janousek)? A tim padem jste i srab....

Nebo ze se vyjadrujete i nezavislosi jinych medii? Rovnez fakt.


HonzaLB
Druhý pilot
Druhý pilot
Příspěvky: 1484
Registrován: 09. 11. 2006, 09:02
Stav: Offline

Re: Co bude dál s ČSA?

Příspěvek od HonzaLB »

tygrlive píše:
HonzaLB píše:
tygrlive píše:Uaaa nezavislost medii posuzuji zaprodanci anofertu. To jsme to dopracovali. Bezte si nafackovat, jakej jste srab, slouzit v projektu uchopeni moci oligarchou.

diskutovat o faktech namísto osobních urážek asi možné není, že? Z MF DNES odejdu ve chvíli, kdy mi někdo bude říkat, jak mám něco psát. To se zatím nestalo. Nesmíte věřit všemu, co si přečtete na Echo24.cz vedené pánem, který požadoval mé vyhození jen kvůli tomu, že jsem si dovolil napsat o ČSA pravdu, která se nelíbila panu Dvořákovi:)


Fakta? Ktery fakt vam nesedi? Uchopeni moci oligarchou (imho pro republiku daleko skodlivejsi nez dvorak ci janousek)? A tim padem jste i srab....

Nebo ze se vyjadrujete i nezavislosi jinych medii? Rovnez fakt.

Hezky jsme si popovídali. Jako s každým anonymem, který nechápe, co jsem napsal.

flyingblue
Kapitán
Kapitán
Příspěvky: 5478
Registrován: 16. 12. 2008, 14:31
Bydliště: up in the air
Stav: Offline

Re: Co bude dál s ČSA?

Příspěvek od flyingblue »

HonzaLB píše:
flyingblue píše:
HonzaLB píše:diskutovat o faktech namísto osobních urážek asi možné není, že?


Hm, ze to rika zrovna hajzlik, kterej misto argumentu urazi cizi rodinne prislusniky, to chce mit hodne silny zaludek.

konstatování, že je vaše rodina závislá na příjmech z Českého aeroholdingu a výrazně tedy tento fakt ovlivňuje Vaše názory, to není urážka. Mě je Vaše manželka skutečně ukradená. Jen vždy dávám rád věci do souvislostí.


Mily Jene, jak jsi prisel na to, ze to, ze ma moje manzelka nekde zamestnani, nejak ovlivnuje me nazory? To by me tedy zajimalo.

Pokud je Ti moje manzelka "ukradena", tak si ji neber do ust v diskusi.

Ja samozrejme chapu, ze kdyz chybi argumenty, tak se hodi cokoliv, zvlast, kdyz ma clovek nizky moralni profil. Bohuzel i takove mame dnes "novinare".

flyingblue
Kapitán
Kapitán
Příspěvky: 5478
Registrován: 16. 12. 2008, 14:31
Bydliště: up in the air
Stav: Offline

Re: Co bude dál s ČSA?

Příspěvek od flyingblue »

HonzaLB píše:
tygrlive píše:
HonzaLB píše:diskutovat o faktech namísto osobních urážek asi možné není, že? Z MF DNES odejdu ve chvíli, kdy mi někdo bude říkat, jak mám něco psát. To se zatím nestalo. Nesmíte věřit všemu, co si přečtete na Echo24.cz vedené pánem, který požadoval mé vyhození jen kvůli tomu, že jsem si dovolil napsat o ČSA pravdu, která se nelíbila panu Dvořákovi:)


Fakta? Ktery fakt vam nesedi? Uchopeni moci oligarchou (imho pro republiku daleko skodlivejsi nez dvorak ci janousek)? A tim padem jste i srab....

Nebo ze se vyjadrujete i nezavislosi jinych medii? Rovnez fakt.

Hezky jsme si popovídali. Jako s každým anonymem, který nechápe, co jsem napsal.


Jojo, kdyz chybi argumenty a nejde argumentovat ad hominem, to si clovek moc nepokeca, vid Jene.

HonzaLB
Druhý pilot
Druhý pilot
Příspěvky: 1484
Registrován: 09. 11. 2006, 09:02
Stav: Offline

Re: Co bude dál s ČSA?

Příspěvek od HonzaLB »

nepokecá si především s lidmi, kteří nechápu, že fakta se týkají ČSA, nikoliv mé osoby a vlastnické struktury Mafra. Ještě prosím větu, že se těšíte, jak se zase budou dát jíst kostelecké uzeniny, ta mi na dobrou noc chybí.

HonzaLB
Druhý pilot
Druhý pilot
Příspěvky: 1484
Registrován: 09. 11. 2006, 09:02
Stav: Offline

Re: Co bude dál s ČSA?

Příspěvek od HonzaLB »

flyingblue píše:
Mily Jene, jak jsi prisel na to, ze to, ze ma moje manzelka nekde zamestnani, nejak ovlivnuje me nazory? To by me tedy zajimalo.

Pokud je Ti moje manzelka "ukradena", tak si ji neber do ust v diskusi.

Ja samozrejme chapu, ze kdyz chybi argumenty, tak se hodi cokoliv, zvlast, kdyz ma clovek nizky moralni profil. Bohuzel i takove mame dnes "novinare".

I já mám na kopci pár známých, kteří mě na tento fakt sami upozornili. A poučování o morálním profilu od člověka vašeho typu mě opravdu těší:)

flyingblue
Kapitán
Kapitán
Příspěvky: 5478
Registrován: 16. 12. 2008, 14:31
Bydliště: up in the air
Stav: Offline

Re: Co bude dál s ČSA?

Příspěvek od flyingblue »

HonzaLB píše:nepokecá si především s lidmi, kteří nechápu, že fakta se týkají ČSA, nikoliv mé osoby a vlastnické struktury Mafra. Ještě prosím větu, že se těšíte, jak se zase budou dát jíst kostelecké uzeniny, ta mi na dobrou noc chybí.


ANO, bude lip

tygrlive
Vedoucí kabiny
Vedoucí kabiny
Příspěvky: 821
Registrován: 23. 12. 2009, 22:07
Stav: Offline

Re: Co bude dál s ČSA?

Příspěvek od tygrlive »

HonzaLB píše:nepokecá si především s lidmi, kteří nechápu, že fakta se týkají ČSA, nikoliv mé osoby a vlastnické struktury Mafra. Ještě prosím větu, že se těšíte, jak se zase budou dát jíst kostelecké uzeniny, ta mi na dobrou noc chybí.


Vlastnicke struktury mafra se vase clanky sakra tykaji. Jako kazde zavisle noviny jste nastroj moci, nastroj jednoho cloveka. Ze vam to nevadi nebo mozna i dela dobre nas uz presvedcovat nemusite.

To jsou fakta.

HonzaLB
Druhý pilot
Druhý pilot
Příspěvky: 1484
Registrován: 09. 11. 2006, 09:02
Stav: Offline

Re: Co bude dál s ČSA?

Příspěvek od HonzaLB »

tygrlive píše:
HonzaLB píše:nepokecá si především s lidmi, kteří nechápu, že fakta se týkají ČSA, nikoliv mé osoby a vlastnické struktury Mafra. Ještě prosím větu, že se těšíte, jak se zase budou dát jíst kostelecké uzeniny, ta mi na dobrou noc chybí.


Vlastnicke struktury mafra se vase clanky sakra tykaji. Jako kazde zavisle noviny jste nastroj moci, nastroj jednoho cloveka. Ze vam to nevadi nebo mozna i dela dobre nas uz presvedcovat nemusite.

To jsou fakta.

prosím konkrétní příklad jediného mého textu, kde jsem se stal nástrojem moci a použil zkreslené, účelové informace ve prospěch ANO.

flyingblue
Kapitán
Kapitán
Příspěvky: 5478
Registrován: 16. 12. 2008, 14:31
Bydliště: up in the air
Stav: Offline

Re: Co bude dál s ČSA?

Příspěvek od flyingblue »

HonzaLB píše:
flyingblue píše:
Mily Jene, jak jsi prisel na to, ze to, ze ma moje manzelka nekde zamestnani, nejak ovlivnuje me nazory? To by me tedy zajimalo.

Pokud je Ti moje manzelka "ukradena", tak si ji neber do ust v diskusi.

Ja samozrejme chapu, ze kdyz chybi argumenty, tak se hodi cokoliv, zvlast, kdyz ma clovek nizky moralni profil. Bohuzel i takove mame dnes "novinare".

I já mám na kopci pár známých, kteří mě na tento fakt sami upozornili. A poučování o morálním profilu od člověka vašeho typu mě opravdu těší:)


To je skvele, ze mas par znamych, kteri Te na "tento fakt upozornili". Ted k tomu jeste zacni pouzivat hlavu a bude to mnohem lepsi.

Nemel bych prave ted juchat nad tim, jakou ma ted pred sebou Aeroholding a CSA jasnou budoucnost? Protoze se z hlediska prijmu nic nezmenilo a rozhodne to ve Tvem zpusobu uvazovani zapada :roll:

Jeste je samozrejme mozne, ze sem rafinovanej "Vrah z Vol Strytu" a delam to na objednavku soucasneho vedeni, proto, aby meli oponenta. Ale pak Ti to nekdo zapomel rict.

V kazdem pripade je krasne videt, jakym zpusobem pracuje treti liga nasi novinarske obce.

MEA
Kapitán
Kapitán
Příspěvky: 1884
Registrován: 18. 04. 2009, 18:29
Oblíbené typy letadel: DG-1000, VSO-10, C-101 Pegase, Jak-40,Li-2,Tu-134,Em-145,A-320,Ae-45,L-200
Pohlaví: muž
Bydliště: Svet
Stav: Offline

Re: Co bude dál s ČSA?

Příspěvek od MEA »

chlapci naco sa tu hadate, mohli by ste sa rovno pobit. najlepsie v otvorenom ringu a vstupne z tejto exhibicie venovat na zachranu csa :)


Odpovědět